Adresa

Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Ověřeny pacient

Lékařka i sestra jsou obě milé, ale u sestry je cítit z jejího chování nějakou ironii, buďto si pacientů moc neváží, nebo jí ještě neskončila puberta, působí to dost hloupě. Zahlédl jsem stejný přístup i k pacientce přede mnou. Doktorka neustále spěchá, precizní péče zřejmě není tady hlavním cílem.


L
Ověřeny pacient

Velmi ráda navštěvuji ordinaci paní doktorky a její sestřičky pro jejich milý a lidský přístup k pacientovi a jeho problémům. Doporučuji!


E
Ověřeny pacient

Ordinaci pravidelně navštěvuji již déle než 5 let. Prostředí je příjemné a dostatečně technicky vybavené. Paní doktorka i sestra mají k pacientům profesionální a přitom milý přístup. Za celou dobu jsem se nesetkal s neodborností, neochotou nebo dokonce s arogancí, a to mám vzhledem ke svému věku s čím srovnávat. Návštěvu mohu s čistým svědomím doporučit.


M
Ověřeny pacient

Arogantní jak doktorka tak sestra, kterou nejdřív zajímalo kde bydlím. Zjevně jsem obtěžovala od dopolední kávičky. Přišla jsem s tím, že se mi pod víčky udělaly bouličky s hnisem, (myslela jsem, že to je ječné zrno) které tam ale ona nevidí..... takže se ke mně okamžitě chovala tak, jako bych si vše vymyslela a s patřičnou nadřazeností. Pravda, nebylo na mě nic na první pohled vidět, to už jsem si asi taky dovolila dost. Chování naprosto otřesné! Nechápu jak tu může mít jen dobré ohlasy. Nejsem sama kdo o ní ví, že je arogantní. Recept na kapky, mi hodila jak psovi a absolutně neodpovídala na otázky, na které jsem se ptala. Mimochodem, kapky jsou k ničemu. Znám je, a nepomáhají mi. Ale to by se musela zeptat.... V životě už tam nevlezu, na takovýhle chování nejsem zvědavá.


I
Ověřeny pacient

Příjemná, věcná, trpělivá lékařka, doporučuji všem. Taktéž chování sestry je profesionální a vlídné.


Moc oceňuji vynikající přístup a milé chováním k pacientům od paní doktorky i zdravot. sestry, se kterou spolupracuje. Paní doktorka naslouchá pacientovi a je trpělivá ! Mohu jen doporučit !!!


paní doktorka je velmí milá a příjemná


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka má vynikající přístup a milé chováním k pacientům. Je vždy příjemně naladěná a problémy nemocných jí zajímají. Velice oceňuji její trpělivost. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti