Nad Šutkou 540/14, Praha 8, Praha 8, Praha

Psychologické konzultace • Od 1 800 Kč

Párová konzultace • 2 200 Kč

Konzultace online • 1 800 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

platba převodem přes účet předem k datu konzultace

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Spojení lze přes Skype/Whatsapp/Facetime ev dle možností klienta další

Nabízím odbornou psychologickou pomoc pro každého, kdo se nachází v obtížné životní situaci.
Jsem vystudovaný jednooborový psycholog (Filozofi...

Léčené nemoci

Od 1 800 Kč

Nad Šutkou 540/14, Praha 8, Praha

2 200 Kč

Umístění: Psycholog Klečková psychologické konzultace

Komunikace s pani Kleckovou a jeji pristup je velmi prijemny a vstricny.

Umístění: Psycholog Klečková psychologické konzultace

Paní psycholožka je úžasná, dokáže se zájmem opravdu naslouchat. Celé sezení probíhá tak jak má, profesionální přístup.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní Klečková je první psycholog, kterého jsem oslovila a mohu jen doporučit. :) Velmi příjemný a empatický přístup, moc děkuji a těším se na další sezení :)

Umístění: Psycholog Klečková

Moc příjemná a cílená komunikace. Těším se na příští návštěvu. Paní je moc otevřená a dotazy nenucené.
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní magistry s mou 7 letou dcerou, odešla jsem opravdu moc spokojená, Moje dcera k ní získala okamzitou duvěru a já také,.Myslím ,že je to člověk na správném míste.:)Velmi doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat paní Klečkové za empaticky a zároveň profesionální přístup. Velmi oceňuji, že za krátkou dobu dokáže přesně identifikovat přičinu a doporučit jakým způsobem řešit problém.

Paní Klečková je první psycholog se kterým jsem se kdy setkala osobně a musím říct, že od té doby konečně chápu naplno význam slova "vrba" a je mi jasné, proč je toto povolání v našem světě tak důležité. Velmi příjemný a lidský přístup při naslouchání problémů. Vhodně položené otázky na mé pocity a naprosto přátelské a otevřené jednání. Při sezení z vás naprosto spadne tíha, kterou cítíte a odcházíte z ordinace jako naprosto nový člověk. :) Nemohu si tuto psycholožku vynachválit a rozhodně hodlám doporučovat kamkoliv přijdu! :) Pokud k psychologovi, tak rozhodně sem!

S paní magistrou jsem měla výbornou zkušenost hned ze dvou pohledů - nejprve jako její klientka. Paní magistra mi pomohla ve složité rodinné situaci. Po této zkušenosti doporučuji paní magistru i jako terapeutku svým klientům - pracuji jako fyzioterapeut a velice často v dnešní době je mnoho pacientů, kteří kromě problémů s pohybovým aparátem potřebují řešit své problémy i s psychologem. Všichni mí klienti jsou vždy s paní magistrou velice spokojení.

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mám 16 let starou dceru která má problémy ale nechce mě žádného odborníka navštívit (nedostanu ji z auta).Hlavně mě zajímá jestli by nás psycholog navštívil doma. Děkuji

Dobry den, poslala jsem Vam odpověď do e-mailu, snad Vam dorazila, hezky den, IK

Mgr. Iveta Klečková

Dobry den, je možnost se u vas objednat se synem na nezavaznou konzultaci ? Dekuji za odpoved :-) hezky den

Dobry den, samorzejme, nejlepe telefonicky viz me
Webove stranky psychologkleckova, ev pres kalendar . Hezky den, IK

Mgr. Iveta Klečková

Jsem vystudovaný jednooborový psycholog (Filozofi...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci