Mgr.

Ivona Matějů

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

7 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 127 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsem klinická psycholožka a psychoterapeutka s náležitou kvalifikací. Dospělým klientům poskytuji psychologické poradenství a individuální dynamicky zaměřenou psychoterapii, jejímž… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• D

Výborná paní doktorka. Profesionální, milá, vstřícná. Byla trpělivá, i když to se mnou bylo těžké. Dokázala mi poradit a zároveň mi doporučila pomoc vhodnou přímo pro můj problém.

• P

Paní Matějů jsem navštívil v době, kdy jsem procházel pro mě těžkou životní situací. Po několika sezeních jsem se dostal zpět, začal jsem si znovu věřit. Paní Matějů mě vedla velice příjemným způsobem, který je opravdu přínosný ve chvíli, kdy si člověk sám neví rady.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá a trpělivá. Dokáže poradit a její profesionalita je patrná z každého slova a činu.

• P

jsem spokojen s odbornou pomocí, které se mi dostalo od paní Matějů. Má přátelské jednání s klienty a pochopení pro jejich potíže.

• R

Paní doktorka je moc příjemná a vstřícná. Vážím si jejího profesionálního a citlivého přístupu k mým problémům, vždy si udělá čas. Její rady mi rozhodně prospěly.

• D

Paní Matějů jsem navštěvovala pět měsíců a po celou dobu byla velice milá, vždy mne trpělivě vyslechla a poradila. Několikrát mi byla dokonce k dispozici i po telefonu mimo ordinační hodiny, když už jsem situaci nezvládala. Moc mi pomohla a její péči mohu jen doporučit!

• D

Paní magistra je výborná terapeutka. Velice oceňuji její klidný, citlivý a empatický přístup a moc jí děkuji za způsob, jakým mi v nelehké situaci pomohla najít ztracený životní rytmus. Její terapie představovaly příjemně a přitom užitečně strávený čas.

Dotazy od pacientů (5)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem klinická psycholožka a psychoterapeutka s náležitou kvalifikací. Dospělým klientům poskytuji psychologické poradenství a individuální dynamicky zaměřenou psychoterapii, jejímž cílem by mělo být nejen odstranit psychické potíže, ale hlavně jim lépe porozumět. Nabízím profesionální přístup s důrazem na jedinečnost každého člověka a jeho problémů. Samozřejmostí je závazek mlčenlivosti, služby je také možné poskytovat zcela anonymně.
    Více informací o mně i nabízených službách najdete na www.ivonamateju.cz

• psychoterapie

Znalost jazyků

• čeština
  • francouzština

Nemoci

• - závislosti, poruchy příjmu potravy
  • - náročné životní situace, krizová období, pocity životní nespokojenosti
  • - psychosomatické obtíže (různé zdravotní problémy, neplodnost, sexualita...)
  • - problémy ve vztazích, v komunikaci
  • - úzkosti, deprese, stres, nízké sebevědomí

Fotografie