Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Londýnská 160/39, Praha
ASKLEPION (mapa)

Peclivy, prijemny, odbornik a profesional - clovek na svem miste. Ze zacatku muze pusobit chladne, ale to je jen dojem. Muzu jen doporucit!

K panu doktorovi jsem přešla po půl roční neefektivní léčbě u mého lékaře. Po první kontrole určil přesnou diagnozu a ihned začal řešit můj problém. Nyní jsem naprosto zdravá a mrzí mě že jsem k němu nešla dříve a tím si ušetřila půl roku zbytečné léčby a obav. Kateřina - Praha

Velice milý pan doktor,pečlivý,lidský a zároveň velice profesionální přístup.

super doktor

citlivy, mily, prijemny a hlavne odbornik, ktery se snazi maximalne pomoci. Halka S.

Velice milý pan doktor,pečlivý,lidský a zároveň velice profesionální přístup.

super doktor