Umístění: PRONATAL Sanatorium IVF

Já rozhodně pana doktora nemohu doporučit. Velmi mě tlačil do IVF, aniž by udělal jakékoliv testy, například na neprůchodnost vejcovodů. Bez testů rovnou na IVF je dost zvláštní. Pan Vobořil působí navíc velmi aroganntně a opravdu nerada jsem k němu přišla na řadu. Bohužel v Pronatalu si lékaře nemůže sami vybrat.

Chodím do Pronatalu již rok a myslím si, že mohu posoudit chování pana MUDr Vobořila. Nemám s ním moc dobré zkušenosti, chová se velice arogantně a při vyšetření je dost hrubý. Při prvním IVF, kdy jsem šla na punkci folikul, mě operoval pan doktor. Po zákroku jsem měla velké bolesti v podbříšku a krvácela jsem tři dny. Říkala jsem si, že je to normální! Při druhém IVF, mě operovala paní MUDr. Slámová a po zákroku mě nic nebolelo a také jsem ani nekrvácela a to jsem měla více vajíček než předešlou operaci. Podle mě, je pan Vobořil dost nešetrný lékař.

Velice příjemné a profesionální jednání

Jen díky Mudr.Vobořilovi jsme nevzdali svůj boj o miminko.Po 16 letech snažení, IVF, operacích a předčasném porodu dvojčat ve 23 týdnu které při porodu zemřeli, jsme po dvou letech dalšího snažení již v 34 týdnu a zatím je vše OK.Na doktora Vobořila nedám dopustit!Vždy stál na naší straně a snažil se nám pomáhat nad rámec svých povinností.Není jen skvělý lékař ale i člověk.Za 16 let boje s neplodností, jsem měla možnost poznat spousty doktorů ale Vobořil je jen jeden!Jediné co mě mrzí je to, že není porodník.K dokonalosti štěstí by nám stačilo již jen porodit s Vobořilem.Tímto mu přejeme mnoho životních a pracovních úspěchů a moc děkujeme za jeho péči!

Poznala jsem v Pronatalu několik lékařů a všichni byli v pohodě, ale dr. Vobořil z nich je pro mě jednoznačně nejlepší. Příjemně ironický smysl pro humor, žádné patetické řeči, vždy ochota odpovídat na otázky a žádná přehnaná úzkostlivost nebo strašení. Předestřené všechny varianty, s tím, že doufá samozřejmě v tu nejlepší, ale říct mi musí o všech. Absolutní profesionál.

Začala jsem chodit do Pronatalu, když začínal.... v okresní nemocnici mi řekli, že nikdy nebudu mít děti. Do Prahy mě paní primářka nechtěla pustit...
Pán doktor Vobořil byl můj lékař a vždy se choval slušně a vše vysvětlil. Jeden ze synů nese jeho jméno. I z toho důvodu, že tady ve městě pán doktor vojančil.....klukům je již 12 let. Děkuji.

Tak já mám přesně opačnou zkušenost než paní viz výše. Mně naopak v Motole řekli, ať se smířím s tím, že nebudu mít děti, jejich přístup mě opravdu šokoval a naopak pan doktor Vobořil mě uklidňoval ať to nevzdávám, že je optimista a nic není ztraceno. Také nasadil mnohem vhodnější léčbu a vše pečlivě vysvětlil.

Doporučuji, vyslechl, vysvětlil a pomohl nám velmi. Je to profesionál na svém místě.

je to opravdu člověk na svém místě!

Pan doktor Vobořil je profesionál. Líbí se mi především to, že vše do detailů vysvětlí, když člověk něčemu nerozumí a zeptá se, rád vše zopakuje. Nenutí člověka do léčby za každou cenu, je s ním prostě dobrá domluva, což je u všech žen, které se snaží o miminko velmi důležité. Především jeho citlivý přístup. Mohu jen doporučit.