Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Michnova 1622/4

14900 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Imran Musa Zangi vyšetření zraku

  U pana doktora jsem byla již na třetí návštěvě a jako vždy byl naprosto úžasný. Nikde jinde jsem se ještě nesetkala s tak empatickým a profesionálním přístupem, jako u něho. Mohu všem vřele doporučit, jak on, tak ostatní personál jsou vždy ochotní, milí a s úsměvem na tváři :-)


  M
  Lékař: MUDr. Imran Musa Zangi operace šedého zákalu

  K panu doktorovi chodím asi 4 roky a je skvělý. Prohlíží pacienta opravdu důkladně. A zodpoví a vysvětlí vše. Vůbec se nedivím pokud ho vytočí když ho někdo poučuje z internetu. S jeho schopnostmi a znalostmi to je pro něj urážející. Mohu jen říci že se mnou běhal po schodech a zkoušeli jsme brýle. Nemohu si ho vynachválit.


  J
  Lékař: MUDr. Imran Musa Zangi oční vyšetření

  Pan doktor je úžasný, nosím brýle od 3 let a je mi 60+ - pan doktor při předepsaní brýlí se mnou prošel několik míst a nestále měnil čočky - věnoval se mi neskutečně dlouho. To jsem před tím nikdy nezažila. Opravdu odborník na svém místě.


  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Imran Musa Zangi

  Již při první návštěvě před několika roky jsem neměl z doktora dobrý pocit. Při další návštěvě tento měsíc se mi to potvrdilo. Pan doktor je arogantní. Během čekání i vyšetření! přijal několik telefonních hovorů. Dle mého, spěchal, takže vyšetření odbyl. Jeho komentáře typu: "to nezvládáte", při instinktivním sevření očí mě připadají nevhodné. Nedoporučuji.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu