Helena Komůrková, zubař Brno

MUDr. Helena Komůrková

Zubař Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Březová 1, Brno
Praktické zubní lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

B
Ověřeny pacient

Nerozumím vašemu hodnocení - jakobyste chodili k někomu jinému. Chodila jsem tam již od dětství, a už odmalička na mě řvala sprostě, neustále vulgárně nadávala, a vypěstovala u mě panickou hrůzu ze zubařů, a pak se divila, že nechodím pravidelně. Postupně se pomalu zbavuji strachu u skvělého pana zubaře, na kterého jsem nově narazila, to je panečku jiný přístup! Chraň Bůh všechny děti, které k ní musí chodit.


M
Ověřeny pacient

Paní zubařka je velice šikovná, příjemná. Rychle a kvalitně pracuje. Můžu ji vřele doporučit! Abych pravdu řekla, do doby než jsem začala chodit k paní doktorce Komůrkové jsem měla panickou hrůzu ze zubařů, teď už strach nemám !! :-)


M
Ověřeny pacient

prijemne jednani, profesionalni pristup


M
Ověřeny pacient

Přešel jsem k paní doktorce do péče na základě doporučení od mé rodiny a nemohu si ji vynachválit. Je to 100 a 1 vzhledem k tomu, co jsem znal u jiné doktorky předtím.Paní doktorka Komůrková má vynikající zázemi,perfektně vybavenou ordinaci, je dobře dostupná MHD i autem. Také velmi oceňuji pružnost v jednání, rychlé objednání, precizní, rychlou ale pečlivou práci.Jsem velmi spokojený a určitě doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka.Takových by mělo být více!!!!!!!!


S paní doktorkou Komůrkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti.


maximální spokojenost


Paní doktorka je člověk, vynikající ve své profesi. Její práce je perfektní. U ní si je člověk jistý.Paní doktorka působí rozhodně, není u ní vidět zaváhání.
Vždy vysvětlí co je zapotřebí provést. Jsem s její péčí nesmírně spokojena.
Poněvadž již nejsem nejmladší, zažila jsem několik lékařů,nebyla jsem s nimi příliš spokojena. Tato paní doktorka je jednička.


Pani doktorka je clovek na pravem miste. Sice nejsem jeji pacienta, presto me s akutnimi problemy ihned osetrila. Jsem s ni velice spokojena, kdyby prijimala pacienty, hned se k ni zaregistruji. Vice takovych lekaru!


Je mně přes padesát let a zažila jsem již více zubních lékařů. Paní doktorka je ale mezi nimi na prvním místě.Nikdy jsem u ostatních nezažila takový profesionální a navíc lidský přístup k pacientům. Je rychlá , její práce je precizní.Mohu o ni mluvit jen v superlativech. Přestože k ní jezdím přes celé Brno jsem velmi ráda, že moje děti i já jsme se dostali do její péče.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti