Nevhodné a drzé chování sestřičky, která vám místo termínu pro naléhavý zdravotní problém začne vytýkat jaká jste a začne vás osobně kritizovat. Taková sestra nejen že není profesionální, empatická a nenaslouchá pacientům.

Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

Pan doktor je sice na prvni pohled sverazny, ale chodim k nemu nekolil let a nemela bych. Vzdy vse peclive vysvetli, odpovi mi na vsechny me otazky, a doporuci postup lecby. Nikdy se mi nestalo, ze by me vysetreni bolelo nebo by byl na me pan doktor neprijemny, jak tady nektere pisi. Prostory noveho arealu jsou moc krasne, da se platit kartou a jsou hned vedle metra.

U pána doktora jsem byla jen jednou a také naposled... Stěr byl dost bolestivý a bolelo mě v podbřišku půl dne... Nikdy se mi u žádného lékaře nestalo, že by Stěr bolel... Nehledě na to, že je pan doktor nepříjemný a máte pocit jako byste ho obtěžovali svou návštěvou.

Pan doktor Adamec je na první pohled svérázný ale chodila jsem k němu celé těhotenství a na péči a podrobná vyšetření si nemohu stěžovat. Nebude si s Vámi půl hodiny povídat ale vše zásadní vysvětli a na vše co jsem se ptala jsem dostala i odpověď. Za mě je to pečlivý lékař s věcným přístupem. Ordinace je moderní a vybavena kvalitním ultrazvukem. Navíc má pan doktor usmevavou sestřičku která má vždy dobrou náladu.

MUDr. Adamec je často nevrlý. Sestřička je bohužel neochotná a nevýkoná, zmotala mi jméno, popletla více krát žádanky, na krev jsem musela opakovaně, neumí s PC a nic nezašle elektronicky. Vyšetření u Adamce mě bolí, u nich doktor i telefonuje, u jiných gynekologů však vyšetření nebolela. Vše vysvětlí pak, ale když přijdete opakovaně s problémem, dává najevo, že si za problém můžete sami, je nepříjemný a obtěžujete ho. Po potratu mi v dalším těhotenství na 1 měsíc před nástupem na mateřskou dovolenou odmítl dát prac. neschopenku, přestože jsem byla v práci 12 denně, zdraví dítěte a moje upozadil, můj praktik postup vůbec nepochopil. Dále jsem nemohla kvůli nachlazení a kašli přijít na těhu prohlídku (teď v době Covidu se má zůstat doma a neroznášet bacily), ale Adamec byl hrubý, odmítl mi dát náhradní termín, tudíž udělat výtěr na streptokoka kvůli porodu a předat mi papíry potřebné do porodnice. Za dokumenty chtěl následně neoprávněně poplatek 400,-, stejně tak jsou zpoplatněné i telefonáty a kdo ví, co ještě. Vydržela jsem to dlouho, omlouvala ho kvůli stáří, respektu k lékařům, nyní však měním doktora! Celkově Nextclinic u mě skončilo, 1 záchod se 2 kabinkami na celou kliniku je výsměch, je to nevětraná kancelářská budova a teď v době Covidu se všichni potkají v dlouhé chodbě, hlavně že mají mnoho recepčních.
Nedoporučuji a nechápu, že jsem to tak dlouho vydržela.

Umístění: jiné místo

Pan doktor je nyní v jiné ordinaci a dostala jsem ho té po té co můj doktor sel do důchodu .Zatím jsem celkem spokojená i když že začátku jsem byla trošku nešťastná zjistila jsem zrovna že jsem těhotná a zprvu mi nechtěl dát neschopenku i když dělám v oboru kde není těžké onemocnět něčím vážnějším a musím v práci tahat tezke pacienty a jsem po 2 potratech naštěstí to dopadlo fain a nakonec mi tu neschopenku dal je trošku svéráznější ale zase je pečlivý vyšetření zrcadly nějak moc nebolelo a to jsem citlivka už jsem zažila horší sestřička mi zmotala jméno a to nejen na průkazku ale i na tu neschopenku tak tam musím v pondělí znovu ale jinak jsou tam vseobecne moc milí chyby děláme každý 4 hvězdičky dávám jak mi řekl můj nadřízený jednou je vždy co zlepšovat

Umístění: jiné místo Prevence

Mám za sebou v téměř čtyřiceti letech po dvou přirozených porodech desítky vyšetření od různých gynekologů, ale nikdy předtím mě gynekologické vyšetření zrcátky nebolelo tolik jak od pana doktora Adamce, půl dne po prohlídce mě dole ještě vše bolí. Přešla jsem k panu doktorovi poté, co odešel do důchodu můj předchozí gynekolog, od kterého jsem vyšetření zrcátky se stěrem téměř necítila. Pan doktor Adamec je sice verbálně svérázný, ale s jeho jednáním bych problém neměla, jelikož mě vyšetřil důkladně - vyptal mou a rodinnou anamnezu, i při ultrazvuku byl pečlivý a poslal mě i na sono prsou. Vzhledem k zážitku na gynekologickém křesle ale k panu doktorovi již nikdy více.

Pan doktor je skvely, mladinke nebo velmi precitlivele by se mely uklidnit. Chodila jsem dlouhe roky k MUDr. Lippertovi a nedovedla jsem si predstavit jit k jinemu lekari. MUDr. Adamec je skvela volba, Mam u nej pocit jistoty.

Pan doktor Adamec je muj prvni gynekolog a musim rict, ze jsem byla spokojena. Prohlidka moc nebolela, vysvetlil opravdu vse, s antikoncepci poradil. Je pravda, ze je trochu sverazny a hlasity, ale ja se citila dobre. :) Clovek to tam s holym zadkem musi brat s nadsazkou. A sestricka je taky opravdu moc fajn!

K tomuto lékaři jsem se přehlásila, protože jsem po přeštěhování do Prahy hledala gynekologa a kamarádka mi ho doporučila. Jak se píše výše, opravdu je pan doktor příjemný pouze, když člověk nemá žádné komplikace. Měla jsem velmi časté problémy s krvácením mimo menstruaci při užívání antikoncepce, když mi pan doktor Adamec antikoncepci změnil čtyřikrát během asi 10 měsíců a nebyl schopný určit důvod krvácení a doporučit mi jinou antc. metodu, rozhodla jsem se úplně s antikoncepcí přestat. Vždy když jsem k němu šla kvůli mimomenstruačnímu krvácení, vyzval mě k prohlídce a pak byl naštvaný, že kvůli krvi nic nevidí, a byl tak hrubý, že jsem z toho silně krvácela ještě tři dny. Mám k němu jít v březnu na preventivní prohlídku, ale po této zkušenosti jsem se rozhodla, že si najdu jiného lékaře. Tohoto doktora opravdu už nikdy víc!