Ordinace specialisty - interní
Hostinského 7/1536, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - interní Jiný

Paní doktorka Pelikánová je skutečná odbornice. Velmi pečlivá, milá a empatická. Člověk musí počítat se zdržením, když se vychází pacientům vstříc, ale ještě nikdy jsem tak ráda nečekala v čekárně (-:

Umístění: Ordinace specialisty - interní rodové potíže se štítnou žlázou

Velice doporučuji.
Paní doktorka je nesmírně schopný diagnostik, pacientům se věnuje, vše podrobně vysvětlí a zdůvodní. Pacient nemá dojem, že obtěžuje, nebo že na něho není dost času. Navíc paní doktorka dokáže určit i psychosomatické příčiny různých potíží a předejít tak větším problémům.

Pani doktorka je velmi mila a prijemna, vi, co dela. Jsem s jeji peci spokojena, jen nekdy zbytecne rika to stejne jinymi slovy, takze celou navstevu dle meho nazoru zbytecne prodluzuje. Ale clovek pak aspon nema pocit, ze ho odbyva. Sestricka moc fajn. Dve veci, ktere mi hodne vadi: casove prodlevy, do kterych se dostavaji, je to treba i 45 minut, a druha vec, ze se tam nekdy dovolavam tri dny, a zkousim to denne tak 4x v ruznou dobu...

Pani doktorka je velice milá a šikovná!
Svou práci odvádí skvěle!!! A takéjde vidět,že jí velice baví.
Je to první lékař v mém životě o kterém mohu říct,že se u něj cítím dobře a né jako,že otravuju..... ;)
Ráda a s přehledem vše vysvětlí,ukáže,popovídá si a pomuže ;).
Nechápu některé komentáře...,je to výborný lékař a sestřička je rovněž příjemná :) moc ráda se tam vracím a klidně si v té čekárně počkám :D
Brožová Zuzana

Co se týče paní doktorky: Poměrně hodně upovídaná, takže máte pocit, že u ní strávíte mládí. S pacienty mluví, jako s idioty, všechno dokola opakuje (u některých to sice chápu, ale co se týče těch trochu inteligentnějších, by v tomhle mohla ubrat). Pacientům radí, že pokud mají nemocnou štítnou žlázu, tak dokud vzhledem k onemocnění neshodí nadbytečná kila, neměli by prakticky jíst - což je blbě, ačkoli na výživu není specialistkou, ráda vám poskytne jak se říká: Rady na baterky. Počítejte s tím, že pokud jste objednáni na určitou hodinu, pravděpodobně si v čekárně hodinku, až dvě posedíte, takže doporučuji si vzít nějakou pěknou knížku. Co se týče jejího přístupu, je jinak docela sympatická a o štítné žláze ví prakticky všechno a opravdu vám to polopatě vysvětlí a zopakuje. Dalším bonusovým bodem je, že jako jediná poznala závažné onemocnění, kterým trpím od narození a s ním jako takovým (neodhaleným) jsem žila více, jak 22 let.

Velmi dobry pristup i celkova pece o pacienta. Ocenuji precizni pristup.

Těžko říct, proč má paní doktorka tak kladné hodnocení. Jsem odborník a také jsem se u ní léčil a rychle zase šel k jiné lékařce, se kterou jsem velice spokojený. Tato paní doktorka jen stále opakuje to samé. Při první návštěvě mi sdělila pohmatem na štítnou žlázu, že je výrazně zvětšená a má tkzv.uzlíky. Odeslala mne na sono. Tak mi sdělili, že se paní doktorka trošku více ,,sekla", že žláza není zvětšená ani nemá uzlíky. Z výsledků krve jen velmi mírně snížená funkce. Na výsledky krve mi řekla, že by se měla žláza celá odstranit i když je vlastně v pořádku a není důvod, prý preventivně, aby se časem nevytvořily uzlíky, které tam k jejímu zklamání nebyly a nezvrhli se v rakovinu. Že bych byl životně závislý do až konce života na lécích a je tu riziko poškození hlasivek při operaci, takže bych i už nikdy nemusel mluvit.
Pěkně sem poděkoval za tragický scénář a šel.
A sestra? Kapitola sama pro sebe...

Vynikající paní doktorka,u malokterého lékaře jsem se setkala s tak vstřícným jednáním.Pro ní je pacient vždy člověk a ne jen nějaký kus. Přitom odborné znalosti z jiných oborů medicíny na profesionální úrovni.Škoda,že u nás není víc takových lékařů. Dáša Ševčíková

Trochu moc mluvi. Z navstevy, ktera mohla byt na 10 minut bylo povidani na 30 minut.... coz nerikam, ze je spatne, ale na me to bylo trochu moc

Výborná lékařka, doporučuji. Věra Panová