Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 3 Více

Aplikace kontaktních čoček

Běžný termín

Léčba zákalů +7 Více

Operace šedého zákalu

Oční vyšetření

Preventivní prohlídky

MUDr. Imran Musa Zangi je český lékař specializující se v oboru oftalmologie.

• šilhání

Prodlužování řas

Vyšetření na kontaktní čočky

Vyšetření zraku

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Již při první návštěvě před několika roky jsem neměl z doktora dobrý pocit. Při další návštěvě tento měsíc se mi to potvrdilo. Pan doktor je arogantní. Během čekání i vyšetření! přijal několik telefonních hovorů. Dle mého, spěchal, takže vyšetření odbyl. Jeho komentáře typu: "to nezvládáte", při instinktivním sevření očí mě připadají nevhodné. Nedoporučuji.

K panu doktorovi jsem přišel na pravidelnou kontrolu a nechal si změřit zrak. Pan doktor je arogantní a má rád, když si pacient nic nezjišťuje předem na internetu, aby mu mohl nakukat cokoliv, případně něco prodat (např. čočky) mnohem dráž než kdekoliv jinde.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva v jeho ordinaci byla strašná. Nikdy a nikde jsem se nesetkala s tak arogantním chováním. Nic nevysvětlil, o výsledky měření jsem musela požádat sestru. Více jeho ordinaci nenavštívím.

Pan doktor byl absolutne uzasny. Byla jsem poprvé na očním. Mela jsem jecne zrno . Pan doktor byl neskutečne mily, cely jeho team( sestřičky). Zkušený, profesionální a přesto lidsky . Kezby byl kazdy doktor jako on! Za me Top !!! Dekuji panu doktorovi

Návštěva z ZnamyLekar.cz

moc děkuji za ošetření, problém vyřešen. Přátelské prostředí a vzácně pozitivní jednání s pacientem :-)
škoda jen, že nejste víc v centru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ok, co jsem potřeboval jsem se dozvěděl. Chtěl bych se zbavit brýlí a pan doktor mi nastínil možné alternativy, s tím že mě upozornil na možná rizika. Vše propběhlo hladce a hlavně rychle. Mohu vřele doporučit.

S panem doktorem jsem také nebyla spokojena. Přisla jsem za ním ohledně operace očí. Jestli by mi mohl říct jeho názor a jestli bych operaci měla podstoupit. Ale jakmile jsem mu řekla, co vše jsem si přečetla na internetu, a že z toho mám právě obavy bylo mi řečeno, že když už vše vím, nemusí mi k tomu nic říkat. Byla jsem celkem z jeho přístupu zklamaná. Pan doktor je opravu nesympaticky a neochotný řešit daný problém.

Dnes jsem po dlouhé době zažila příjemnou návštěvu lékaře! Ano, přišla jsem si nechat změřit oči a ano, chtěla jsem si hned koupit brýle, takže možná jsem se stala jeho "cílovkou", ale NO A CO??? Tak to prostě chodí, pryč jsou časy, kdy zdravotnictví nebyl byznys, nebo se tak aspoň všichni tvářili. I zubař Vám naordinuje nejdražší implantát jen proto, že je z "jeho" laborky... Váš praktik Vás pošle do lékárny hned ve vedlejším vchodě prostě proto, že s ní má gentleman agreement atd. atd. A navíc, nikdo nikoho nenutí si koupit brýle zrovna v jeho optice, je to na rozhodnutí nás, pacientů, ačkoliv můžeme pociťovat mírný nátlak - rozhodujeme si za sebe každý sám. Mě navíc mile překvapila 10% sleva právě v této optice a vnímala jsem to jako péči o pacienta - zákazníka... Pan doktor byl velmi milý, oči mi měřil dlouho a poctivě a mám z toho fakt dobrý pocit. Navíc, paní v optice byla dost zkušená, okamžitě si mě prohlédla, sáhla do poličky pro brýle, které mi neuvěřitelně padly (navíc v cenové kategorii, kterou jsem si udala) a já během pár minut odcházela nadšená, spokojená a s pocitem opečovávanosti. A to je pro mě prostě rozhodující :)

S panem doktorem a jeho týmem jsem se citila vemi spokojená. Jsou kompetentní a velmi sympatičti. Vysvětlí jasně a podrobně a májí pečlivý přistup k pacientům. Velmi přijemná atmosféra v jejích ordinaci.

I feel very satisfied with Dr Zangi and his team. They are very competent and nice people. They explain things clearly and in detail and they have a caring approach to their patients. Very good atmosphere in their consultation rooms.

Banální problém - s věkem už nevidím na monitor jak za mlada. Pan doktor byl celkem milý a jistě i umí. Cítila jsem se však velmi nepříjemně kvůli citelnému tlaku na to, abych si brýle koupila ve vedlejší optice. Ačkoli jsem si řekla o výsledky vyšetření nedostala jsem do ruky nic, prý mají zcela specifické měření, které jinému optikovi není k ničemu...

MUDr. Imran Musa Zangi je český lékař specializující se v oboru oftalmologie.

• šilhání
  • šedý zákal