Aplikace kontaktních čoček

Běžný termín

Léčba zákalů +7 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

MUDr. Imran Musa Zangi je český lékař specializující se v oboru oftalmologie.

• oftalmologie

Dnes jsem byla poprvé na oční kontrole. Byl to naprosto báječný a pozitivní zážitek. Pan doktor je veselá kopa, rychlý, velmi pečlivý, jasný! Děkuji. Budu se těšit na příští návštěvu!

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. oční vyšetření

Trpělivost, laskavost, mimořádná pečlivost, vysoká odbornost - to vše jsou vlastnosti, které pacient u lékaře ocení.

U pana doktora jsem byla poprvé a zároveň poprvé vůbec u očního lékaře. Musím říct, že díky některým recenzím, které někteří zde uveřejnili, jsem byla poněkud vystrašená z toho co mne čeká, ale byla jsem velmi mile překvapená. Pan doktor je milý, je profesionál a vše vysvětlí. Cítila jsem se v ordinaci naprosto skvěle. Při příchodu do ordinace se mnou komunikovaly 2 sestřičky se kterými byla legrace, takže i první kontakt při vstupu byl perfektní. Vůbec nechápu, že si může někdo stěžovat! Všem vřele doporučuji!

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. vyšetření zraku

U pana doktora jsem byla již na třetí návštěvě a jako vždy byl naprosto úžasný. Nikde jinde jsem se ještě nesetkala s tak empatickým a profesionálním přístupem, jako u něho. Mohu všem vřele doporučit, jak on, tak ostatní personál jsou vždy ochotní, milí a s úsměvem na tváři :-)

K MUDr. Zangi jsem byla poslána obvodním lékařem kvůli častým bolestem hlavy spojených s citlivostí očí na světlo, rozostřenému vidění a výpadkům zraku. Po příchodu do ordinace jsem musela vše popsat sestře, následně přišel doktor, aby provedl vyšetření. Neodpověděl na pozdrav, neptal se, jaké problémy konkrétně mám, když jsem se ho po vyšetření ptala, jaký je výsledek, odkázal mě na sestru a odešel. Sestra mě poslala do čekárny s tím, že mám počkat na zprávu. Po chvíli čekání mě zavolala dovnitř, stal u ní i doktor a další sestra. S úsměškem mi oznámila, že pan doktor (stojící vedle ni) nic nenašel a že mám oči v pořádku. Následně dodala, že to můžu zavolat i do Blesku a začala se tomu společně s druhou sestrou smát. Odcházela jsem s pocitem totální ztráty času, že nemám odpovědi jak řešit nepříjemné denní bolesti hlavy i očí a jako bonus se Vám zdravotnický personál vysměje, ani nevíte proč... Objednala jsem se na vyšetření k jinému očnímu lékaři a zde jsem již získala relevantní informace, navíc podané s profesionálním přístupem.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. operace šedého zákalu

K panu doktorovi chodím asi 4 roky a je skvělý. Prohlíží pacienta opravdu důkladně. A zodpoví a vysvětlí vše. Vůbec se nedivím pokud ho vytočí když ho někdo poučuje z internetu. S jeho schopnostmi a znalostmi to je pro něj urážející. Mohu jen říci že se mnou běhal po schodech a zkoušeli jsme brýle. Nemohu si ho vynachválit.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. oční vyšetření

Pan doktor je úžasný, nosím brýle od 3 let a je mi 60+ - pan doktor při předepsaní brýlí se mnou prošel několik míst a nestále měnil čočky - věnoval se mi neskutečně dlouho. To jsem před tím nikdy nezažila. Opravdu odborník na svém místě.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Již při první návštěvě před několika roky jsem neměl z doktora dobrý pocit. Při další návštěvě tento měsíc se mi to potvrdilo. Pan doktor je arogantní. Během čekání i vyšetření! přijal několik telefonních hovorů. Dle mého, spěchal, takže vyšetření odbyl. Jeho komentáře typu: "to nezvládáte", při instinktivním sevření očí mě připadají nevhodné. Nedoporučuji.

K panu doktorovi jsem přišel na pravidelnou kontrolu a nechal si změřit zrak. Pan doktor je arogantní a má rád, když si pacient nic nezjišťuje předem na internetu, aby mu mohl nakukat cokoliv, případně něco prodat (např. čočky) mnohem dráž než kdekoliv jinde.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva v jeho ordinaci byla strašná. Nikdy a nikde jsem se nesetkala s tak arogantním chováním. Nic nevysvětlil, o výsledky měření jsem musela požádat sestru. Více jeho ordinaci nenavštívím.