S paní doktorkou jsem velmi spokojená, rovněž mi udělala vyšetření, přesně vysvětlila problémy s žílami, lidský přístup, nemám s ní nejmenší problém, mohu jen doporučit.

Adres

Drtinova 6/539, Praha
Ordinace specialisty - interní (mapa)

Paní doktorka, aniž by se dala se mnou do hovoru o mém zdravotním stavu, jedná sama, nekompromisně prosazuje názor, který s ní nesdílím. Na to, že na sebe nechá čekat měsíc, pak sjednanou hodinu vůbec nedodrží, bere na řadu příchozí, kteří přicházejí daleko později než Vy. Její chování se neslučuje s jejím vzděláním. Může se říci, že je vzorem toho, jak se lékař nemá chovat.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem s paní doktorkou naopak velmi, velmi spokojená i s přístupem sestřičky. Paní doktorka se chovala slušně, provedla mi podrobné vyšetření, vše vysvětlila. Osobně mohu tuto ordinaci jen doporučit.

Přeji dobrý den,na to jak jsem dlouhočekala na paná doktorku a ještě přes doporučení,tak jsem z ordinace odcházela a měla jsem vztek.Na to,že jsem čekela přes 2 měsíce,tak mi paní doktorka neudělala vyšetření a řekla mi,že mám nosit zdravotní punčochy a bylo!!Byla jsem v šoku a věřte,že tam mě nikdo nedostrane!Přístup děsný!!Paní doktorka je hotová raz dva,pokud nemáte před nějakou operací!Rezková

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient