Helena Komůrková, zubař Brno

MUDr. Helena Komůrková

Zubař Více

Březová 1, Brno
Praktické zubní lékařství

Nerozumím vašemu hodnocení - jakobyste chodili k někomu jinému. Chodila jsem tam již od dětství, a už odmalička na mě řvala sprostě, neustále vulgárně nadávala, a vypěstovala u mě panickou hrůzu ze zubařů, a pak se divila, že nechodím pravidelně. Postupně se pomalu zbavuji strachu u skvělého pana zubaře, na kterého jsem nově narazila, to je panečku jiný přístup! Chraň Bůh všechny děti, které k ní musí chodit.

Paní zubařka je velice šikovná, příjemná. Rychle a kvalitně pracuje. Můžu ji vřele doporučit! Abych pravdu řekla, do doby než jsem začala chodit k paní doktorce Komůrkové jsem měla panickou hrůzu ze zubařů, teď už strach nemám !! :-)

prijemne jednani, profesionalni pristup

Přešel jsem k paní doktorce do péče na základě doporučení od mé rodiny a nemohu si ji vynachválit. Je to 100 a 1 vzhledem k tomu, co jsem znal u jiné doktorky předtím.Paní doktorka Komůrková má vynikající zázemi,perfektně vybavenou ordinaci, je dobře dostupná MHD i autem. Také velmi oceňuji pružnost v jednání, rychlé objednání, precizní, rychlou ale pečlivou práci.Jsem velmi spokojený a určitě doporučuji.

Vynikající lékařka.Takových by mělo být více!!!!!!!!

S paní doktorkou Komůrkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti.

maximální spokojenost

Paní doktorka je člověk, vynikající ve své profesi. Její práce je perfektní. U ní si je člověk jistý.Paní doktorka působí rozhodně, není u ní vidět zaváhání.
Vždy vysvětlí co je zapotřebí provést. Jsem s její péčí nesmírně spokojena.
Poněvadž již nejsem nejmladší, zažila jsem několik lékařů,nebyla jsem s nimi příliš spokojena. Tato paní doktorka je jednička.

Pani doktorka je clovek na pravem miste. Sice nejsem jeji pacienta, presto me s akutnimi problemy ihned osetrila. Jsem s ni velice spokojena, kdyby prijimala pacienty, hned se k ni zaregistruji. Vice takovych lekaru!

Je mně přes padesát let a zažila jsem již více zubních lékařů. Paní doktorka je ale mezi nimi na prvním místě.Nikdy jsem u ostatních nezažila takový profesionální a navíc lidský přístup k pacientům. Je rychlá , její práce je precizní.Mohu o ni mluvit jen v superlativech. Přestože k ní jezdím přes celé Brno jsem velmi ráda, že moje děti i já jsme se dostali do její péče.