Prof. MUDr.

Jan Betka DrSc.

Otorinolaryngolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Současný přednosta ORL kliniky Fakultní nemocnice Motol a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy 1969 - 1975 1. LF UK, Praha 1979 atestace z ORL 1. stupně 1980 odborný asisten... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Klánovická 487/2a
    198 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Komplexní služby v celé oblasti orl
    Dispenzarizace nádorových stavů
    Operace štítné žlázy
    Onkologická chirurgie hlavy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Současný přednosta ORL kliniky Fakultní nemocnice Motol a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy
    1969 - 1975 1. LF UK, Praha
    1979 atestace z ORL 1. stupně
    1980 odborný asistent ORL kliniky l. LF UK
    1983 atestace z ORL 2. stupně
    1984 obhajoba kandidátské disertační práce "Počítačová tomografie hrtanu" - CSc.
    1986 jmenování docentem
    1986 jmenování přednostou ORL kliniky l. LF UK
    1989 obhajoba doktorské disertační práce "Patobiologie laserové chirurgie v oblasti hlavy a krku" – DrSc.
    1990 jmenování profesorem

Nemoci

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Chci touto cestou poděkovat p. prof. Betkovi za provedení mojí operace odstranění štítné žlázy. Nejen, že vše proběhlo dobře a bez komplikací, ale p. prof. má takový přístup k pacientovi, který se tak často v našem zdravotnictví nevidí. Dokáže uklidnit i povzbudit a pro takovou pacientku jako jsem já, která má z pobytu v nemocnici hrůzu, je to úžasná pomoc. Takže ještě jednou Vám pane profesore moc děkuji a přeji Vám pevné zdraví. Milena Hošková, Tábor

• člověk s obrovským vřelým srdcem,zlatýma rukama a ten jeho usměv.Nejlepší lékař kterého jsem kdy poznala

• H

Od operace zhoubného nádoru v bázi lební, který mi pan profesor odoperoval před dvěma lety, k němu dojíždím na kontroly do Motola. Mám ráda jeho úsměv, kterým mě vítá při vstupu do ordinace....zároveň obdivuji jeho profesionalitu a prostřednictvím těchto stránek děkuji za záchranu života. Při poslední návštěvě před týdnem mi pan doktor řekl, že je vše v naprostém pořádku a mám přijít za dva roky. Jsem samozřejmě šťastná jako blecha, je to po každé kontrole neskutečná úleva....nyní zvlášť, neboť to potvrdila i MR. Na druhou stranu jsem se na pana Betku vždy velmi těšila a ty dva roky mi bude jeho vtip a úsměv chybět!!!

• Profesor Betka byl mým lékařem ještě když jsem chodila na Karlovo nám. ccca pred 23 lety a už tenkrát byl výborný jak po profesní, tak i lidské stránce. Staral se o mě i mého otce. Nyní dojíždím do Motola i když už se k panu profesorovi nedostávám, celý tým FN Motol má velice pěkný přístup k pacientům. Přeji jen to dobré!!! Tereza Šeberová

• Nejlepší lékař kterého jsem kdy v životě potkal.Neuvěřitelně krásný přístup k pacientovi,profesionalita a vystupování mě potají dojímalo k slzám.Často si na něj vzpomenu.Určitě jako každý kdo se sním setkal.
    3řádky výše jsem okopíroval z jednoho zde vyjádření.
    Jsou i mým názorem !
    Pro Vaše pochopení budu asi trochu obšírnější.Trpěl jsem několikrát se opakující
    silnou anginou-absces.Lékaři mi rozřízli patro,ránu rozevřeli kleštičkama,pak
    antibiotyka-po několika letech se vše opakovalo.Asi v roce 1975 opět,leč patro mi náhle nateklo tak,že jsem nepolk prášek,ani čaj, asi se i dusil.Tak jsem upaloval
    do nemocnice na Karlově nám.Byla SOBOTA asi 14,30 hod.na příjmu ORL jsem si počkal a byl přijat službu držícím lékařem-který byl asi zbuzen. Leč pan doktor brzy poznal,že se mu nezdám,konstatoval moji diagnozu-absec,rozříznout,souhlasil,že se mohu i udusit-leč,chce to operaci co nejdřív,ale je sobota,není volné lůžko a není kdo by při operaci asistoval.Měl bych přijít v pondělí!Sám jsem akci zanedbal,tvrdil mi, že jsem měl přijít dříve,rafinovaně mne vyslýchal a vedl k vyjádření, že otok trvá déle než přiznávám.
    Ač bez víry,v té chvíli se mé myšlenky zatoulaly o pomoc k Bohu,vzpomenul jsem i
    na kostel v Resslově ulici-bylo mi jasno!Takhle bylo Čurdovi když ho vyslýchal
    Rainhar Haydrich-proto všechno přiznal.I můj vyšetřující byl nordický tip,štíhlý,ostrá tvář,světlé vlasy,vodové oči,hlas bez známek soucitu a příjmením
    začínal na H.
    Leč moje zoufalství a síla myšlenek přivolali BOHA !
    Měl bílý plášť,byl černovlasý rychle se pohyboval,nemluvil ale jednal-po tom co slyšel.Podíval se mi do krku,odešel a když se vrátil,řekli mi: já vás odoperuji,
    snad bude i lůžko,asistenci mám zajištěnou-podepíšete mi prohlášení před operací?
    Jaké štěstí jsem tehdy měl!Já zažil nadstandard!
    V rychlosti zákroku,v péči po operaci i během hospital.-celého kolektivu,
    po výslechu na příjmu panem doktorem Há.jsem poznal lidský přístup,jemný inteligentní humor pana doktora Betky,že jsem se v nemocnici smál,až mi huba bolela-což bylo dobře pro odvod hnisání z oteklého patra.
    např:pan doktor mi osobně dovezl na vozíčku na sál a řekl,že mohu volat ne
    "na Bělehrad" ale "na Mandle,na mandle"Když mi dával narkozu,říkal:dostanete
    morfium o které se hašišáci na západě perou ,nebojte bude vám jak po deseti pivech.Já mu řekl,tak to se ale bojte vy,já po deseti pivech hulákám a peru se ,
    odmítám i zaplatit.Pan doktor-to je výhoda našeho soc.zdravotnictví,že nepřiběhne mužík v černém a nebude vás kasírovat.Já říkám, ale nějaký mužík už
    přiběhl-upozornil jsem na šedého staršího pána,který přiběhl na sál snad i se
    síťovkou v které měl nákup pro domácnost.Sestra mi trochu káravě okřikla,že je
    to asi pět titulů a já rozumněl poslednímu- asistent Naxera.Řekl jsem ,to jsem rád,že mi budete operovat vy pane doktore Betko,
    ten pan asisten se asi špatně učil,
    když je v jeho letech jen asisten.Smál se i šéf celého oddělení, kapacita v oboru, pan "asistent"Naxera.Ještě se páni doktoři ujistili na postupu a slovy
    už je vláčnej,tak než nás začne mlátit -operujeme.
    Pan doktor Betka tehdy zbytečně nemluvil-ale jednal !
    I v sobotu navečer přišel šéf oddělení ORL-VFN pan Naxera a podílel se na mé
    operaci!
    I na jejich dalších postupech byl dlouhodobě patrný zájem o uzdravení,stav a pomoc pacientům.Moc často vzpomenu !
    Po jejich zásahu se mi tento,dříve častý zdravotní problém již 36 let nevrátil.
    již 36 let mám víru jasnou !
    mým Bohem lékařů je MUDr.Prof.Betka Jan Dr.Sc

• Výborný lékař a kapacita, troufne si i na zákroky, které jiné fakutní nemocnice v zemi a jiní specialisté nedokáží řešit a u mě bohudíky dopadly operace, byť jich bylo několik velmi dobře!Jen jsem z něj měl pocit, že příliš nedůvěřuje jiným alternativám v léčbě- ozařování či Leksellův Gama nůž.Jinak mi zachránil život, pokud by se mě on neujal dnes už zde nejsem, nikdo jiný by mě totiž takto odoperovat nedokázal, byly to sice krušné dny a týdny před operací i po ní a mezi kontrolami a před 2. a 3. záíkrokem, nicméně vše dopadlo a nyní jsem již několik let ve stabilisovaném stavu, byť jsou jisté pooperační následky a dejme tomu i kosmetické, žiju!!!! Děkuji Vám pane profesore a hodně zdraví a spokojených uzdravených pacietů Vám i Vaší klinice v Motole!

• Velký odborník,laskavý,ochotný.Lékař, kterého mohu pouze chválit a děkovat....N.Mikešová březen 2011

• Nejlepši

• Pan profesor Betka operoval v říjnu 2010 mojí maminku-bylo třeba odstranit polovinu štítné žlázy.
    Přesto že je maminka starší dáma a nemocná se srdcem, pan profesor se jí rád ujal, sám zákrok provedl a vše dopadlo skvěle. Žádné komplikace nenastaly a také péče na JIP a následně na lůžkovém oddělení ORL Motol byla velmi dobrá.
    Přístup pana profesora Betky byl velmi ohleduplný, maminku navštěvoval na pokoji i mimo vizity a ptal se na její stav. Bylo vidět, že má zájem o pacienta a je dle mého názoru málo takových lékařů jako on. Také jeho vystupování a humor vás pobaví a povzbudí.
    Tímto panu profesoru Betkovi děkuji za vše, co pro mou maminku vykonal a je mi ctí, že jsem ho poznal osobně!
    S úctou, Jiří Špinler

• Měl jsem čest poznat toho nejlepšího lékaře ,chirurga a člověka.Jeho přístup k pacientům je úžasný,vřelý a trpělivý.Celý tým prof.Betky je skvělý.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online