Soukromá pediatrická a nutriční ambulance
Podolská 1485/10a, Praha

Přijímám: děti jakéhokoliv věku

Vystudoval všeobecné lékařství na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, doktorské studium v oboru preventivní medicína absolvoval tamtéž. Složil ate...

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: Soukromá pediatrická a nutriční ambulance Jiný

Pan doktor převzal ordinaci od našeho původního pediatra.
Preference byly velmi podpůrné.
Jsem vděčná za jeho profesionální a intuitivní přístup. Vybavení ordinace považuji za nadstandardní.Mé děti jsou v těch nejlepších rukách.Zastupující kolegyně a sestřička mají obdobné kvality.Na malých pacientech jim skutečně záleží.
Ordinační hodiny odpovídají péči o zdraví dětí,všech věkových kategorií.

Umístění: Soukromá pediatrická a nutriční ambulance Jiný

Na pana doktora jsem dostala tip od kamarády a jsem za to nesmírně vděčná. Profesionální přístup, skvěle dokáže vysvětlit nemoc a její průběh a hlavně je neskutečně milý. Mohu se na něho obrátit s jakýmkoliv problémem a vždy se snaží pomoci. Doporučuji kudy chodím :)

Umístění: Soukromá pediatrická a nutriční ambulance Jiný

Pan doktor primarne vnima dite jako celek a pokud nastane problem, tak hleda - kde a proc vnzikl a efektivne jej resi coz je pro me podstatne. Zdravi deti je hlavne o zodpovednosti rodicu a to, ze dokaze pan doktor upozornit na nektere chyby, kterych se dopoustime a snazi se vysvetlit a poradi jak bychom prispeli k vyreseni problemu - za to mu patri velky dik.

Umístění: Soukromá pediatrická a nutriční ambulance Jiný

Není třeba detailně rozepisovat spokojenost s pečlivým vyšetření a profesionální komunikací. Podle mého názoru je pan doktor šikovný a zkušený. Vše co zaznělo v kladných recenzích níže je pravdou a s názory maminek a tatínků plně souhlasím!! V neposlední řadě bych ráda poděkovala paní sestřičce, která je doslova báječná!

Umístění: Soukromá pediatrická a nutriční ambulance Jiný

Úplná spokojnosť! Je ošetrujúcim lekárom mojich 2 detí a vždy prebieha návšteva v priateľskom duchu. Pán David si urobí potrebný čas na starostlivé vyšetrenie a komunikáciu s rodičmi. Keby bola možnosť dať viac hviezdičiek v hodnotení, tak ich máte!

Umístění: Soukromá pediatrická a nutriční ambulance Jiný

Vstřícný a laskavý lékař s profesionálním přístupem. Panu doktorovi důvěřuji. Pokaždé, když jsem potřeboval odbornou radu, dostal jsem pečlivou a srozumitelnou odpověď. Děkuji a jen tak dál!

Umístění: Soukromá pediatrická a nutriční ambulance Jiný

Dobry den, vstupni vysetreni naseho ditete bylo velmi peclive a komplexni. Kladne hodnotime take profesionalni pristup a detailni vysvetleni nasich dotazu. Doporucujeme

Umístění: Soukromá pediatrická a nutriční ambulance Jiný

Pan doktor má hezký přístup k dětem i k rodičům. Vše srozumitelně vysvětlí a poradí, zajímá se. Je moc milý ochotný člověk a skvělý lékař, mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Jsem ráda, že je dcera vždy v dobrých rukou.

Umístění: Soukromá pediatrická a nutriční ambulance Jiný

S panem doktorem mam velmi dobrou zkusenost z nemocnice Motol, velmi podrobne dokaze vysvetlit prubeh nemoci i naslednou lecbu. Chvalim pratelsky pristup a profesionalitu.

Umístění: Soukromá pediatrická a nutriční ambulance Jiný

Vynikající pan doktor s bohatými zkušenostmi a širokým medicínským rozhledem. Je velmi komunikativní a vstřícný.