Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 3 Více

Operace šedého zákalu

Preventivní prohlídky

Vyšetření na kontaktní čočky +7 Více

Vyšetření zraku

Prodlužování řas

Preventivní vyšetření zraku

MUDr. Imran Musa Zangi je český lékař specializující se v oboru oftalmologie.

• šilhání
  • šedý zákal
  • syndrom suchého oka

K panu doktorovi jsem přišel na pravidelnou kontrolu a nechal si změřit zrak. Pan doktor je arogantní a má rád, když si pacient nic nezjišťuje předem na internetu, aby mu mohl nakukat cokoliv, případně něco prodat (např. čočky) mnohem dráž než kdekoliv jinde.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva v jeho ordinaci byla strašná. Nikdy a nikde jsem se nesetkala s tak arogantním chováním. Nic nevysvětlil, o výsledky měření jsem musela požádat sestru. Více jeho ordinaci nenavštívím.

Pan doktor byl absolutne uzasny. Byla jsem poprvé na očním. Mela jsem jecne zrno . Pan doktor byl neskutečne mily, cely jeho team( sestřičky). Zkušený, profesionální a přesto lidsky . Kezby byl kazdy doktor jako on! Za me Top !!! Dekuji panu doktorovi

Návštěva z ZnamyLekar.cz

moc děkuji za ošetření, problém vyřešen. Přátelské prostředí a vzácně pozitivní jednání s pacientem :-)
škoda jen, že nejste víc v centru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ok, co jsem potřeboval jsem se dozvěděl. Chtěl bych se zbavit brýlí a pan doktor mi nastínil možné alternativy, s tím že mě upozornil na možná rizika. Vše propběhlo hladce a hlavně rychle. Mohu vřele doporučit.

S panem doktorem jsem také nebyla spokojena. Přisla jsem za ním ohledně operace očí. Jestli by mi mohl říct jeho názor a jestli bych operaci měla podstoupit. Ale jakmile jsem mu řekla, co vše jsem si přečetla na internetu, a že z toho mám právě obavy bylo mi řečeno, že když už vše vím, nemusí mi k tomu nic říkat. Byla jsem celkem z jeho přístupu zklamaná. Pan doktor je opravu nesympaticky a neochotný řešit daný problém.

Dnes jsem po dlouhé době zažila příjemnou návštěvu lékaře! Ano, přišla jsem si nechat změřit oči a ano, chtěla jsem si hned koupit brýle, takže možná jsem se stala jeho "cílovkou", ale NO A CO??? Tak to prostě chodí, pryč jsou časy, kdy zdravotnictví nebyl byznys, nebo se tak aspoň všichni tvářili. I zubař Vám naordinuje nejdražší implantát jen proto, že je z "jeho" laborky... Váš praktik Vás pošle do lékárny hned ve vedlejším vchodě prostě proto, že s ní má gentleman agreement atd. atd. A navíc, nikdo nikoho nenutí si koupit brýle zrovna v jeho optice, je to na rozhodnutí nás, pacientů, ačkoliv můžeme pociťovat mírný nátlak - rozhodujeme si za sebe každý sám. Mě navíc mile překvapila 10% sleva právě v této optice a vnímala jsem to jako péči o pacienta - zákazníka... Pan doktor byl velmi milý, oči mi měřil dlouho a poctivě a mám z toho fakt dobrý pocit. Navíc, paní v optice byla dost zkušená, okamžitě si mě prohlédla, sáhla do poličky pro brýle, které mi neuvěřitelně padly (navíc v cenové kategorii, kterou jsem si udala) a já během pár minut odcházela nadšená, spokojená a s pocitem opečovávanosti. A to je pro mě prostě rozhodující :)

S panem doktorem a jeho týmem jsem se citila vemi spokojená. Jsou kompetentní a velmi sympatičti. Vysvětlí jasně a podrobně a májí pečlivý přistup k pacientům. Velmi přijemná atmosféra v jejích ordinaci.

I feel very satisfied with Dr Zangi and his team. They are very competent and nice people. They explain things clearly and in detail and they have a caring approach to their patients. Very good atmosphere in their consultation rooms.

Banální problém - s věkem už nevidím na monitor jak za mlada. Pan doktor byl celkem milý a jistě i umí. Cítila jsem se však velmi nepříjemně kvůli citelnému tlaku na to, abych si brýle koupila ve vedlejší optice. Ačkoli jsem si řekla o výsledky vyšetření nedostala jsem do ruky nic, prý mají zcela specifické měření, které jinému optikovi není k ničemu...

Pana doktora jsem potkal jako pacient sítnicového oddělení Fakultní nemocnice UK. Byl vyhlášeným operatérem. Pacienti se modlili, aby je operoval právě on. Trpím vážným onemocněním sítnice, které si vyžádalo řadu těch nejnáročnějších operací. Vím, že pan doktor Zangi mi zachránil zrak na více než deset let. S pacienty jednal vždy velice citlivě a empaticky. S úctou a díky Petr Lackovský

Operace šedého zákalu

Oční vyšetření

Běžný termín

Aplikace kontaktních čoček

Návštěva z ZnamyLekar.cz

škoda jen, že nejste víc v centru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

MUDr. Imran Musa Zangi je český lékař specializující se v oboru oftalmologie.

• šilhání
  • šedý zákal