Umístění: Poliklinika Modřany

K paní doktorce jsem já i ostatní členové rodiny chodila celé dětství. Byla jsem u ní vždy se vším spokojená, vždy pomohla a poradila. Nikdy jsem si nemohla na nic stěžovat. Za sebe i celou svou rodinu paní doktorku doporučuji všemi deseti!
Dvořáková Lucie

Paní doktorku nedoporučuji ...
Byla jsem u pani doktorky se synem..Syn si stěžoval na bolest v krku..Paní doktorka nám Koukal do krku a řekla vše v pořádku.. Další den jsem jela se synem na pohotovost a řekli nám ze má syn angíny..Mám s ni více špatných zkušenosti ...

Paní DR! Absolutně nedoporučuji!
Přišla jsem ze synem při střevní chřipce, zvracel mi 3 dny, a ona mi oznámila ze je naprosto zdravý! Tenhle její omyl jsem přešla, ale v pátek tam byl můj partner s tim, ze maličký měl rýmu a kašel, opravdu ve fázi ze se mi doma dusil. Paní doktorka mi oznámila opět ze je zdravý! Jeste ho chtela očkovat. Styďte se!!! Na otázku co mu mam v lékárně koupit odvetila, ze nic, ze je zdravý!!! Měla by jste se nad sebou zamyslet, zda nevratit diplom! Ja od Vas odcházím !!

Lepšího pediatra si nikdo nemůže přát!! Chodila jsem k paní doktorce dokud to jen šlo.. Nechtěla jsem jiného lékaře. A do dneška nejsem s nikým tolik spokojená jako s paní doktorkou Borejovou!!!
Chýlová Lucie!

Paní doktorku máme moc rádi. Ochotne poradí, doporučí to nejlepší, odpoví na otázky. Má vštřícný přístup. Určitě doporučuji...

Paní doktorka je opravdu velká profesionálka, jsem mladá zdravotní sestra a narodila se mi před 3 měsíci dcerka. Chodíme právě k paní doktorce do Jílového, jsem velice spokojená, poradí a vyslechne vše co se týče malé, ale i mě poradí když si nejsem jistá zda můžu užívat nějaký lék při kojení. No prostě není co dodat a žádnou negativitickou kritiku si nezaslouží. :o)

hanuši take se mi libi otevrena druha ordinace v Jilovem, nebot to mam co by kamenem dohodil s chalupy a nemusim tak na pohotovost kdyby neco

Potvrzuji nazory Michala Horskeho a Majdy, chodil jsem k ni az do 19ti let a skvela, jsem rad, ze svet je malej a nyni presidlila k nam do Jiloveho, je jasne, kam budou moje deti chodit.

Velmi vstřícná, je přístupná diskuzi o alternativním způsobu léčby

Co dodat, je vidět, že paní doktorka je stále stejná profesionálka. Chodil jsem k ní déle než je zdrávo, ale nikdy mě nenechala na holičká. Jste SUPER