Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Lékařka i sestra jsou obě milé, ale u sestry je cítit z jejího chování nějakou ironii, buďto si pacientů moc neváží, nebo jí ještě neskončila puberta, působí to dost hloupě. Zahlédl jsem stejný přístup i k pacientce přede mnou. Doktorka neustále spěchá, precizní péče zřejmě není tady hlavním cílem.

Velmi ráda navštěvuji ordinaci paní doktorky a její sestřičky pro jejich milý a lidský přístup k pacientovi a jeho problémům. Doporučuji!

Ordinaci pravidelně navštěvuji již déle než 5 let. Prostředí je příjemné a dostatečně technicky vybavené. Paní doktorka i sestra mají k pacientům profesionální a přitom milý přístup. Za celou dobu jsem se nesetkal s neodborností, neochotou nebo dokonce s arogancí, a to mám vzhledem ke svému věku s čím srovnávat. Návštěvu mohu s čistým svědomím doporučit.

Arogantní jak doktorka tak sestra, kterou nejdřív zajímalo kde bydlím. Zjevně jsem obtěžovala od dopolední kávičky. Přišla jsem s tím, že se mi pod víčky udělaly bouličky s hnisem, (myslela jsem, že to je ječné zrno) které tam ale ona nevidí..... takže se ke mně okamžitě chovala tak, jako bych si vše vymyslela a s patřičnou nadřazeností. Pravda, nebylo na mě nic na první pohled vidět, to už jsem si asi taky dovolila dost. Chování naprosto otřesné! Nechápu jak tu může mít jen dobré ohlasy. Nejsem sama kdo o ní ví, že je arogantní. Recept na kapky, mi hodila jak psovi a absolutně neodpovídala na otázky, na které jsem se ptala. Mimochodem, kapky jsou k ničemu. Znám je, a nepomáhají mi. Ale to by se musela zeptat.... V životě už tam nevlezu, na takovýhle chování nejsem zvědavá.

Příjemná, věcná, trpělivá lékařka, doporučuji všem. Taktéž chování sestry je profesionální a vlídné.

Moc oceňuji vynikající přístup a milé chováním k pacientům od paní doktorky i zdravot. sestry, se kterou spolupracuje. Paní doktorka naslouchá pacientovi a je trpělivá ! Mohu jen doporučit !!!

paní doktorka je velmí milá a příjemná

Paní doktorka má vynikající přístup a milé chováním k pacientům. Je vždy příjemně naladěná a problémy nemocných jí zajímají. Velice oceňuji její trpělivost. Mohu jen doporučit.