Praktický lékař pro děti a dorost
Antala Staška 80/1670, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce teď již nechodíme z důvodu, že jsme se přestěhovali. Jinak bychom ale zůstali.
Paní doktorka byla občas trochu náladová a párkrát mi trošku odsekla, ale musím říct, že k dceři byla vždy velmi citlivá a mně ve finále vždy vše vysvětlila a nikdy nic nepodcenila. Často byla dokonce vtipná:-) Když byl problém, naopak jsem v ní měla velkou podporu a jednala podle mně nad rámec svých povinností. Sestřičky byly vždy ochotné a milé.
Ordinace je krásná, s výbornou dostupností a výtahem.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Máme velmi špatnou zkušenost , Dr nedoporučuji, je nepříjemná, neposlechne, moje dítě "přibiral" min než měl, dle doktorky a udála nás na socialku... Hrůza děs...
P. S byla jsem u dalšího lékaře a ten řekl že dítě přispívá maximálně dobře a jednání dr raději nekomentoval...

Nechápu jak někdo jako klad může hodnotit to, že si je pí. doktorka pamatuje. Pokud všichni víme, tak si sestřička vybírá kartičky a tam jsou napsaná jména!
Momentálně řešíme přechod od pí. dpktorky k jinému pediatrovi. Nikdy jsme v ordinaci nebyli s dítětem déle než 15 min to je sice super, ale když jsem potřebovala s čímkoli poradit, tak pí. doktorka neměla čas a nebo měla jen 3min. Naposledy se mě sestřička v čekárně zeptala jestli jsme už u 6ti měsíčního miminka začali s příkrmy, řekla jsem jí že ano a ona ať dáváme maso a žloutek a přidáme jogurt a to bylo všechno…Ale to, jak douho jíme, jestli byla nějaká alergie, kolik toho dítě sní nebo jiné podrobnosti, na to už nebyl čas….Takže vždy když si nevím rady, tak raději mrknu na internet a nebo obvolám kamarádky, jak to dělají nebo dělaly ony a podle toho se rozhodnu. Úplně nejvíc mě pí.doktorka zklamala, když jsem jí dávala zprávu z nemocnice, kterou si ani nepřečetla. Měsíc na to jsme byli s miminkem u známé pediatričky na návštěvě na druhé straně republiky a ona hned chtěla vidět zprávu, protože se jí něco nezdálo a na to konto nám předepsala léky. Jak už jsem četla v jiném komentáři, tak pí.doktorka se zachovala stejně….neuznala chybu, přešla to…
Je mi líto, že na tuto pí. doktorku nenajdu za celou dobu nic kladného, ale doufám že je nás takových málo….kvůli dětem!

Pani doktorka mozna dobra ale absolutne nerespektuje rodice. Chybu neuzna, radsi se k problemu nevyjadri. Kdyz jsem odmitla naockovat nemocne dite, byla jsem nucena podepsat nesouhlas. Lekarka mozna dobra ale jakmile neni po jejim, je zle. Nedejboze kdyz chcete odlozit ockovani o par mesicu

Chodím k paní doktorce už čtyři roky, mám tři děti. Vždy perfektní profesionální přístup. Když jste objednaní, do půl hodiny jste v ordinaci, tam si na Vás udělají čas, snaží se být sice rychlé aby stihli další pacienty, ale vždy vše odpoví. Velmi ochotní (paní doktorka i sestřička) jsou také při telefonickém kontaktu, častokrát mi stačilo zavolat jaký mají děti problém (když to nebylo nic vážného) a pokud stačila telefonická konzultace, řekli mi co mám dělat a nemusela jsem hned s dětmi do mrazu ven. Párkrát měli děti i něco vážnějšího a paní doktorka vždy přesně stanovila diagnozu. A to když měla tchyně pochybnosti, paní doktorka bez mrknutí nám napsala doporučení ke specialistovi, který mimochodem její diagnózu potvrdil. Přestěhovali jsme se o kousek dál, ale u paní doktorky zůstáváme. Sestřička perfektní, moc milá na děti a ochotná.

Je pravda, že paní doktorka ráda předepisuje antibiotika, což není zrovna příjemné, hlavně, když máte malé dítě. Jinak jí ale nemám co vytknout. Velice mi pomohla. A své pacienty si pamatuje. Plus velice milá sestřička!

Paní doktorka je velmi sympatická a milá dáma. Chodím k ní s dcerou tři roky a zatím jsem se nesetkala s čímkoliv negativním. Je ochotná - poradí, vysvětlí. Totéž platí i o sestřičce :)

Paní doktorka je opravdu vstřícná. Možná jediným problémem je, že v oblibě má ATB a často je předepisuje. Jinak si své pacienty pamatuje a je k nim milá. Stejně tak sestřička, která je opravdu sympatická. Možná má paní doktorka své "mouchy", ale s klidným svědomím mohu říci, že jí doporučuji. Mě osobně velice pomohla.

Paní doktorka je náladová,ale myslím že své profesi rozumí.Vadí mě že se angažuje do očkování děl.čípku když jsem se jí před rokem ptala tak mě odbyla a dnes to nutí dívkam od devíti let.jinak myslím že jí mají děti rádi

Tak s předchozím komentářem se tedy absolutně neztotožňuji. Jako citové vydírání bych to neoznačila ani omylem a protože paní doktorku znám odmalička, vím, že cokoliv dělá, dělá ve prospěch svých pacientů. Když vám něco říká, věřte jí. Ví, co dělá a proč. Není to stroj na psaní receptů, ale přemýšlející člověk.

Moje zkušenost - já jsem u ní "vyrostla" a v devatenácti se mi od ní vůbec nechtělo, protože jsem nedoufala, že najdu druhou takovou doktorku. Před ní jsem chodila k jisté čarodějnici, která nedokázala rodičům doporučit nic kloudného, nebyla s ní dohoda a prakticky neposlouchala, co jí naši říkají.

Takže srovnání tam je. Paní Zmeškalová - krom toho, že je lidsky velmi příjemná a trpělivá a vlídná, rozhodně rozumí svojí práci a já jsem jí naprosto důvěřovala. Návštěvy u doktora nikdy nejsou moc příjemné, ale pamatuju si, že u ní byly asi nejpříjemnější, jaké být mohou. Čekárna byla barevně vymalovaná, byl tam koutek s hračkami - a nástěnky s obrázky od jejích pacientů taky mluví samy za sebe. A vždycky jsem dostala za statečnost bonbon :)

Dokonce mi vycházela vstříc, protože jsem nesnášela strkání "špachtle do krku" - jako perlu uvádím, že si to o mně pamatovala, což při počtu pacientů, který jí prošel rukama, považuju za něco úžasného.

Zkrátka jen dobré vzpomínky a všem ji doporučuji!!!