Adresa

Michnova 1622/4, Praha
Poliklinika Michnova

Na této adrese online kalendář není aktivní

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
54 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Odbornou stránku asi nemohu hodnotit, protože mi nikdy nic zásadního nebylo. S péčí v těhotenství jsem byla po odborné stránce spokojená. Moc ale nejsem spokojená s jeho komunikací. V těhotenství jsem od něj odházela pokaždé s pláčem - na začátku mě vyděsil kvůli dost banální cystě natolik, že jsem měla pocit, že na 99.9% potratím, takto mě vyděsil ještě několikrát a ke konci jsme řešili způsob porodu, kdy mě velmi nepříjemně tlačil do něčeho, co jsem nechtěla. Mám dojem, že se pan doktor hodně rád poslouchá a někdy je toho moc...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Irena Malinová
Dne 9.3.2017 jsem byla u pana MUDr. Jiří Menšík ,Csc. měl zástup za syna velice profesionální přístup je úžasný !!!!!! Po smrti mého Gynekologického lékaře jsem stále hledala a nemohla si vybrat vždy bylo nějaké , ale to asi všichni známe .Byla jsem mile překvapena , když pan doktor pravil , že s mým bývalým lékařem sdílel 26 let jeden pokoj . Je krásné , že MUDr. Jan Menšík udržuje rodinnou tradici jsou oba skvělými lékaři . Sestřička Monika je také fajn . Mohu doporučit všem .


Ověřeny pacient

L.Malinova
Pan doktor Mensik je skvely lekar,uzasna pece o pacientky,vse rad a trpelive vysvetli,poradi,vyresi,doporuci.Nechodim jen na prevence,jsem po operaci cyst,pan doktor mi moc pomohl.Odbornik,kteremu nelze mu nic vytknout.Sestricka je take uzasna,mila,ochotna a vzdy vstricna.Uz k nim chodime cela rodina.Mohu jen doporucit.


H
Ověřeny pacient

S preventivní péčí i s péčí během těhotenství jsem byla velmi spokojená. Pan doktor je velmi vstřícný, empatický, vše vysvětlí. Sestřička to samé. V čekárně nečekám dlouho. Nemohu nic vytknout.


V
Ověřeny pacient

Mudr. Jan Menšík je příjemný pan doktor. Vše vysvětlí. Odcházím spokojená. Pokud se rozhodujete, opravdu doporučuju.


T
Ověřeny pacient

Oba dva - otec i syn - jsou skvělí doktoři i lidé. Z důvodu věku mi více vyhovuje syn Jan, ale jeho otec zase budí velkou důvěru s ohledem na mnoho let praxe. Sestřička také moc milá. Vždy odcházím spokojená, vše mi vysvětlí, mohu vřele doporučit.


E
Ověřeny pacient

Velice milý, ochotný pan doktor, byla jsem nadšená přívětivým přístup jeho i sestřičky. Pan doktor vše dobře vysvětlí, pomůže. Poprvé jsem se setkala i s vysvětlení, jak si provádět samovyšetření prsu. Mohu jen doporučit!


D
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená. S každým zdravotním problémem mi pomohl. Má velmi příjemné vystupování, je to milý člověk, který má k pacientkám lidský přístup. Já určitě doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Dobrý den,
slyšela jsem i mimo toto hodnocení na staršího pana doktora Menšíka jen samé kladné chvály. Jak se to provádí, když nemá smlouvu s VZP? Kolik se platí za výkony?


H

Pana doktora mohu jen doporučit. I jeho syn je fakt skvělí. Jen škoda že takových doktorů není více. Má ordinaci blízko stanice metra Háje. Rok jsem měla problémy a nikdo my nedokázal pomoci a on to zvládl za jednu návštěvu. Nemůžu si stěžovat je to ten nejlepší doktor kterého znám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti