MUDr.

Jan Lippert

Kontaktní informace

• Peclivy, prijemny, odbornik a profesional - clovek na svem miste. Ze zacatku muze pusobit chladne, ale to je jen dojem. Muzu jen doporucit!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

Ekaterina Viatckova
    Ekaterina Viatckova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K panu doktorovi jsem přešla po půl roční neefektivní léčbě u mého lékaře. Po první kontrole určil přesnou diagnozu a ihned začal řešit můj problém. Nyní jsem naprosto zdravá a mrzí mě že jsem k němu nešla dříve a tím si ušetřila půl roku zbytečné léčby a obav. Kateřina - Praha

• Velice milý pan doktor,pečlivý,lidský a zároveň velice profesionální přístup.

• super doktor

• citlivy, mily, prijemny a hlavne odbornik, ktery se snazi maximalne pomoci. Halka S.