Adresy

• Poliklinika Ukrajinská

Ukrajinská 900/11
    101 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• L

Na paní doktorce si cením věcnosti a toho, že není velkou zastánkyní hormonální antikoncepce. Za poslední rok jsem k ní ale ztratila důvěru. Několikrát za sebou mi poměrně manipulativně přednesla informace, které se ukázaly být nepravdivé. Buď paní doktorka zapomněla, jaká jsou lékařská doporučení a nařízení nebo mi záměrně lhala. Zdá se, že ji nezajímá současný posun v přístupu k péči o těhotné, o tripple testu mi například mnohokrát tvrdila, že je zcela spolehlivý a mnohem lepší, než NT screening (a nezapomněla připojit obligátní přednášku o nezodpovědnosti matky). Její názory se mi zdají rigidní, přístup laxní. Za plastová zrcadla se platí 50Kč a na kovové nemáte nárok (tvrdí, že ho v ordinaci nemá)- to je například nelegální (ač běžný) krok. Jediným plusem je tedy skvělá, nejmilejší a nejhodnější sestřička.

• S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojená. Oceňuji laskavý i profesionání přístup. Vždy mi vše do detailů vysvětlí a pomůže. Ordinaci ani čekárnu neřeším. Mají zde čisto, paní doktorka má ultrazvuk a jiné potřebné vybavení a to je dle mého názoru plně dostačující. Empatii mi žádné nejmodernější přístoje nenahradí.

• Ačkoli nejsem příznivcem recenzí, po přečtení některých názorů zde mi nezbývá než také reagovat.K paní doktorce chodím již přes 10 let a absolutně nemám co bych jí vytkla, jak po stránce profesionální, tak lidské.Na svět mi pomohla přivést tři zdravé dětičky,ačkoli má těhotenství byla neustále něčím komplikována.A sestřička? To je takové to sluníčko, které kdykoli vidíte, zlepší se vám den.Rozhodně si jí nedokážu představit, že by si před někým málem odpivla!!!!! Vzhledem k tomu, že jsem také zdravotník,snad také dokážu posoudit, že své práci rozumí a dělá jí skvěle.tento tým rozhodně doporučuji a za vše děkuji...Mgr.Marcela Mykytynová

• Nejsem přítelem recenzí, ale po přečtení některých tady mi nezbývá, než reagovat. K paní doktorce chodím přes 10 let, jako člověku i jako profesionálovi jí není absolutně co vytknout. Na svět mi pomohla přivést 3 zdravé dětičky a nikdy jsem neměla sebemenší důvod ke stížnostem, ba právě naopak. A sestřička? Je to takové to sluníčko, které vás zahřeje, jen co ho vidíte. Tuto ordinaci a tímto týmem vřele doporučuji. A za vše děkuji, neměnila bych. Mgr Marcela Mykytynová.

• Přístup paní doktorky je naprosto profesionální, je příjemná, vždy připravena pomoci. Neustále skvěle naladěná sestřička je dobrou duší ambulance. Mohu jenom doporučit!

• S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Už k ní chodím skoro 10 let a její péče je opravdu prvotřídní. Nenechávám nic náhodě, nic nezanedbává, je pečlivá.. Sestřička je zlatý člověk.
    Občas sice nemá dobrou náladu, ale je také jen člověk a všichni máme občas špatné dny.

• Kéž by takových ordinací bylo více. Paní doktorka se sestřičkou tvoří úžasnou dvojku.
    Moc za Vaši práci, ochotu a přístup Děkuji.
    Kružíková Míla

• K paní doktorce docházím již několik let. S její péčí z profesionálního hlediska jsem byla vždy maximálně spokojená. Je pravda, že by občas mohla být sama od sebe trochu sdílnější, ale na jakékoliv mé dotazy vždy ochotně odpověděla. Pod dohledem paní doktorky Vondruškové jsem odnosila dvě krásné a zdravé dětičky narozené v roce 2010 a 2012. O sestřičce ani nemluvím. Vždy milá, ochotná a komunikativní. A i když jsem se z Prahy již odstěhovala, tak bych rozhodně neměnila a k paní doktorce dojíždím.

• Ž

Musím říct, že vzhledem k předchozímu příspěvku mám naprosto opačnou zkušenost. Po výsledku tripple testů mě zdr.sestra už už objednávala na amniocentézu,aniž by mě nechala promluvit s Dr. genetičkou či Dr. Vondruškovou,když jsem to odmítla s tím, že si chci promuvit s dr. téměř si odplivla...no to sem ale nepatří...genetička mě poslala na sono a po jeho zhodnocení i spolu s Dr. Vondruškovou mi naopak řekly, že amnio je zbytečné....celkově za celé těhu jsem měla pocit, že je o mě postaráno po zdravotní stránce výborně...a že jsem potenciálních komplikací měla až až (naštěstí se žádná komplikace nevyskytla, ale možná také tím, že jsem byla skutečně hlídaná)

• Musím se připojit z velice negativní zkušeností, týkající se těhotenství. Před rokem jsem k paní doktorce přišla ve 2 měsíci tt, ta mi vůbec nenechala udělat screaning na Downův syndrom, který je velmi přesný a dělá se pouze z krve. Ve druhém trimestru mě poslala na zastaralý triple test, který se u nás ještě bohužel vyžaduje, zde je pak pravděpodobnost špatného výsledku skoro 40%, s tím že vám vyjde Down, ale nosíte zdravé dítě. Po odmítnutí odběru plodové vody, které je spojeno s rizikem potratu - to je ovšem dle paní doktorky naprosto minimální a ještě se s ním nesetkala, jsem si musela vyslechnout přednášku na téma "Nezodpovědná matka, která nechá státu na pospas další postižené dítě, jen proto, že nechtěla jít na odběr jehlou plodové vody a své dítě ohrozit. Ani mě pak nevyšetřila, miminko nezkontrolovala, prý to už není třeba. Byla jsem skutečně velmi zklamaná z tohoto přístupu, skoro mi to připadá, že má od někoho provizi za to, že pošle klientku na odběr plodové vody. Musela jsem si najít jiného gynekologa. P.S. Na plodovou vodu jsem nešla, i když paní doktorka bez mrknutí oka pomluvila všechny vyšetření, které jsem po výsledku triple testu absolvovala a které potvrdily, že mám zdravé miminko.Například mě ani neinformovala o hrazené variantě k amniocentéze - odběru krve, ze kterého se Down také s velikou přesností určí, je však placený. Oželila jsem 15tis a šla pro jistotu na toto vyšetření, i když mohlo být vše vyřešeno zdarma odběrem krve v prním trimestru. Takže sem už nikdy.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní