Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Kateřinská 1476/34, Praha
Poliklinika Kateřinská

Umístění: Poliklinika Kateřinská Jiný

Od prvního dne nástupu paní doktorky Benešové jsem v její péči.. milá obětavá znalá svého oboru, nikdy bych neměnila. Moje dcera se odstěhovala před 20 lety do Teplic v Čechách a dojíždí k paní doktorce dodnes. Taky by nikoho jiného nechtěla. Péče je úžasná ,řekla bych že její krédo je radši zbytečně než pozdě. Je to velký optimista, se srdcem na dlani. Děkuji ji za péči.Helena Petrů
P.s. sestřička je také skvělá. I té děkuji.

Umístění: Poliklinika Kateřinská

Paní doktorka Benešová je absolutní profík!Taktéž její úžasná sertřička!Mají mou absolutní důvěru,což je v dnešní době velikánská vzácnost!Znám je už téměř 25 let.

Paní doktorka mi zachránila život, protože při běžné prohlídce se jí něco nezdálo a hnala mě na vyšetření na klinice. Zjistili mi nádor vaječníků v počáteční fázi a všechno dobře dopadlo. Jsem jí moc vděčná.

Paní doktorka je opravdu milá, pečlivá, jemná, ale když mě v 6 měsíci těhotenství nechtěla nechat na nemocenské i přes problémy a dojíždění do práce z Kolína (místa bydliště) doma, tak jsem byla opravdu zoufalá. V nemocnici pak zjistila, že malej má ucpanou pupeční šňůru a proto je tak extremne malý. Císařský řez byl o měsíc dřív jinak by nepřežil. Je mě to moooc líto, že na normální problémy je paní doktorka super, ale takovouhle péči jí nikdy odpustit nemůžu :o(

velmi dobrá paní doktorka

Neporadí s antikoncepcí, máte krvácení mimo cyklus? Nevadí, to asi nic není, to dělá antikoncepce..Vyměnila jsem prášky za náplasti- nezájem, to můžete říct sestře, další, prosím.. Vyšetření sice kvalitní, ale přístup neosobní, bez zájmu

Paní doktorka je nejlepší lékařka, jakou jsem měla možnost poznat. Vysoce profesionální a empatická! Vřele doporučuji!

Pání doktorka i sestřička jsou milé a hodné.

Paní doktorka je velice pečlivá, trpělivá, milá. Chodím k ní už 10 let, tři porody a nemohu jí vůbec nic vytknout. Naprostá spokojenost.

K paní Dr. Benešové chodím už dvacet let, je velmi pečlivá, příjemná a empatická. Díky ní i její milé sestřičce je pro mě návštěva její orginace vždy příjemnou záležitostí.