Mgr.

Iveta Klečková

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 170 návštěv profilu během posledních 30 dní

Nabízím odbornou psychologickou pomoc pro každého, kdo se nachází v obtížné životní situaci. Jsem vystudovaný jednooborový psycholog (Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, titul Mgr.),… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psycholog Klečková Combined ShapeCreated with Sketch.

Sokolovská 215
    190 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Bankovní převod, Hotovost

Psychologické konzultace dospělí od 800 kč
    Slevy pro nepracujíci (studenti, maminky na md a důchodci) od 600 kč
    Rodinná terapie od 1 000 kč
    Psychologická diagnostika

• Dobrý večer ,chtěla bych se zeptat ohledně svého syna 3roky .Otec syna který se o něj nezajímal přes dva roky. Zažádal soud o kontakt se synem.Ale od mala ani do téhle doby o něj neměl zájem a teď by ho chtěl půjčovat .Když jsem synovi řekla že pojede pryč za otcem tak se mi rozbrečel že nikam nepojede… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,

bohužel je toto velmi těžká situace, neboť se různí pohledy právní a morální/lidské.
    V mojí praxi se osvědčilo v takovýchto případech postupovat velmi pozvolně a za přítomnosti… Více

• Dobrý den mám 16 let starou dceru která má problémy ale nechce mě žádného odborníka navštívit (nedostanu ji z auta).Hlavně mě zajímá jestli by nás psycholog navštívil doma. Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Iveta Klečková

Dobry den, poslala jsem Vam odpověď do e-mailu, snad Vam dorazila, hezky den, IK

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Nabízím odbornou psychologickou pomoc pro každého, kdo se nachází v obtížné životní situaci. Jsem vystudovaný jednooborový psycholog (Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, titul Mgr.), a certifikovaný terapeut - systemická rodinná terapie. Rovněž mám výcvik v integrované psychoterapii. Pracuji odborně, důvěrně a citlivě. Dodržuji psychologický etický kodex. Vice info na www.psychologkleckova.cz nebo na FCB stránce https://www.facebook.com/psychologkleckova/
    V případě, že v kalendáři nenaleznete termín, který Vám vyhovuje, klidně se ozvěte, po dohodě nabízím samozřejmě i další termíny.

Oblasti, ve kterých Vám mohu pomoci:

• Psychosomatické obtíže, úzkosti, deprese, strachy a fobie
    • Krizové situace, stres a přetížení, syndrom vyhoření
    • Rozvodová problematika
    • Problémy v rodině, problémy s výchovou dětí
    • Interpersonální vztahy, manželské krize, rozchody, nevěra ....
    • Těhotenství a porod, poporodní úzkosti a deprese
    • Psychodiagnostika, sestavení osobnostního profilu (zaměření na potenciál a možné rozvojové oblasti)
    • Koučink; zlepšení se v požadovaných oblastech
    • Poradenství při změně či hledání zaměstnání

• psychoterapie

• emocionální bolest
  • výchovné problémy
  • problémy v rodině
  • rozvodová problematika
  • rozchody a partnerské krize
  • psychosomatická onemocnění
  • problémy v pracovní oblasti
  • pozitivní psychologie
  • stres a přetížění
  • únava a únavový syndrom
  • úzkosti, dperese, bipolární porucha, hraniční porucha osobnosti
  • obtíže spojené s těhotenstvím, porodem, otěhotněním

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní magistry s mou 7 letou dcerou, odešla jsem opravdu moc spokojená, Moje dcera k ní získala okamzitou duvěru a já také,.Myslím ,že je to člověk na správném míste.:)Velmi doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat paní Klečkové za empaticky a zároveň profesionální přístup. Velmi oceňuji, že za krátkou dobu dokáže přesně identifikovat přičinu a doporučit jakým způsobem řešit problém.

• Paní Klečková je první psycholog se kterým jsem se kdy setkala osobně a musím říct, že od té doby konečně chápu naplno význam slova "vrba" a je mi jasné, proč je toto povolání v našem světě tak důležité. Velmi příjemný a lidský přístup při naslouchání problémů. Vhodně položené otázky na mé pocity a naprosto přátelské a otevřené jednání. Při sezení z vás naprosto spadne tíha, kterou cítíte a odcházíte z ordinace jako naprosto nový člověk. :) Nemohu si tuto psycholožku vynachválit a rozhodně hodlám doporučovat kamkoliv přijdu! :) Pokud k psychologovi, tak rozhodně sem!

• S paní magistrou jsem měla výbornou zkušenost hned ze dvou pohledů - nejprve jako její klientka. Paní magistra mi pomohla ve složité rodinné situaci. Po této zkušenosti doporučuji paní magistru i jako terapeutku svým klientům - pracuji jako fyzioterapeut a velice často v dnešní době je mnoho pacientů, kteří kromě problémů s pohybovým aparátem potřebují řešit své problémy i s psychologem. Všichni mí klienti jsou vždy s paní magistrou velice spokojení.

Nejblížší termíny:

další dny