Internista Holice

• „Vážení, chodím k panu profesorovi s maminkou již dlouhá léta. Mamince je 95let a vždy jsme nalezly pochopení, vstřícnost, odborné vyšetření. Jiní páni doktoři řeší limity, které mají, pan profesor řeší pacienta. Pokud je třeba, pošle na odborné vyšetření, podle krve pozná co člověku chybí, zkrátka je to lékař jak má být. My k němu chodíme celá rodina. Nesmím opomenout jeho vstřícný lidský přístup. Zajímám se jako laik o lidské tělíčko, takže když mě něco napadne dokáže se mnou o tom diskutovat a vysvětlit, co nevím. Z krve a z moči lze hodně vyčíst, ale pouze on zaškrtne více testů než jiní doktoři, aby měl celkový obraz. Je zkrátka jedinečný. Přeji mu ať dlouho vydrží ten nápor pacientů, opatrujte se. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• Internista, Endokrinolog

„Hodná paní doktorka i sestřička. Vše vysvětlí, co dělá a proč. Dokonce se podělí i o to, co člověku našli a co to pro něj znamená, to dneska u lékaře aby jeden pohledal. Jediné mínus bylo, že jsme v čekárně byly 4 a všichni objednaní na jeden čas. Rozumím že někdo občas odřekne, tak že tam mají "záložního pacienta", ale už jsem zažil u jiných doktorů, kteří takto objednávají, že jsem čekal i 4 hodiny než jsem přišel na řadu, ačkoliv jsem byl objednaný. Tady se to naštěstí nestalo, asi proto že jsem šel na řadu první, protože jsem přišel jsem o 10 minut dříve než ostatní. Více

• Internista, Endokrinolog

„Velmi příjemná paní doktorka, ke které chodím 20 let. Odbornost, lidský přístup, otevřenost. Medikace nastavena po odstranění štítné žlázy hned napoprvé a skvěle. Paní doktorce vděčím za můj současný zdravotní skvěý stav. Vřele doporučuji. Více

• Internista, Hematolog

1 názor

„Pan doktor je opravdový specialista. Je příjemný, zkušený a hnedka identifikoval příčinu mé nemoci. Moc mu za to děkuji. Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

IV.interní hematologická klinika, Fakultní nemocnice Hradec Králové

• Internista, Diabetolog

„Jsem naprosto spokojen jak s paní lékařkou tak se zdravotní sestrou. Navštěvuji tuto ordinaci už několik let.

• Internista, Alergolog, Imuno… log, Plicní lékař Více

Mánesova ul. 646, Hradec Králové Mapa

NEXTCLINIC - GEPAMED

• Internista, Fyzioterapeut

„Paní Doktorka Je opravdu kapacita ve svém oboru ,ta péče co věnuje člověku se nedá popsat takových lékařů kdyby bylo více!!! Mohu jen doporučovat je nejlepší !!! Více

Bělehradská 321, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

• „Nemam co vytknout, ja se k ni vzdycky vracim proto, ze vi co dela. Nic nezanedba, dava si do souvislosti nekolik veci a dojde ji to, co jiny by prehledl nebo lecil paralenem. At si rika co chce kdo chce, ja od ni neodejdu. Více

Hlaváčova 822, Pardubice Mapa

MEDITR s.r.o. - Ambulantní NZZ pro vnitřní a dorostové lékařství - od 01.10.2017

• Internista, Pediatr, Fyziote… rapeut Více

„Pan doktor Popper je nenahraditelnou kapacitou v oboru. Oběma našim dětem neskutečně pomohl. I ve svém věku stále pracuje a je to obdivuhodné. Patří mu velké uznání a dík nejen od všech malých pacientů a jejich rodičů! Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Paná doktorka i sestra jsou velmi vstřícné a komunikativní. Jakýkoliv zákrok nebo vyšetření předem vysvětlí. Perfektní přístup. Více

Masarykovo nám. 55, Chrudim Mapa

Interní a revmatologická ambulance

• Internista, Diabetolog

1 názor

„Velmi dobrá paní doktorka, jak po stránce svojí odbornosti (diabetologie, interna), tak i velice příjemným vystupováním a jednáním s pacienty. Mohu na 100% doporučit !!! Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim

• Internista, Kardiolog, Chiru… rg Více

„Maximální spokojenost, veliká ochota, velká porce empatie a v neposlední řadě vysoká důslednost vyšetření.

Masarykovo náměstí 55, Chrudim Mapa

Interní ambulance

• Internista, Plicní lékař

1 názor

„Skvělá jak paní doktorka, tak sestřička. Profesionální odborný přístup a velmi vstřícné jednání. Rozhodně doporučuji. L.Bukáček Více

Václavská 570, Chrudim Mapa

Chrudimská nemocnice, a.s. - Ambulance tuberkulózy a respiračních nemocí

• Internista, Gastroenterolog

1 názor

„K paní doktorce Paulů jsem se objednala na základě žádanky od praktického lékaře na gastroskopii. Sestřičky telefon zvedají okamžitě a jsou moc milé. Objednání bylo velice rychlé oproti ostatním gastroenerologickým ordinacím. Paní doktorka mi vše krásně vysvětlila před zákrokem a pak zákrok profesionálně a hlavně bezbolestně provedla. Hned po zákroku mi byly zděleny informace a po 10ti dnech jsem si zavolala na výsledky histologie. V čekárně jsem čekala jen pár minut (cca 10min). Ráda doporučuji paní doktorku všem ostatním. Více

Václavská 570, Chrudim Mapa

Chrudimská nemocnice, a.s. - Interní oddělení

• Internista, Fyzioterapeut

„Mám velmi dobrou zkušennost, stanovil přesně diagnozu, která se potvrdila na CT a rezonanci. Už asi díky jeho pomoci a dobré rehabilitaci zatím odolávám operaci ploténky. Více

Kvasinská 129, Solnice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - fyziatrie

• Internista, Praktický lékař

„Velice milá, inteligentní a svědomitá lékařka. S lepší lékařkou/lékařem jsem se ještě vlastně nesetkala. Prostředí je velice příjemné a vůbec nepůsobí "nemocničně", takže vlastně ani nemáte pocit, že jdete k doktorovi :-). Více

Jiráskova 212, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• Internista, Kardiolog

„MUDr Harrerová L.: Lékařka a milá paní, nezná pojem pohrdání. Léčí srdce, léčí duši, vysvětlí vám jak se sluší, jak svou nemoc překonat. Děkuji ji za nás mnohé, byt "DĚKUJI" je dost strohé, za ten přístup, za tu snahu, že zde v kraji není svahu, který chůzí nezdolám. M. Andrýsek, 82 let Více

Střelecká 880, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kardiologie

• Internista, Gastroenterolog

„U pana doktora jde profesionalita ruku v ruce s lidskostí. Obava ze zákroku byla zbytečná. Pan doktor vše podrobně vysvětlil a průběh zákroku (kolonoskopie) odpovídal přesně tomu, co popisoval. Výborná byla i následná péče a starost o pacienta. Děkuji a doporučuji. Více

Mánesova 646, Hradec Králové Mapa

Gastroenterologie s.r.o.

• Internista, Kardiolog

„Jedná se o velmi dobrou a slušnou lékařku,která vyniká svou vysokou oborností.

• Internista, Praktický lékař

„já k němu chodím už od r.1980 a neměl jsem s nim žádnej problem a to že si rád polkne ha ha kdo z nás ne že jo.

Holice Mapa