P. Švandy ze Semčic 13, Praha

Komunikace byla nepříjemná a hlavně vyšetření bylo velmi necitlivé a bolestivé. Celkově - ponižující.

Naprosto nejhorší zkušenost! Paní doktorka byla drsná. Na všechny mé otázky odpověděla, že neví a že to není její problém, že si můžu dělat, co chci, že jí to jedno.

Několikrát zvýšila hlas. Poté, co stanovila hroznou diagnózu, nenabídla žádný léčebný plán.

Vyšetření bylo strašně bolestivé. Byl to úplně masakr. Po vyšetření jsem měla silné krvácení.

Pri cteni recenzi na pani doktorku jsem mela trochu obavy. Vse ale probehlo nad me ocekavani. Pani doktorka byla mila a vstricna, vse co jsem potrebovala mne vysvetlila, vysetreni bylo bezbolestne

Paní doktorka je neobyčejně milá, laskavá a hodná. Vše trpělive vysvětlí, umí uklidnit a nechybí jí pečlivost. Já osobně jsem ráda, že jsem konečně našla dobrého gynekologa, se kterým se můžu i zasmát, protože paní doktorka má smysl pro humor. Možná někomu může vadit, že je trošičku energická, ale já mám takové lékaře ráda, určitě je to stokrát lepší než nezájem nebo lékař typu " leklá ryba" . Určitě doporučuji.

Před 18 lety jsem narazila na paní doktorku v ordinaci na Praze 5, byla velmi nepříjemná a arogantní, když jsem se zeptala, jestli bych mohla ještě otěhotnět (bylo mi 40), tak s posměchem řekla: no to těžko. Ptala jsem se kvůli antikoncepci, nikoli že chci, ale jak by to přijala žena, která touží po dětech? Takže jsem se přihlásila jinam. Před 10 lety k mému zděšení jsem na ni opět narazila v EUC. Chovala se sice už slušně (tam musí),ale každé vyšetření bylo neskutečně bolestivé. Šlo jen o stěr z čípku, ale měla jsem pocit, že do mne pokaždé vráží nůž. Když jsem si stěžovala, že mne to strašně bolí, řekla, že je to normální, že to všechno atrofuje. Kolem přechodu jsem špatně spala, ptala jsem se, jestli je to tím, řekla jen že ten spánek stejně lepší nebude. (Mimochodem po dvou letech se vše srovnalo). Vzala jsem bolestivé vyšetření jako bernou minci a trpěla. Pak jsem se začala ptát stejně starých kamarádek, jestli je jejich vyšetření také tak bolestivé a všechny na mne udiveně hleděly. Po deseti letech jsem požádala o změnu lékařky a najednou to nebolí, je to nepříjemné, ale nebolí a už vůbec ne tak strašně. Prostě je paní doktorka necitlivá, myslím, že už dávno měla jít do důchodu, možná vyhořela a je jí to jedno.

Umístění: jiné místo Bolesti

Ani nemůžu nazvat tuto osobu "doktorkou".
1. Nepoužívala jednorázové rukavice.
2. Neměla po ruce žádné prostředky na vyšetření infekce(!), tak mi sdělila, že mám chlamidie na základě vzhledu(!) mé pochvy.
2. Na základě UV řekla, že jsem nejspíš těhotná, ale odběr krve mi neudělá, jelikož "jste přišla moc pozdě (11.00), asi jste spinkala cele ráno".
3. Byla hodně nepříjemná.
Ten samý den jsem se samozřejmě obrátila na jinou lékařku, která mi udělala testy a odběry, ukázalo se, že nic z toho, co me diagnostikována tato osoba nemá žádné důvodu: na UV není vidět, že jsem "nejspíš těhotná" ani test neukazal přítomnost chlamidií a vůbec žádných infekci.

Přikláním se k většině názorů, paní doktorka je neuvěřitelně nepříjemná a neochotná. K lékaři nikdo z nás nechodí s radostí a tak očekávám příjemný přístup, ochotu a hlavně pomoc a to především v tak choulostivém odvětví jako je gynekologie. Toto ovšem u paní doktorky nehledejte, při každé návštěvě mám pocit že paní doktorku obtěžuji a zeptat se na něco se člověk opravdu pomalu bojí . Pokud někdo tvrdí že doktor je jen člověk a nemusí mít den, uznávám... ovšem ne v tomto případě. K paní doktorce docházím třetím rokem a pokaždé je to stejné, dnes jsem u ní byla naposledy. Vždy jsem si říkala že párkrát za rok to vydržím, přichází ovšem čas kdybych pomýšlela na miminko. Dnes jsem byla naprosto odbyta že o to se starat nebude ,at si jdu na umělé oplodněni pokud mi to nejde že na to není zařízena apod( je mi 25 ) Tento doktor určitě není ten kterému se budu chtít svěřit svůj život i život svého dítěte

K paní doktorce jsem chodila, když jsem byla náctiletá a většina návštěv byla opravdu nepříjemná. Paní doktorka působila, že jí opravdu obtěžuje vyšetřovat dívku, která ještě neměla pohlavní styk, vnucovala hormonální antikoncepci, často byla nepříjemná a arogantní. Za své zkušenosti doporučit nemohu, zvlášť ne mladým dívkám.

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti. Jelikož jsem k ní nastoupila v průběhu prvního těhotenství, vše mi byla jako prvorodičce ochotna vysvětlit. I když jsem měla veliké problémy v těhotenství starala se o mě jako o vlastní a dělala mi velmi pečlivé prohlídky. Myslím si, že i díky ní se mi narodil zdravý chlapeček narozen v 31.tt. Aneta Z.

Když jsem paní doktorce oznámila svůj záměr otěhotnět, tak mi rovnou řekla, ať chodím jinam, že ona nemá ultrazvuk. Má ordinaci jen v pátek, ale několikrát za sebou se mi nepodařilo se jí dovolat. Je strohá, neosobní, nekomunikativní a jelikož jsme zažila vyšetření od více lékařů, můžu říct, že je i fyzicky necitlivá.