Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Úvodem by chtěl moc poděkovat pánu doktorovi Koluchovi za velmi odbornou a lidskou pomoc při řešení
mých zdravotních potíží. Prošel se mnou celou moji životní anabázi, zdravotní stav s důrazem na poslední období se zaměřením na rozsah přijímaných léků s jejích účinky na můj organizmus.Jeho finální doporučení,které následně znamenalo značné zlepšení mého zdravotního stavu bylo, jak překonat počáteční potíže při změně léčebného procesu,redukce léku a pod. Neposlední řadě moc oceňují jeho osobní přístup,zájem a také ním projevenou radost nad zlepšením mého zdravotního stavu.
Ještě jednou moc dík a doporučují !!!

Pouze nejlepší zkušenosti. Pomohl mi od velice vyostřeného psychického stavu. (Deprese, Úzkost, Nespavost)

Jeho volba medikace je 100% bezpečná a zároveň plně funkční.

Nasadil alternativní druhy léčby v kombinaci se standardními psychofarmaky.

Velice dobře musím ohodnotit doplněk stravy L-Tripthophan a hořčík v šumivých tabletách.

Následně pak Cipralex (antidepresivum)

Pan doktor je naprostý profesionál a modlím se, aby takových lékařů byla plná zdravotnická zařízení...

Pan doktor Kolouch je vynikající lékař, odborník, a dobrý člověk s velmi lidským přístupem k pacientům. Pomohl mi s mým i problémy jak radou, tak i medikací. Díky němu mohu zase spokojeně žít a klidně spát. Škoda jen, že nemá smlouvu s mojí zdravotní pojišťovnou (207). OZP se vůbec chová k této specializaci velmi macešsky, bez ohledu na své klienty a plátce zdravotního pojištění. Ing.B.M.

Pan Mudr. Kolouch je velice dobrý ne to je slabé slovo, je vynikající lékař, který mi po pravdě řečeno zachránil život na poslední chvílí, protože jsem byla už skutečně zoufalá a nevěděla co dál. Až tento lékař mne skutečně vyšetřil tak jak správný lékař má a konečně nasadil správnou léčbu. Můj život se okamžitě začal otáčet jiným směrem. Po zhruba 3 letech návštěv a medikace jsem nyní bez léků, vcelku zdráva a hlavně v pohodě a plná síly, optimismu.Mohu chodit do práce, do společnosti, mezi lidi, už ze mě není uzlíček nervů neschopný vyjít skoro ani před dům.Všem mým přátelům i rodině ho vřele doporučuji, když mají nějaké problémy, protože je to skutečně odborník na svém místě. Nezbývá nic, jen vřele doporučit tohoto skvělého lékaře a poděkovat za jeho skvělou péči. Děkuji Tanclová

MUDr Jan Kolouch Csc je vyjímečný lékař. Ve všem, co je uvedeno v předchozím hodnocení naprosto souhlasím - nemohu to vyjádřit lépe. Jsem šťastná, že po předchozí zkušenosti se maminka dostala právě do jeho péče. Pan doktor má nepředstíraný, opravdový zájem o pacienta a kromě vysoké odbornosti je empatický , neformální a hluboce lidský. Mamince se maximálně věnoval a účinně poradil, tak, že získala novou motivaci do života. Léčí komlexně, informuje pravdivě a vše dopodrobna vysvětlí. Nevidí v pacientovi pouhého "klienta" , jak se mnohdy v ordinacích stává a nepodceňuje míru jeho obtíží. V době komerce a malého zájmu o starší pacienty je pro nás nepostradatelný. Je nejen výborný lékař, ale je i skutečný přítel pacienta.

MUDr.Jan Kolouch je vynikající lékař, pro nějž je jeho povolání přímo posláním. Jeho předností je hluboký zájem o zdraví pacienta a komplexní medicínský přístup k dosažení tohoto cíle. Takový přístup může uplatňovat vzhledem ke svým neobyčejně bohatým vědomostem, znalostem a zkušenostem v oboru psychiatrie a interního lékařství i dlouhé praxi v oblasti gerontopsychiatrie. V naší rodině je pan doktor velmi uznávanou a ctěnou autoritou v úpravě medikace našim babičkám, po níž došlo k výraznému zkvalitnění jejich dalšího života. Ale i u mladších věkových kategorií jsem zaznamenala velmi pozitivní odezvu na důkladný, pečlivý a svědomitý přístup tohoto vzácného lékaře. Plně doporučuji pana doktora všem tém, kterým na jejich zdraví vskutku záleží.
PhDr.V.M.

Milionovej člověk, tenhle Kolouch!!

Chodím k panu doktorovi Kolouchovi několik let. Je velmi vstřícný, má velký přehled, jak v oblasti medicínské, tak i farmaceutické. Pokud vím, tak neodmítne neobjednaného pacienta, jen poprosí o posečkání. Je to vynikající lékař a budu těžko hledat náhradu, až MUDr. Kolouch skončí. A.S.

Znám pana doktora ještě z jeho studentských let. Už tehdy byl mimořánou osobností, zapálený pro medicínu. Jsem proto přesvědčená, že své povolání vykonává erudovaně, velmi zodpovědně s lidským přístupem. přeji mu vše nejlepší.

S tímto panem doktorem se raději nepotkat!!!! Před pár lety jsem se k němu dostala prostřednictvím své obvodní lékařky a z jeho léčby jsem se dostávala několik měsíců. Co by "dospívající trdlo" které se potácelo v bludném kruhu bulimie jsem toužila po tom aby mi někdo pomohl, bohužel pan doktor mi stále jen předepisoval lexaurin, na který jsem si nevědomky navykla( nepoučena o možné návykovosti) a pracně se té závislosti zbavovala. A co mne tedy šokovalo nejvíc - proč by psychiatr měl pacienta prohlížet i fyzicky??? Tlak, dech, tlukot srdce...dnes si říkám bohužel, že jsem záležitost neřešila ihned!! Dnes má již dvě děti. syna a dcerku a pokud by nedejbože měli v budoucnu nějaké problémy kde by byla potřeba psychiatra či psychologa tak budeme s manželem velice pečlivě vybírat.