Za Jalovým dvorem 7a/1949, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Úžasný přístup k pacientům, velmi milá, empatická, velmi pečlivá. Navštěvuji paní doktorku již řadu let a s velikou důvěrou.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce chodím už 15 let. Dostala jsem se k ní ve chvíli, kdy nikdo nevěděl, co se mnou. Nyní mám štítnou žlázu vyndanou a chodím 1 x do roka na kontrolu. Při každé návštěvě se cítím příjemně, paní doktorka je moc milá. Nikdy se mi nestalo, že bych čekala, časový harmonogram vždy sedí naprosto skvěle.

U paní doktorky jsem byla zatím třikrát a musím říci, že jsem skutečně velmi spokojená. Úžasný profesionální i lidský přístup lékařky; paní doktroka má pro první návštěvu pacienta vyhrazeno více času; pacienti jsou objednáváni tak, že Vás nečeká žádné nekonečné čekání v čekárně. Sestřička je moc milá, vstřícná, empatická!
Renata

S paní doktorkou i zdravotní sestrou jsem velmi spokojen - vždy velmi profesionální, přesné, ochotné a milé. Cítím se u nich opravdu v dobrých rukou!

paní doktorka je velmi profesionální a zároveň milá a hodná dáma. V porovnání s ostatními lékaři je vyniká v lidském přístupu, kterého si velmi vážím. Její práce odpovídá vysoce kvalifikované práci, jsem ráda, že mohu být její pacientkou

U paní doktorky jsem byla dnes poprvé a musím říci, že jsem nadšená. Úžasný přístup, paní doktorka má očividně pro první návštěvu vyhrazeno více času pro pacienta, žádné čekání v čekárně, sestřička je moc milá - člověk se už i těší na další návštěvu :) Opravdu DOPORUČUJI. Navíc je ordinace v pěkném domečku a je moderně zařízená i s ultrazvukem (za ten se připlácí 70 Kč). Děkuji tímto paní doktorce, že i v dnešní době se najde doktor, který je profesionál po všech stránkách.

Mohu také potvrdit, že paní doktorka Kubrová je velmi přívětivá, milá, ale hlavně na vysoké profesionální úrovni, nikdy u ní nečekám, což je také přínos a mohu ji i sestřičku vřele doporučit.Jsem u ní už dlouho a mám velice dobře zaléčenou štítnou žlázu.

Spickova, pecliva, profesionalni a mila pani doktorka. U pani doktorky jste opravdu v dobrych rukou.

Paní doktorka je skvělá. Úžasný přístup k pacientům, přesně načasované objednání a odborník na svém místě. Po krátké době mi srovanala štítnou žlázu a podařilo se mi po 4 letech otěhotnět. Neváhám za ní jet přes půlku kraje a celou Prahu.

Velmi milá, usměvavá a precizní paní doktorka. Chodím k ní již 4 roky a i když nyní bydlím na druhém konci Prahy, nevyměnila bych ji.