Kateřinská 1476/34, Praha
Poliklinika Kateřinská (mapa)

Umístění: Poliklinika Kateřinská

Paní doktorka Benešová je absolutní profík!Taktéž její úžasná sertřička!Mají mou absolutní důvěru,což je v dnešní době velikánská vzácnost!Znám je už téměř 25 let.

Paní doktorka mi zachránila život, protože při běžné prohlídce se jí něco nezdálo a hnala mě na vyšetření na klinice. Zjistili mi nádor vaječníků v počáteční fázi a všechno dobře dopadlo. Jsem jí moc vděčná.

Paní doktorka je opravdu milá, pečlivá, jemná, ale když mě v 6 měsíci těhotenství nechtěla nechat na nemocenské i přes problémy a dojíždění do práce z Kolína (místa bydliště) doma, tak jsem byla opravdu zoufalá. V nemocnici pak zjistila, že malej má ucpanou pupeční šňůru a proto je tak extremne malý. Císařský řez byl o měsíc dřív jinak by nepřežil. Je mě to moooc líto, že na normální problémy je paní doktorka super, ale takovouhle péči jí nikdy odpustit nemůžu :o(

velmi dobrá paní doktorka

Neporadí s antikoncepcí, máte krvácení mimo cyklus? Nevadí, to asi nic není, to dělá antikoncepce..Vyměnila jsem prášky za náplasti- nezájem, to můžete říct sestře, další, prosím.. Vyšetření sice kvalitní, ale přístup neosobní, bez zájmu

Paní doktorka je nejlepší lékařka, jakou jsem měla možnost poznat. Vysoce profesionální a empatická! Vřele doporučuji!

Pání doktorka i sestřička jsou milé a hodné.

Paní doktorka je velice pečlivá, trpělivá, milá. Chodím k ní už 10 let, tři porody a nemohu jí vůbec nic vytknout. Naprostá spokojenost.

K paní Dr. Benešové chodím už dvacet let, je velmi pečlivá, příjemná a empatická. Díky ní i její milé sestřičce je pro mě návštěva její orginace vždy příjemnou záležitostí.

vstřícná,ochotná,pečlivá,velmi profesionální