Adresa

Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
41 názorů

Ověřeny pacient

Pan doktor se me sotva na něco optal. Vysetril me stejne jako vysetruji lékaři na ORL a kdyz jsem nedokázala dat hlavu ke koleni tak usoudil ze mam zdrejme ztuhlou páteř. A vse se zacalo tocit ohledne me patere a ne problému se kterym jsem prisla a trapi me pres měsíc. Prohlasil že ta bolest hlavy,zavrate a podobne nebudou asi tak hrozne kdyu sem si ani nevzala prasek na bolest. Ale kdyz jsem mu oznámila ze jsem si ho jednou vzala a bylo to jeste horsi ho dal nijak nezajimalo.
Napsal mi zpravu ze ktere vypliva ze jsem asi uplne zdrava a napsal mi rehabilitace ale uz nenapsal na co.
Uprime lituji toho ze ksem sla zrovna k němu.


M
Ověřeny pacient

Rozhodně doporučuji. Z řady neurologů byl první, který konečně stanovil správnou diagnózu a léčbu a zbavil mě několik let trvajících bolestí.


M
Ověřeny pacient

Ochotný a milý pan doktor, který mi velmi pomohl. Vysvětlil mi léčbu i diagnostiku. Doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor Tolde je prostě jízlivá osoba, která opravdu vybírá své pacienty podle sukně, já jsem s ním byl asi 2x dohodnutý na schůzce a vždy přišla pěkná dáma a pan doktor jí dal přednost, ona tam byla asi 15min a se mnou to bylo vyřízeno během 5min. A to nemluvím o diagnóze, kterou mi z rychlíku vysypal na hlavu, bez jakéhokoliv vyšetření, to co se tu píše o aroganci, tak je pravda, pan doktor si ty kladné recenze na 100procent bude psát sám, nejspíš si je kopíruje od jiných, kvalitních neurologů, protože je to psáno neosobně!!! V takovém případě bych panu doktorovi doporučoval se podívat do zrcadla a plácnout se přes ústa, když mu tyto názory nedávají návod, co zlepšit!!! A neurologa jsem samozřejmě vyměnil, chodím k jedné moc příjemné doktorce, která mé chronické bolesti zad naprosto odhadla a poslala mě na rehabilitaci, tam mě odblokovali!!! Tohoto doktora nedoporučuji!!!


V
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojena s laskavostí a odborností pana Dr. Toldeho. Já i můj muž jsme se objednali na určitou hodinu a v tuto hodinu jsme i byli vyšetřeni. Pan doktor se nám plně věnoval a vše dobře vysvětlil. Mohu jen doporučit.


P
Ověřeny pacient

PŘÍŠERNÁ DIAGNOSTIKA!!! Škoda, že ti, co ho zde opěvují, nenapíší konkrétně, s čím se u pana doktora léčí. Po autonehodě jsem měla bolesti krční páteře a bodavou bolest mezi lopatkami. Takže diagnóza pana doktora zněla - natažené svalstvo. Předepsal mi magnetickou rezonanci a na rehabilitacích objevovali, co mi asi tak je - neobjevili. Při dalších návštěvách (se stále stejnými zdravotními problémy) mi pak doktor doporučil Paralen. Ten samozřejmě nezabíral, takže další doporučení znělo: zvyšte si dávky třeba na 3 Paraleny najednou. Další doporučení znělo: klid. V klidu jsem byla, ovšem nikoli díky panu doktorovi, kterého se snažím vymazat i ze své paměti. Skutečná diagnóza zněla: 2 vyhozené obratle. Zručná fyzioterapeutka, kterou jsem si nakonec sama našla, to viděla pouhým okem a stačilo jí asi 5 sec.,aby mě bolesti zbavila. Podle pana doktora bych zřejmě byla v tuto chvíli předávkována Paralenama. Nezpochybňuji, že byl velmi milý, to ale bohužel nestačí.


E

Velmi dobrý vstřícný ochotný doporučuji


nedoporučuji, pan doktor je velmi arogantní, nepříjemný vůbec Vás nevyslechné, nenechá Vás domluvit, nejhorší zkušenost už nikdy více


Ověřeny pacient

Velice milý a vstřícný pan doktor.Doporučuji.
Rut17


Ověřeny pacient

Pan doktor je velice milý a přístupný .Zajímá se o Váš zdravotní stav a pokaždé našel ve své bohaté lékařské praxi nějaký konkrétní cíl .Je to přísný,ale poctivý lékař. Jan Milaberský


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti