Adresa

Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorka mi byla vřele doporučena kolegyní - možná jsem tedy přišla do ordinace s přílišným očekáváním. Jak už bylo uvedeno, sestra jedná pohrdavě - zřejmě předpokládá, že každý pacient je sám od sebe přesně obeznámen s technologií vyšetření na veškerých přístrojích v ordinaci. Chápu, že pro ni je to rutina, ale pro většinu pacientů patrně ne. A paní doktorka je možná odborník - to nemohu dostatečně posoudit - ale jednání bylo strohé, bez vysvětlování; připomínky i dotazy zjevně obtěžovaly, případně byly bagatelizovány. Pokud jde o mě - pro příště zvolím jiného lékaře.

E
Ověřeny pacient

Lékařka i sestra jsou obě milé, ale u sestry je cítit z jejího chování nějakou ironii, buďto si pacientů moc neváží, nebo jí ještě neskončila puberta, působí to dost hloupě. Zahlédl jsem stejný přístup i k pacientce přede mnou. Doktorka neustále spěchá, precizní péče zřejmě není tady hlavním cílem.

L
Ověřeny pacient

Velmi ráda navštěvuji ordinaci paní doktorky a její sestřičky pro jejich milý a lidský přístup k pacientovi a jeho problémům. Doporučuji!

E
Ověřeny pacient

Ordinaci pravidelně navštěvuji již déle než 5 let. Prostředí je příjemné a dostatečně technicky vybavené. Paní doktorka i sestra mají k pacientům profesionální a přitom milý přístup. Za celou dobu jsem se nesetkal s neodborností, neochotou nebo dokonce s arogancí, a to mám vzhledem ke svému věku s čím srovnávat. Návštěvu mohu s čistým svědomím doporučit.

M
Ověřeny pacient

Arogantní jak doktorka tak sestra, kterou nejdřív zajímalo kde bydlím. Zjevně jsem obtěžovala od dopolední kávičky. Přišla jsem s tím, že se mi pod víčky udělaly bouličky s hnisem, (myslela jsem, že to je ječné zrno) které tam ale ona nevidí..... takže se ke mně okamžitě chovala tak, jako bych si vše vymyslela a s patřičnou nadřazeností. Pravda, nebylo na mě nic na první pohled vidět, to už jsem si asi taky dovolila dost. Chování naprosto otřesné! Nechápu jak tu může mít jen dobré ohlasy. Nejsem sama kdo o ní ví, že je arogantní. Recept na kapky, mi hodila jak psovi a absolutně neodpovídala na otázky, na které jsem se ptala. Mimochodem, kapky jsou k ničemu. Znám je, a nepomáhají mi. Ale to by se musela zeptat.... V životě už tam nevlezu, na takovýhle chování nejsem zvědavá.

I
Ověřeny pacient

Příjemná, věcná, trpělivá lékařka, doporučuji všem. Taktéž chování sestry je profesionální a vlídné.

Moc oceňuji vynikající přístup a milé chováním k pacientům od paní doktorky i zdravot. sestry, se kterou spolupracuje. Paní doktorka naslouchá pacientovi a je trpělivá ! Mohu jen doporučit !!!

paní doktorka je velmí milá a příjemná

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka má vynikající přístup a milé chováním k pacientům. Je vždy příjemně naladěná a problémy nemocných jí zajímají. Velice oceňuji její trpělivost. Mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti