Peclivy, prijemny, odbornik a profesional - clovek na svem miste. Ze zacatku muze pusobit chladne, ale to je jen dojem. Muzu jen doporucit!

Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Londýnská 160/39, Praha
ASKLEPION (mapa)

K panu doktorovi jsem přešla po půl roční neefektivní léčbě u mého lékaře. Po první kontrole určil přesnou diagnozu a ihned začal řešit můj problém. Nyní jsem naprosto zdravá a mrzí mě že jsem k němu nešla dříve a tím si ušetřila půl roku zbytečné léčby a obav. Kateřina - Praha

Velice milý pan doktor,pečlivý,lidský a zároveň velice profesionální přístup.

super doktor

citlivy, mily, prijemny a hlavne odbornik, ktery se snazi maximalne pomoci. Halka S.

Velice milý pan doktor,pečlivý,lidský a zároveň velice profesionální přístup.

super doktor