Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Když se mi paní doktorka zeptala z čeho bych mohl mít ty kožní problémy , pak mi bylo jasné že nejsem na správném místem . Ne doporučuji

Umístění: Olšanská poliklinika

Paní doktorka se mi pečlivě věnovala, vyjmenovala a vysvětlila možné příčiny a formy léčby. Navrhla šetrnější léčbu, než aby hned předepsala kortikoidy. Byla jsem velmi spokojená.

"Paní doktorku můj problém celkem nezajímal a následovala asi půlhodinová přednáška o kosmetických produktech." S tímto naprosto souhlasím !!!!!!!!!! Kdykoli jsem přišla s nějakou vyrážkou, vyslechla sem si jen, co všechno mám přestat používat - od zubní pasty, přes řasenku až k šamponu. Navíc mluví fakt pomalu a dlouho :)

Nedoporučuji!!!...Paní doktorku (jestli se jí tak dá vůbec říkat) jsem navštívila s bradavičkami na nohách. Na léčbu bradavic se mi při každé návštěvě snažila prodat kosmetiku Aloe Vera, takže se přikláním také k tomu že je orientovaná spíše na prodej kosmetiky. Vhodnější možná bude použít termín jen na prodej kosmetiky! Ten samý problém měla i kamarádka, která paní Chrásteckou navštívila s vyrážkou na obličeji, na kterou ji nic nepomáhalo. Místo toho, aby se snažila nasadit ji nějakou léčbu, opět na to doporučovala kosmetiku Aloe Vera. Při třetí návštěvě paní doktorka kamarádku ,,seřvala", jaktože mezitím byla u jiného kožního lékaře. Vyrážku přesto nevyléčila..Paní doktorka nemá žádný osobní přístup. Přetvařuje se a o ochotě sestřičky už vůbec nemluvím.

Ani já paní doktorku nemohu doporučit. Babička k ní byla poslána od své žilní lékařky, které se nelíbil nehet na palci u nohy. Ani babičku neprohlédla a první, co vyžadovala, byl poplatek. Následně (bez prohlídky) předepsala mastičku a poslala ji domů. Babička se naštěstí vrátila ke své žilní lékařce, která provedla výtěr a zjistila virový zánět v nehtu.
Obdobně jsem dopadla já s dcerkou, které měla vypálit bradavici, ale bohužel se trefila vedle.

Dobrý den, tak nevím, zda se paní doktorka změnila, ale byla jsem u této paní dr. minulý týden poprvé a vše v naprostém pořádku. Udělala se mi vyrážka po těle, paní dr. určila přesně o co jde, dostala jsem recept na mast, na všechny mé otázky ochotně odpověděla. Vyrážka už mizí, jsem spokojená.

Paní ,,doktorku´´ rozhodně nedoporučuji. Přišla jsem za ní s doporučením z gynekologie, bohužel to ale bylo akutní a nepodařilo se mi najít jiného lékaře, který by mne narychlo vzal. Už na gyekologii mi paní doktorka řekla, že se nejspíš jedná o ucpané mazové žlázy, ale že je nutné dojít s tím na kožní. Jak jsem na kožním promluvila, paní doktorka na mě vykřikla, že to přece nepatří na kožní, ale na chirurgii. Ano, tam to sice odstraní, ale samozřejmě je nutné určení diagnózy a doporučení od kožního lékaře. Ještě než se na mě paní doktorka podívala, snažila se mě přesvedčit, že se jedná o opar. Poté, co jsem jí vysvětlila, že s opary mám bohaté zkušenosti a toto s tím nemá absolutně nic společného, se slovy: ,,Tak to teda ukažte no, ale já nevim co to je.´´ se na to podívala. Poté zasedla ke stoletému psacímu stroji, kde půl hodiny krčila rameny a opakovala, že neví co tam má paní doktorce z gynekologie napsat, že neví co to může být. Po otázce, kdo mi teda řekne, o co se jedná, mi dala doporučení do nemocice na kožní kliniku se slovy, ať jsem tam ráno co nejdřív, kdyby byla nutná hospitalizace. Ráno v nemocnici mi paní doktorka řekla, že se jedná o zcela běžnou a neškodnou věc a to o ucpané mazové žlázy a napsala mi mastičku, kterou jsem dostala už na gynekologii a o které mi paní doktorka Chrástecká řekla, že ji nemám používat. Tedy k ní už nikdy více.

DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI!!
K paní doktorce jsem se dostala v podstatě z nouze. První návštěva měla být preventivní. Paní doktorku můj problém celkem nezajímal a následovala asi půlhodinová přednáška o kosmetických produktech. Dost mne šokovalo vybavení, člověk se pomalu štítí posadit, nad psacím strojem se člověk spíš pousměje.
Druhá návštěva byla bohužel z nouze a akutní (nezvládla jsem najít jiného kožaře, který by mě mohl rychle vyšetřit. Skutečně šok!! Paní doktorka na mne byla zlá až drzá! Jednalo se celkem akutní zánět, který paní doktorka ohodnotila slovy: "Co děláte tady? To je na chirurgii! To snad ví každý na to nepotřebujete vysokou školu!" Měla jsem štěstí, že tou dobou na poliklinice otevřeli novou chirurgii, kde mne ochotně přijali. Místo následovala obvyklá přednáška o kosmetice Aloe Vera nebo co a tom jak paní doktorce pomáhá!
U paní doktorky už se neukážu i kdyby to bylo sebe akutnější a všechny bych ráda odradila.
Vybavení, chování odbornost strašná!
P.S o poplatek si samozřejmě řekne ještě než otevřete pusu s tím co vás trápí

S paní doktorkou mám bohužel stejnou zkušenost, nechová se jako lékařka, ale jako dealerka kosmetiky. K této lékařce jsem přišla s vyrážkou na obličeji. A ona mě skoro půl hodiny přesvědčovala že je to špatnou kosmetikou, kterou používám a nabízela mi různou kosmetiku od šamponu až po krém na nohy, i když jsem jí neustále opakovala, že žádnou kosmetiku nepoužívám. Když jsem si od paní doktorky odmítla něco zakoupit, tak mi předepsala krém se slovy "to vám stejně nepomůže a možná se vám to ještě zhorší". Mimochodem, tento krém byl úplně na něco jiného a s tučným doplatkem v lékárně. A měla pravdu - ještě se to zhoršilo, naštěstí mě vzal jiný lékař, které mi ihned nasadil odpovídají léčbu.