Ukrajinská 900/11, Praha
Poliklinika Ukrajinská (mapa)

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Kontrola

Moc hodná a velice ochotná paní doktorka. Se vším poradí a vysvětlí. Chodím k ní léta a neměnila bych.

Umístění: Poliklinika Ukrajinská

S paní doktorkou jsem velice spokojená, je příjemná a moc milá. Péči, kterou nám věnuje (momentálně v těhotenství) si nemůžu vynachválit. U vyšetření je vždy šetrná (kolikrát ani nevím, že jsem vyšetřovaná). Vždy mi ochotně odpoví na smršť mých dotazů a ráda poradí. Paní doktorku můžu jedině a moc ráda doporučit a jsem jí opravdu vděčná, že se tak hezky o nás stará. Kristýna Koucká

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Sestinedeli, tehotenstvi, prevence

Pani doktorka me ma v peci jiz tri roky a vzhledem k tomu, ze je stale mene komunikativni, stale vice neosobni a hakliva na dotazy a jakykoli nazor na vec, budu lekare menit. Zda se mi vyhorela, ma na vse jasny a naprosto steiktni nazor a nepripousti zmenu. Posledne me v tehotenstvi (16. tyden) odmitla vysetrit bez vnitrniho vysetreni s tim, ze to ma dano zakonem a mam si najit jineho lekare, pry se za to na me samozrejme zlobt nebude...jiny lekar mi potvrdil, ze zadne takove narizeni ho nevaze a vnitrni vysetreni neni pri kazde navsteve v pocatku tehotenstvi nutne ba ani vhodne. Jiz v minulem tehotenstvi mi odmitala sdelit, jak je na tommw miminko pote, co jsem prosvihla prvotrimestralni (nepovinny!) screening. Mluvila o "tech debilnich detech", co se pak narodi a zatezuji system, o nezodpovedne matce a o tom, ze nemuzu rict, ze bych na potrat stejne nesla, kdyz vubec nevim, o cem mluvim. Mluvila jsem o avem diteti, tak mam pocit, ze jsem to celkem vedela...podotykam, ze nebyly nejmensi znamky potizi a nebyl tedy k takovym prednaskam a priatupu duvod. Ale pani doktorka nesnese, kdyz ma nekdo vlastni nazor a nechce vse presne tak, jak to asi dela uz dlouha leta...bonusem je oskliva cekarna se zamcenym wc a obligatnim "neklepejte" (tehotne se asi maji pocurat...) a po dlouhem cekani pred prazdbou ordinaci citelny zapach cigaret uvnitr.

Na paní doktorce si cením věcnosti a toho, že není velkou zastánkyní hormonální antikoncepce. Za poslední rok jsem k ní ale ztratila důvěru. Několikrát za sebou mi poměrně manipulativně přednesla informace, které se ukázaly být nepravdivé. Buď paní doktorka zapomněla, jaká jsou lékařská doporučení a nařízení nebo mi záměrně lhala. Zdá se, že ji nezajímá současný posun v přístupu k péči o těhotné, o tripple testu mi například mnohokrát tvrdila, že je zcela spolehlivý a mnohem lepší, než NT screening (a nezapomněla připojit obligátní přednášku o nezodpovědnosti matky). Její názory se mi zdají rigidní, přístup laxní. Za plastová zrcadla se platí 50Kč a na kovové nemáte nárok (tvrdí, že ho v ordinaci nemá)- to je například nelegální (ač běžný) krok. Jediným plusem je tedy skvělá, nejmilejší a nejhodnější sestřička.

S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojená. Oceňuji laskavý i profesionání přístup. Vždy mi vše do detailů vysvětlí a pomůže. Ordinaci ani čekárnu neřeším. Mají zde čisto, paní doktorka má ultrazvuk a jiné potřebné vybavení a to je dle mého názoru plně dostačující. Empatii mi žádné nejmodernější přístoje nenahradí.

Ačkoli nejsem příznivcem recenzí, po přečtení některých názorů zde mi nezbývá než také reagovat.K paní doktorce chodím již přes 10 let a absolutně nemám co bych jí vytkla, jak po stránce profesionální, tak lidské.Na svět mi pomohla přivést tři zdravé dětičky,ačkoli má těhotenství byla neustále něčím komplikována.A sestřička? To je takové to sluníčko, které kdykoli vidíte, zlepší se vám den.Rozhodně si jí nedokážu představit, že by si před někým málem odpivla!!!!! Vzhledem k tomu, že jsem také zdravotník,snad také dokážu posoudit, že své práci rozumí a dělá jí skvěle.tento tým rozhodně doporučuji a za vše děkuji...Mgr.Marcela Mykytynová

Nejsem přítelem recenzí, ale po přečtení některých tady mi nezbývá, než reagovat. K paní doktorce chodím přes 10 let, jako člověku i jako profesionálovi jí není absolutně co vytknout. Na svět mi pomohla přivést 3 zdravé dětičky a nikdy jsem neměla sebemenší důvod ke stížnostem, ba právě naopak. A sestřička? Je to takové to sluníčko, které vás zahřeje, jen co ho vidíte. Tuto ordinaci a tímto týmem vřele doporučuji. A za vše děkuji, neměnila bych. Mgr Marcela Mykytynová.

Přístup paní doktorky je naprosto profesionální, je příjemná, vždy připravena pomoci. Neustále skvěle naladěná sestřička je dobrou duší ambulance. Mohu jenom doporučit!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Už k ní chodím skoro 10 let a její péče je opravdu prvotřídní. Nenechávám nic náhodě, nic nezanedbává, je pečlivá.. Sestřička je zlatý člověk.
Občas sice nemá dobrou náladu, ale je také jen člověk a všichni máme občas špatné dny.

Kéž by takových ordinací bylo více. Paní doktorka se sestřičkou tvoří úžasnou dvojku.
Moc za Vaši práci, ochotu a přístup Děkuji.
Kružíková Míla