MUDr.

Jan Lippert

Kontaktní informace

• Peclivy, prijemny, odbornik a profesional - clovek na svem miste. Ze zacatku muze pusobit chladne, ale to je jen dojem. Muzu jen doporucit!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Kliniku jsem navštívila za účelem odstranění vystouplého mateřského znaménka. Prostředí kliniky je velmi příjemné.… Více

Iva Špaňárová
    Iva Špaňárová
    Dermatolog
    Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha
    Jednoznačně jedna z mála návštěv lékařského charakteru, které bych si z fleku zopakovala a ještě ráda! Velmi profesionální… Více

Ekaterina Viatckova
    Ekaterina Viatckova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K panu doktorovi jsem přešla po půl roční neefektivní léčbě u mého lékaře. Po první kontrole určil přesnou diagnozu a ihned začal řešit můj problém. Nyní jsem naprosto zdravá a mrzí mě že jsem k němu nešla dříve a tím si ušetřila půl roku zbytečné léčby a obav. Kateřina - Praha

• Velice milý pan doktor,pečlivý,lidský a zároveň velice profesionální přístup.

• super doktor

• citlivy, mily, prijemny a hlavne odbornik, ktery se snazi maximalne pomoci. Halka S.