Spálená 78/12, Praha
Městská Poliklinika Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Umístění: jiné místo Prevence

Mám za sebou v téměř čtyřiceti letech po dvou přirozených porodech desítky vyšetření od různých gynekologů, ale nikdy předtím mě gynekologické vyšetření zrcátky nebolelo tolik jak od pana doktora Adamce, půl dne po prohlídce mě dole ještě vše bolí. Přešla jsem k panu doktorovi poté, co odešel do důchodu můj předchozí gynekolog, od kterého jsem vyšetření zrcátky se stěrem téměř necítila. Pan doktor Adamec je sice verbálně svérázný, ale s jeho jednáním bych problém neměla, jelikož mě vyšetřil důkladně - vyptal mou a rodinnou anamnezu, i při ultrazvuku byl pečlivý a poslal mě i na sono prsou. Vzhledem k zážitku na gynekologickém křesle ale k panu doktorovi již nikdy více.

Pan doktor je skvely, mladinke nebo velmi precitlivele by se mely uklidnit. Chodila jsem dlouhe roky k MUDr. Lippertovi a nedovedla jsem si predstavit jit k jinemu lekari. MUDr. Adamec je skvela volba, Mam u nej pocit jistoty.

Pan doktor Adamec je muj prvni gynekolog a musim rict, ze jsem byla spokojena. Prohlidka moc nebolela, vysvetlil opravdu vse, s antikoncepci poradil. Je pravda, ze je trochu sverazny a hlasity, ale ja se citila dobre. :) Clovek to tam s holym zadkem musi brat s nadsazkou. A sestricka je taky opravdu moc fajn!

K tomuto lékaři jsem se přehlásila, protože jsem po přeštěhování do Prahy hledala gynekologa a kamarádka mi ho doporučila. Jak se píše výše, opravdu je pan doktor příjemný pouze, když člověk nemá žádné komplikace. Měla jsem velmi časté problémy s krvácením mimo menstruaci při užívání antikoncepce, když mi pan doktor Adamec antikoncepci změnil čtyřikrát během asi 10 měsíců a nebyl schopný určit důvod krvácení a doporučit mi jinou antc. metodu, rozhodla jsem se úplně s antikoncepcí přestat. Vždy když jsem k němu šla kvůli mimomenstruačnímu krvácení, vyzval mě k prohlídce a pak byl naštvaný, že kvůli krvi nic nevidí, a byl tak hrubý, že jsem z toho silně krvácela ještě tři dny. Mám k němu jít v březnu na preventivní prohlídku, ale po této zkušenosti jsem se rozhodla, že si najdu jiného lékaře. Tohoto doktora opravdu už nikdy víc!

Nikdy som sa nestretla s nepríjemnejším lekárom ako je pán Adamec. Asi jediné pozitívum je tá jeho milá, vždy usmievavá a ochotná sestrička. Ordináciu som navštevovala rok a nevyriešila som nič. Skončilo to tým, že na mňa pán doktor kričal, povedal, že k nemu chodím ako na klavír, že sa mám so svojimi zdravotnými problémami naučiť žiť, pretože ich má 80% žien.....ak sa mi nepáči, mám si nájsť iného doktora....nepáčilo sa mi, našla som a po viac ako roku žijem konečne normálny život mladej ženy.....takže aspoň jedna rada pána doktora bola dobrá. Odpustila by som mu aj tú liečbu.....nie som odborník a preto to neviem posúdiť objektívne, takže mu nechem krivdiť......ale jeho prístup je niečo neprijateľné.

Ahoj, k panu doktorovi jsem přešla při přestěhování do Prahy. Našla jsem si ho na internetu, abych měla všechny doktory pod jednou střechou. Pan doktor přijímal nové pacientky a to bylo plus. Vaše názory jsem před absolvováním 1. prohlídky četla a šla tam s čistým štítem. Musím dát za pravdu, že sestřička je úplně úžasná, usměvavá, ochotná, milá, hodná a to se jen tak nikde nevidí:)...samotná návštěva u doktora byla dobrá, na všechno se mě vyptal jako nikdo před tím i na dědičný on. v rodině, což je vzhledem k hormonální antikoncepci velmi důležité!!! Pan doktor je takový rázný, jak zde některé psaly mluví trošku nahlas, ale asi takový je a zase ho obdivuju, že se mnou strávil půl hodiny. Nikdy se mi nestalo, že bych byla u gynekologa takhle dlouho, vždy jen 5 - 10 min. a ven. Pan doktor odebral anamnézu velmi pečlivě, poté jsem šla do kabinky a svlékla se. Je pravdou, že jediné mínus pana doktora je, že mě vyšetření bolelo, což se mi nikdy před tím nestalo. Pan doktor mě vyšetřil i ultrazvukem, což mě nikdy v životě nikdo nedělal a pan doktor se akorát rozčiloval, když jsem mu řekla, že mi to nikdy nikdo UZ nevyšetřoval. Poté mi pan doktor vyšetřil prsa, což je velké plus. NIkdy mi můj gynekolog na prsa nikdy nešáhl ani nepodíval a když jsem mu řekla, že citím v prsu bulku, tak mě poslal na spec. mamografickou kliniku:) Abych to nějak shrnula, když jsem od pana doktora odcházela měla jsem smíšené pocity, návštěva byla v pořádku i jsem ráda za to, že mě pan doktor vyšetřil komplexně a ještě mě poslal na vyšetření prsou na sono, akorát mám špatný pocit z toho, že mě vyšetření jak zrcadly tak ultrazvukem bolelo:( Hodně štěstí:)

Moja návšteva u p. Adamce bola jednou z najhorších skúseností akú som kedy na gynekologii zažila.

Mluví hrozne nahlas, rozčiluje se keď sa človek na niečo spýta. Nič nevysvetlí. V době návštěvy som mala docela silný zánět, jakože sa mi hrozně často opakují. Všechno me svědilo, bolelo v klidu i při sexu, měla jsem výtok a čo na to pán doktor? Prý to je úplně normální nález a nic mi teda na to nepředepíše :) Prý si vymýšlím !!! Niesom hypochonder ale gynekologický zánět je hodně nepříjemný a je potřeba jej řešit ... každá žena vie o čem mluvím :) Určitě sa to nedá vymyslieť :) Takže mi teda až na moji žádost předepsal Dafnegin, ale že si ho musím hradit sama :)))) Super ne? !!! Tak som prišla o 200 Kč, které by jinak proplatila pojišťovna :)
Ďalšia vec je, že je maximálně necitilivý. Pokud jsem suchá, to gynekologické zrcadlo tam asi jen tak nestrčí :) Ale to p. Adamce neodradí, tlačí dál a ještě vákm řekne, že se máte uvolnit, že to je tím :)

No a tzv. čerešničkou na torte bolo předepsání antikocepce :) Užívám KATYU, ovšem p. doktor ji nemohl najít v seznamu léku a vytisknout tak předpis. Znamenalo to pro něj vypsat jej ručně, co se však jevilo jako obrovskej problém :) Takže mi raději asi 5 minut ukazoval, že existuje Femoden, který ma stejné složení jako KATYA, ještě 5 krát se snažil najít KATYU v seznamu. A pak když už jsem z něj byla tak znechucená jsem teda souhlasila, ať předepíše Femoden. (Štěstí mě potkalo aspoň v lékárně, kde mi dali
KATYU, která je mimochodem o 200 Kč levnější).

Abych to zhrnula, z návštěvy u p. doktora Adamce jsem maximálně znechucená. A budu si hledat jiného doktora.

K MUDr. Adamcovi jsem se registrovala před 2 lety,protože bral pacientky a sháněla jsem gynekologa v Praze. Za tu dobu jsem netrpěla žádnými vážnějšími problémy, takže se nemohu vyjádřit přímo k jeho lékařské odbornosti. Nicméně 2 podstoupené pravidelné preventivní prohlídky byly dost fyzicky nepříjemné. Pro mě vrchol všeho-když mě MUDr. Adamec při vyšetření požádal, ať si (rukou) podržím nástroje do mě zavedené,zatímco on si chystal nějaké další.Teď tuto úlohu přebrala sestra, ale stejně.
Na každý recept pro antikoncepci, co si půjdete, je třeba zaplatit 30kč, zvážit se, změřit tlak, pár otázek - z mého pohledu úplně zbytečné tohle absolvovat 4x za rok.
Sestřička je milá a objednací doba krátká, toď za mě jediné plus.

Q

Pan doktor je dobrý, dokud vám nic není. Se svým problémem jsem musela jít k jinému lékaři a kdybych tak neudělal, koledovala bych si o velké problémy. Navíc se pan doktor rozčiloval když jsem se ho na něco zeptala a celkově mi k tomu prostě nic neřekl. Jediný důvod, proč ho nehodnotím jako velmi slabý, je milá sestřička.

Vse super flexibilny vstricny a kdyz sem musela prijit s ditetem tak mi ho sestra hlidala co neni bezne mela sem asi 4 gynekology a tenhle je nejlepsi a to jsem mela zkusenost i se soukromyma zarizenimi kde jsem vzdy cekala i kdyz jsem mela termin predem dohodnuty mesic predem muzu zatim jen a jen doporucit.