MUDr.

Hana Šulcová

Kontaktní informace

• M

Paní doktorku jsem si vybral ze seznamu na jedné klinice, protože se mi zdála již od pohledu z fotografie taková "lidská" a sympatická. Do dnes děkuji "bohu" a hlavně intuici, kterou jsem poslechl. Paní doktorka je nejen kapacita ve svém oboru (podílela se na vývoji léků, má mnoho atestací a odborností atd.), ale navíc je opravdu velmi lidská, chápavá a milá. A to se běžně nevidí. K pacientovi přistupuje přívětivým způsobem a během chvilky se cítíte opravdu příjemně. Měl jsem v minulosti velké a dlouhodobé problémy s akné (nyní je mi 44 let) a měl jsem i poměrně dost mateřských znamének, tak jsem navštívil za svůj život dermatologů více. Mohu zodpovědně říci, že jsem lepšího odborníka nenavštívil. Velmi mi pomohla (a to hned s více problémy) a její přístup byl bezkonkurenční. Vím, může má recenze znít až neuvěřitelně a hlavně neobjektivně. Ale není to žádná má příbuzná ani známá. :o) Prostě to byl jen takový šok a úleva po těch předchozích zkušenostech, a to neříkám, že byly všechny špatné! Navíc je perfektní nejen ona, ale má i velmi příjemný a odborný personál. Nejradši bych tu psal superlativy dál, ale to už by asi opravdu znělo neuvěřitelně. :o) Závěrem OBROVSKÉ poděkování za to, že mi změnila život k lepšímu a opravdu pomohla, a za přístup a jednání. Do ordinace se budu rád vracet. "Svou paní kožní doktorku" už jsem konečně našel a měnit rozhodně nehodlám! DOPORUČUJI!!!
    Marek

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    velmi efektivní návštěva, paní doktorka je profík, disponující potřebným vybavením, zkušenostmi i praxí, je ochotna… Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Ekaterina Viatckova
    Ekaterina Viatckova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Zkušenosti a dovednosti

• Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť poskytují nadstandardní péči, která není hrazena ze zdravotního pojištění

MUDr. Hana Šulcová, MBA
      Licence České lékařské komory pro výkon lékařské praxe v oborudermatovenerologie a pro výkon odborného garanta v tomto oboru.
      Specialista na korektivní a laserovou dermatologii Kliniky Laser Esthetic PrahaVzdělání a pracovní zkušenosti

Pracovní zkušenosti
      2004 - 2011 - vedoucí lékařka lůžkové části oddělení
      2005 - 2011 zástupce primáře na odd. dermatovenerologie ÚVN
      2010 - 2011 - ministerstvo zdravotnictví - poradenský tým
      od 2011 - dermatolog a specialista na laserovou terapii Kliniky Laser Esthetic Praha

Praxe:
      - komplexní dermatovenerologie,
      - onkodermatologie, dermatoskopie,
      - korektivní a estetická dermatologie
      - specialista na laserovou dermatologii
      - specialista na antiaging

Členství
      - ČLK
      - Česká dermatovenerologická spol.
      - Alergologická společnost
      - Společnost korektivní dermatologie
      - Česká akademie dermatovenerologie
      - Společnost pro využití laserů v medicíně
      - SAD

Běžný termín
    Laserové ošetření křečových žil
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Marek

• D

Paní doktorka Šulcová je moc příjemná a starostlivá, nechávala jsem si odstraňovat znaménka a jsem moc spokojená.

• T

Je mi 37 let a trápily mě kruhy pod očima. Po dlouhém hledání jsem si vybrala kliniku Laser Esthetic na doporučení mých kamarádek, které ji opakovaně navštěvují již 8 let. Nelituji tohoto rozhodnutí. Objednala jsem se k paní doktorce Šulcové, která mi při konzultaci navrhla řešit můj problém pomocí kožních výplní. Zákrok mi provedla hned po konzultaci a výsledek byl okamžitý a perfektní. Paní doktorka je nejen velmi šikovná, ale i milý a citlivý člověk. Není to určitě poslední návštěva na této klinice - s paní doktorkou máme domluvené další zákroky na vylepšení mého vzhledu. Tereza B.

• B

Podstoupil jsem u paní doktorky vyšetření znamének ze kterých jsme měl poněkud obavu, vyšetření přístrojem bylo bezbolestné a rychlé a poté následovalo hned odstranění znamének laserem, jsem nadšený z této metody ranky jsou zhojeny bez jizev a na kůži není vůbec znát, že tam něco bylo. Profesionální a přesto velmi osobní jednání paní doktorky a všech na klinice Laser Esthetic mne utvrdilo v tom, že jsme si dobře vybral z dnes tak široké nabídky různých zařízení. Opravdu doporučuji! Bohumil V.