FN Bulovka
Budínova 2/67, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

K panu doktorovi jezdím od svých 2 let, kdy mě zachránil od zbytečné operace, vždy byl příjemný, říkal mi vždy Myšáku a tak se u nás říká pan doktor Myšák :-)

Umístění: FN Bulovka vyšetření očí u dětí

Doktor je velice důsledný. Jde vidět, že v této praxi už je dlouho. Neměly jsme s ním sebemenší problém. A co se týče manipulace a jednání s dětmi je bezkonkurenční.

K panu doktorovi jsem chodila už jako malá, kdy sídlil v Kobylisích. Byl vždy milý, vše vysvětlil a byl jediný očař, který mi oči změřil správně. Nikomu jinému jsem nevěřila. Oči se mi díky astigmatismu neustále zhoršovaly a tak mě pan doktor poslal na skleroplastiku, která mi oči asi zachránila. Až do té doby bych pana doktora doporučila komukoli. Po operaci mi řekl, že už se mi dioptrie měnit nebudou a chodit k němu dál nemusím. Dal mi na jedno oko o něco méně, abych doostřovala. Bylo mi divné, že toho na tabuli při měření tolik nepřečtu, ale věřila jsem mu. Nyní jsem začal vidět opravdu špatně a tak jsem si myslela, že již nejsem schopna doostřovat. Zjistila jsem, že pan doktor již není v Kobylisích, ale Na Bulovce. Jelikož jsem v něj měla plnou důvěru, dala jsem si tu práci a kontaktovala ho. Když jsem sestře vysvětlila mou situaci tak se mě bála objednat a následně se ptala pana doktora, který řekl jen NE. Zněl arogantně jako nikdy. Šla jsem tedy k optometrisce v optice a zjistila mi to samé co doktorka, která ordinuje místo pana doktora v Kobylisích. Nechal jí totiž všechny své pacienty. Od operace mám špatné brýle: cylindry, dioptrie i osy. A tak vidím asi na 50 %. Po operaci jsem totiž měla být přeměřena a nebyla jsem a jako bonus mi pan doktor řekl, ať už se k očnímu ani nehrnu. S původními hodnotami jsem nemohla mít čočky, nyní je mít mohu. Přes deset let chodím se špatnými brýlemi a extrémně namáhám oči. Pokud tedy vaše dítě šilhá a nikdo vám nedokáže pomoci tak k němu běžte a on poradí. Je v tom odborník. Ale bohužel musíte zkousnout ten současný přístup. Ničím jiným než šilháním se však zabývat nebude.

Pan doktor se mi jeví jako důsledný lékař, ihned co jsem přišla mi určil diagnozu, poslal na různá vyšetření, ikdyž stále čekám na výsledky, věřím, že to bude dobré....pro některé, kterým se pan doktor jeví jako arogantní si myslím, že spíš pana doktora špatně chápete :) Je asi trochu od rány, ale ono dělat s lidmi hold není jednoduché....znám to z vlastní zkušenosti.

Pana doktora musim jen chvalit. S dcerkou k nemu chodíme jiz 6 let, kvuli strabismu musela absolvovat 3 operace a ted je naprosto v poradku! Pan doktor ma zlate ruce, je to snad jediny doktor,ke kteremu se dcera i tesi - nikdy jsem nezazila,ze by byl neprijemny nebo arogantni - za celou tu dobu,kdy dcera musela podstupovat operace nas jako rodice naopak podporoval a vse vysvetloval. Po zakroku se o dceru staral,byl na ni velmi hodny a dokonce si ho moc oblibila. Dnes ma jiz oci v poradku, silhani je pryc a nosi velmi slabe bryle,ktere maji casem sanci zmizet uplne..chvalim!

Omlouvam se, pisu ze zahranici a nejsou tady hacky; ja taky nejsem Cech, to ale na podstate nic nezmeni, rozumet mne budete...
Pan doktor Ondracek je diletant a arogant. Chodili jsme k panu doktorovi 14 let s duverou, alo on z lhostejnosti, nebo z naproste nedostatku odborne vedomosti odflakl diagnozu jako FEVR! Az ted, uplne nahodne jiny doktor a prednosta jedne kliniky zistil o co jde. Je to vazna vec, vyhledejte na Google ak vas to zajima, hlavne ak mate obavy ze pan doktor mluvi tak, aby ste vy nerozumeli; nebo on nevi o cem mluvi. Pridejte arogance, ze vy jako rodic se citite jako podradny.
Dnes 30. Cervence 2014 jsme se zeptaly pana doktora co si o tom mysli, a jeho reakce byla jenom mrmlani " uz je to pozde" a otocil se k pocitaci...at uz vypadneme....
Mame pred sebou seriu opreaci, modlime se aby nas syn nezustal slepy, dusledkem 14 duvery v metodach pana doktora Ondracka. Pane doktore, kdyz to ctete, preju vam klidne svedomi do budoucna, co asi myt nebudete, a klidne nas kontaktujte, nase cislo mate, presne vite o koho jde...

Po dnešní návštěvě, která byla pro mne a moje dítě u tohoto lékaře první, se bohužel musím připojit k negativním hodnocením. I když mi chvílemi přišlo, že snad pana doktora děti i zajímají a zacházet s nimi umí, tak s přístupem k rodičům to bylo naprosto opačně. Lékař nic nevysvětlil, resp. z toho, co řekl, nebylo ničemu rozumět, choval se místy arogantně, při mé špatné manipulaci s dítětem při vyšetření se jeho arogance až agresivita ještě zvyšovala, což rozhodilo jak vyšetřované dítě, tak i mne, takže dítě muselo být nakonec vyšetřeno v leže. Samozřejmě nezapomněl zmínit, že vyšetřuje denně až 40 dětských pacientů a na dotazy či vyhledávání informací v PC navíc rozhodně nemá čas. U takového lékaře máte pocit, že zbytečně zdržujete a okrádáte ho o čas.

skvely a naprosto profesionalni lekar ktereho navstevuji cca 31 let a ktery mi vpodstate zachranil zrak. vzdy profesionalni a mily clovek

Pana doktora Ondráčka rozhodně NEDOPORUČUJI!!! Docházeli jsme k něm s dcerkou cca dva roky. Za celou dobu nám bohužel nic pořádně nevysvětlil a když jsem se ptala co a jak, vždycky řekl pár slov, ze kterých nebylo nic jasné. Dnes jsme byli opět na kontrole s dcerkou (4 roky) a poprvé i se synem (10 měsíců). Pan doktor byl - ostatně jako vždycky před tím - lehce nepříjemný a arogantní. Neřešila jsem to, dokud neřek manželovi ať s dětmi už vypadne do čekárny. Stalo se tak po tom, co dcerka šeptala na malého bráchu. Zeptala jsem se ho, jestli si z nás dělá legraci a že s tím přece musí počítat, když je dětský očař. Na to mi odvětil, že dětský očař neexistuje. Na otázku proč teda dělá s dětma už mi ani neodpověděl.
Když jsem se ho asi před rokem ptala, že scháníme očaře i my s manželem a chtěli bysme celá rodina docházet k jenomu mi řekl, že ho to nezajímá a ať si najdeme někoho jiného. Opravdu nechápu, proč takový člověk pracuje s lidmi. To, že dcerce říkal kočando na jeho aroganci nic nezmění.

Dnes jsem byla u p.doktora poprvé a mohu se připojit pouze ke kladným recenzím. Čekárna byla plná až k prasknutí, v zákulisí to vypadalo jako na běžícím páse...ale !!! vše proběhlo velmi profesionálně a příjemně k mému překvapení. Pan doktor je velmi příjemný člověk, ale to není hlavní point...hlavně ví a i když je i oční, dokáže odhalit i příčinu očních problému na první potkání. Jsem asmatik a ekzematik. 2týdny před návštěvou pana doktora jsem byla u jiné paní doktorky na Praze 9, U Svobodárny / oddělení Oční Svět/..sestřička nepříjemná, a paní doktorka asi vůbec neodhadla mé problémy, napsala nějaké kapky a já fakt 2týdny spíš trpěla..tak jsem vyzkoušela Bulovku. Osvědčenou Bulovku a mile mě tato návštěva překvapila. Pan doktor je skvělý, je to pár hodin od návštěvy a mě se velice ulevilo..takže moc děkuji. Všem doporučuji. !!!