Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Mám dvouletou dceru a jsem ráda, že jdeme jinam, jelikož jsem také nebyla s péčí moc spokojená. Správně neodhadla, jak dceře pomoci při exemu, nebo aspoň mohla doporučit kožního...což neudělala a to bych také ocenila. Dostali jsme jen nějaký reklamní vzorek, co dostávají v ordinaci a který byl samozřejmě na nic. Stále se tam mění lidi (stážisté) a při každé návštěvě jsme vše konzultovaly se sestrou, což mi nepřišlo kolikrát příliš adekvátní, hlavně co se týče rad o očkování, které nám sestra doporučovala úplně všechna. Více jsem si toho našla na internetu než jsem se dozvěděla u paní doktorky a někdy se mi zdálo, že ani nemá zájem nás vidět i přesto, že mi přijde milá, když s ní hovořím. Hodně toho nechává na sestře a preventivní prohlídky, kdy matka čeká, že se toho nejvíc dozví, proběhli jen měřením a vážením, žádné otázky, nic, očekávala bych u takhle malých dětí větší péči. Nemohu doporučit.

Je prostě nejlepší.

Od této doktorky se chystám naštěstí již přestoupit k dospělé doktorce. Doktory navštěvuji opravdu v případech, kdy je to nutné. Případně, pokud to byla nutnost pro mojí SŠ, kde omluvenku od lékaře vyžadovali. Při nástupu do 2. ročníku, jsem 2 dny před začátkem dostala angínu. Paní doktorka mi předepsala antibiotika s tím, že se za ní mám zastavit a musím být doma. Když jsem jí požádala o omluvenku, odpověděla mi, že si má škola zavolat. Ať jsem přišla s chřipkou, vysokými teplotami, angínou, zápalem plic. Na nic mi nechtěla dát omluvenku, že prý je nikdy nedávala a že je nedává nikdo. Co jsem pak měla říkat ve škole? Škola není povinná volat a nikdo mi nevěřil. V mých 16ti letech si všimla,že mám těžkou skoliózu páteře. A to jenom díky tomu, že tam měla slečny na praxi a jedna z nich jí na to upozornila. Doktor rehabilitačního centra mi řekl, že takovou skoliozu by viděl i slepý proti světlu a že s tím již nic udělat nemůže. Kdyby si toho všimla v mých cca 13ti letech, nemusela jsem mít takové problémy. Celkově paní doktorku nerada navštěvuji. X-krát se mnou řešila něco i jenom mezi dveřmi. Omluvenku jsem od ní získala za celou dobu co k ní chodím pouze jednou. A to díky tomu, že mě pak poslala k psycholožce, protože jsem měla období, kdy jsem nechtěla s nikým mluvit a odmítala jsem vycházet z domu. Víckrát jsem tuto možnost nedostala.

Jsem ráda, že od ní konečně odcházím. Doktorů jsem potkala dost, ale někoho takového jsem vážně ještě neviděla. Kvůli omluvenkám tam se mnou byla i moje matka, i jí řekla, že mi jí nedá. Nechci už nikdy v životě podobného doktora potkat.

Denisa Hejlíková

K paní doktorce jsem chodil od malička až do svých 18 let. Nikdy jsem s pani doktorkou ani sestřičkou neměl sebemenší problém. Pani dokorka Nulíčková byla vždy příjemná a mohu tuto pani doktorku všem jen doporučit!.
Děkuji za skvělou péči ať se Vám daří.

Jan Kratochvíl

Chodim k Dr. Nulíčkové několi let s 2 dětmi , je tu pohoda, máme veškerý servis, testy
na spál. bacila, i testy na záněty,všechno vysvětlí a nečekáme.Kluci tam chodí rádi.

Na radu kamarádky jsem začala chodit s dětmi Dr. Nulíčkové.
V ordinaci je pohoda,paní doktorka i sestřička jsou veselé a příjemné.
Vždy nám poradí i se zapeklitýámi problémy.
Doporučila jsme paní doktorku i svým kamarádkám spokojené jsou mámy i děti.
Odborně O.K.

Skvělá, všem doporučuji.

Kosetelecká

K paní doktorce jsem chodila už jako dítě a po několika letech jsem se k ní ráda vrátila, když se mi narodily děti. Paní doktorka je bezvadná a sestřička taktéž. A že je sestřička občas "drsná" ? Myslím, že je v pořádku, že si nenechá 16ti leté "chytráky" přerůst přes hlavu !!! Neměnila bych ani paní doktorku, ani sestřičku !

Paní doktorku Nulíčkovou mohu jen doporučit.Přešla jsem k ní od jiné lékařky a nemohu si její péči o naše dvě děti vynachválit.A sestřička je taky skvělá.