Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Abych mohla hodnotit musela jsem dát alespoň jednu hvězdičku. Ale tenhle pán si ani tu jednu nezaslouží. Nebudu psát nic víc, jen že na chování pana doktora podáváme stížnost k České lékařské komoře.

Pan doktor se me sotva na něco optal. Vysetril me stejne jako vysetruji lékaři na ORL a kdyz jsem nedokázala dat hlavu ke koleni tak usoudil ze mam zdrejme ztuhlou páteř. A vse se zacalo tocit ohledne me patere a ne problému se kterym jsem prisla a trapi me pres měsíc. Prohlasil že ta bolest hlavy,zavrate a podobne nebudou asi tak hrozne kdyu sem si ani nevzala prasek na bolest. Ale kdyz jsem mu oznámila ze jsem si ho jednou vzala a bylo to jeste horsi ho dal nijak nezajimalo.
Napsal mi zpravu ze ktere vypliva ze jsem asi uplne zdrava a napsal mi rehabilitace ale uz nenapsal na co.
Uprime lituji toho ze ksem sla zrovna k němu.

Rozhodně doporučuji. Z řady neurologů byl první, který konečně stanovil správnou diagnózu a léčbu a zbavil mě několik let trvajících bolestí.

Ochotný a milý pan doktor, který mi velmi pomohl. Vysvětlil mi léčbu i diagnostiku. Doporučuji.

Pan doktor Tolde je prostě jízlivá osoba, která opravdu vybírá své pacienty podle sukně, já jsem s ním byl asi 2x dohodnutý na schůzce a vždy přišla pěkná dáma a pan doktor jí dal přednost, ona tam byla asi 15min a se mnou to bylo vyřízeno během 5min. A to nemluvím o diagnóze, kterou mi z rychlíku vysypal na hlavu, bez jakéhokoliv vyšetření, to co se tu píše o aroganci, tak je pravda, pan doktor si ty kladné recenze na 100procent bude psát sám, nejspíš si je kopíruje od jiných, kvalitních neurologů, protože je to psáno neosobně!!! V takovém případě bych panu doktorovi doporučoval se podívat do zrcadla a plácnout se přes ústa, když mu tyto názory nedávají návod, co zlepšit!!! A neurologa jsem samozřejmě vyměnil, chodím k jedné moc příjemné doktorce, která mé chronické bolesti zad naprosto odhadla a poslala mě na rehabilitaci, tam mě odblokovali!!! Tohoto doktora nedoporučuji!!!

Jsem velmi spokojena s laskavostí a odborností pana Dr. Toldeho. Já i můj muž jsme se objednali na určitou hodinu a v tuto hodinu jsme i byli vyšetřeni. Pan doktor se nám plně věnoval a vše dobře vysvětlil. Mohu jen doporučit.

PŘÍŠERNÁ DIAGNOSTIKA!!! Škoda, že ti, co ho zde opěvují, nenapíší konkrétně, s čím se u pana doktora léčí. Po autonehodě jsem měla bolesti krční páteře a bodavou bolest mezi lopatkami. Takže diagnóza pana doktora zněla - natažené svalstvo. Předepsal mi magnetickou rezonanci a na rehabilitacích objevovali, co mi asi tak je - neobjevili. Při dalších návštěvách (se stále stejnými zdravotními problémy) mi pak doktor doporučil Paralen. Ten samozřejmě nezabíral, takže další doporučení znělo: zvyšte si dávky třeba na 3 Paraleny najednou. Další doporučení znělo: klid. V klidu jsem byla, ovšem nikoli díky panu doktorovi, kterého se snažím vymazat i ze své paměti. Skutečná diagnóza zněla: 2 vyhozené obratle. Zručná fyzioterapeutka, kterou jsem si nakonec sama našla, to viděla pouhým okem a stačilo jí asi 5 sec.,aby mě bolesti zbavila. Podle pana doktora bych zřejmě byla v tuto chvíli předávkována Paralenama. Nezpochybňuji, že byl velmi milý, to ale bohužel nestačí.

Velmi dobrý vstřícný ochotný doporučuji

nedoporučuji, pan doktor je velmi arogantní, nepříjemný vůbec Vás nevyslechné, nenechá Vás domluvit, nejhorší zkušenost už nikdy více

Velice milý a vstřícný pan doktor.Doporučuji.
Rut17