Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

T
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Mám 8 měsíční dceru u paní doktorky a jsme sní naprosto spokojeni. Jako rodiče s prvním dítětem jsem se na všechno ptali a vždy nám ochotně všechno vysvětlila a poradila. Sestřička je ochotná a ráda poradí.
Vřele tuto ordinaci doporučuji.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka a nová sestřička jsou velmi milé. Paní doktorka je velice ochotná a vždy dobře poradí. Chodíme k ní několik let a jsme velmi spokojený!!


P
Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Spokojenost

K paní doktorce jsem chodila jako malá a teď tam chodí mé děti. Paní doktorka je moc hodná a ochotná. Hlavně každý jsme jen lidi a ne stroje!


D
Ověřeny pacient

Bohužel nemám s paní doktorkou pozitivní zkušenosti. Chodili jsme k ní se synem 2 roky a přišlo mi, že vždycky střílí od oka. Tak něco zkusíme a třeba to pomůže. Doporučovala nám dávat granulované čaje (i na noc když brečel místo dudlíku), které synovi zničily zuby. Ve 2 letech mu jich 6 horních díky tomu vytrhli a těžko se odnaučoval od lahve. Cpala do nás hlava nehlava všechny očkování i nepovinné a nevěděla si s ním rady. Sestřička sice skvělá ale to nestačí. Utekli jsme po 2 letech jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Bohužel, ale s paní doktorkou mám velice špatné zkušenosti. Zanedbala péči mé dcery, podle jejích slov na vše dcera měla hodně času a pak to dopadlo tak, že se nebatolí ani v roce a má polovinu část těla ochablejší oproti té druhé. Toto mi bylo potvrzené u dvou neurologů a fyzioterapeuta. A na mojí otázku, kdy jsem se ptala paní doktorky, zda by nás poslala na neurologii, tak odpověděla se slovy, že kdyby měla posílat každé dítě, tak by se z toho zbláznila! Nyní v 1 roce naší dcery začínáme cvičit Vojtovu metodu, takže si asi dokážete představit co to je, začít cvičit tak pozdě!... k paní doktorce jsem s malou začala chodit protože k ní chodil i můj partner, ale bohužel za tu dobu ordinování usnula na vavřínech. Jinak paní sestřička je velice příjemná. Nyní už chodíme k jiné dr. a věřím v naší spokojenost.

Zdeňka Jiráková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti