MUDr.

Hana Šulcová

Kontaktní informace

• Umístění: jiné místoSlužby: Odstranění jizvičky na tváři

Paní doktorka MUDr. Šulcová je naprosto úžasný člověk a nejen ve své profesi. Dokáže zázraky, které jsou předem složité a dlouhodobé. Mohu všem jen vřele doporučit.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

Iva Špaňárová
    Iva Špaňárová
    Dermatolog
    Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha
    Ordinaci som navštívila na odporúčanie známeho a bola som spokojná. Veľmi milý a ochotný personál. :) Určite odporúčam. Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Ekaterina Viatckova
    Ekaterina Viatckova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Zkušenosti a dovednosti

Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť poskytují nadstandardní péči, která není hrazena ze zdravotního pojištění

MUDr. Hana Šulcová, MBA
    Licence České lékařské komory pro výkon lékařské praxe v oborudermatovenerologie a pro výkon odborného garanta v tomto oboru.
    Specialista na korektivní a laserovou dermatologii Kliniky Laser Esthetic PrahaVzdělání a pracovní zkušenosti

Pracovní zkušenosti
    2004 - 2011 - vedoucí lékařka lůžkové části oddělení
    2005 - 2011 zástupce primáře na odd. dermatovenerologie ÚVN
    2010 - 2011 - ministerstvo zdravotnictví - poradenský tým
    od 2011 - dermatolog a specialista na laserovou terapii Kliniky Laser Esthetic Praha

Praxe:
    - komplexní dermatovenerologie,
    - onkodermatologie, dermatoskopie,
    - korektivní a estetická dermatologie
    - specialista na laserovou dermatologii
    - specialista na antiaging

Členství
    - ČLK
    - Česká dermatovenerologická spol.
    - Alergologická společnost
    - Společnost korektivní dermatologie
    - Česká akademie dermatovenerologie
    - Společnost pro využití laserů v medicíně
    - SAD

Běžný termín
    Laserové ošetření křečových žil
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: jiné místoSlužby: Odstranění jizvičky na tváři

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: preventivní kontrola

První doktorka, kterou hodnotím 5 z 5 za arogantní, přehlíživý a neprofesionální protiklientský přístup. Navzdory PRÁZDNÉ čekárně i ordinaci jsem byla přijata téměř půl hodiny po čase, na který jsem byla objednána. Žádná omluva za čekání se nedostavila, společně se mnou navíc doktorka do ordinace přizvala další klientku, která přišla dlouho po mém příchodu a věnovala se jí nyní jako první (!). Na moji nespokojenost bylo reagováno několika způsoby ze strany doktorky i sestry: (1) nejsou tu od toho, aby mě braly na čas, (2) měly tu urgentní případy (proč ta prázdná ordinace tedy?), (3) můžu jít jinam, (4) ještě se ani nestihly nasnídat, (5) "nejlepší" poznámku řekla paní doktorka do mobilního telefonu, který mezitím zazvonil a ona ho zvedla (!): "Teď nemůžu mluvit, mám tu jednu hysterickou ženskou". Na moji reakci, že by se měly omluvit, mi bylo opět sděleno, ať jdu jinam. Což se také stalo a tuto ordinaci již nikdy nenavštívím; s tak nehorázným jednáním, jako v případě těchto dam, jsem se dosud nesetkala. Pakliže vám ale nevadí přístup "drž hubu a krok", jsou ideální ordinací. Já takovýto přístup odmítám.

• M

Paní doktorku jsem si vybral ze seznamu na jedné klinice, protože se mi zdála již od pohledu z fotografie taková "lidská" a sympatická. Do dnes děkuji "bohu" a hlavně intuici, kterou jsem poslechl. Paní doktorka je nejen kapacita ve svém oboru (podílela se na vývoji léků, má mnoho atestací a odborností atd.), ale navíc je opravdu velmi lidská, chápavá a milá. A to se běžně nevidí. K pacientovi přistupuje přívětivým způsobem a během chvilky se cítíte opravdu příjemně. Měl jsem v minulosti velké a dlouhodobé problémy s akné (nyní je mi 44 let) a měl jsem i poměrně dost mateřských znamének, tak jsem navštívil za svůj život dermatologů více. Mohu zodpovědně říci, že jsem lepšího odborníka nenavštívil. Velmi mi pomohla (a to hned s více problémy) a její přístup byl bezkonkurenční. Vím, může má recenze znít až neuvěřitelně a hlavně neobjektivně. Ale není to žádná má příbuzná ani známá. :o) Prostě to byl jen takový šok a úleva po těch předchozích zkušenostech, a to neříkám, že byly všechny špatné! Navíc je perfektní nejen ona, ale má i velmi příjemný a odborný personál. Nejradši bych tu psal superlativy dál, ale to už by asi opravdu znělo neuvěřitelně. :o) Závěrem OBROVSKÉ poděkování za to, že mi změnila život k lepšímu a opravdu pomohla, a za přístup a jednání. Do ordinace se budu rád vracet. "Svou paní kožní doktorku" už jsem konečně našel a měnit rozhodně nehodlám! DOPORUČUJI!!!
      Marek

• D

Paní doktorka Šulcová je moc příjemná a starostlivá, nechávala jsem si odstraňovat znaménka a jsem moc spokojená.

• T

Je mi 37 let a trápily mě kruhy pod očima. Po dlouhém hledání jsem si vybrala kliniku Laser Esthetic na doporučení mých kamarádek, které ji opakovaně navštěvují již 8 let. Nelituji tohoto rozhodnutí. Objednala jsem se k paní doktorce Šulcové, která mi při konzultaci navrhla řešit můj problém pomocí kožních výplní. Zákrok mi provedla hned po konzultaci a výsledek byl okamžitý a perfektní. Paní doktorka je nejen velmi šikovná, ale i milý a citlivý člověk. Není to určitě poslední návštěva na této klinice - s paní doktorkou máme domluvené další zákroky na vylepšení mého vzhledu. Tereza B.

• B

Podstoupil jsem u paní doktorky vyšetření znamének ze kterých jsme měl poněkud obavu, vyšetření přístrojem bylo bezbolestné a rychlé a poté následovalo hned odstranění znamének laserem, jsem nadšený z této metody ranky jsou zhojeny bez jizev a na kůži není vůbec znát, že tam něco bylo. Profesionální a přesto velmi osobní jednání paní doktorky a všech na klinice Laser Esthetic mne utvrdilo v tom, že jsme si dobře vybral z dnes tak široké nabídky různých zařízení. Opravdu doporučuji! Bohumil V.