Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Znám pani doktorku Procházkovou a za sebe mohu naprosto jednoznačně doporučit !

Paní doktorka je doktorka s velkým D. Vlastně se k ní vždy těším. Je ochotná, vstřícná, vyslechne, nesoudí, podpoří, má reálný náhled na svět. Jsem ráda,že jsem jí poznala a mohu být v její péči.

Začala jsem k této paní doktorce docházet po propuknutí těžké poporodní deprese v roce 2007 (resp. šlo o recidivu, s depresemi jsem se léčila už předtím, mimo Prahu). Když jsem se k ní telefonicky objednávala poprvé (poté, co mě odmítli už asi tři psychiatři, kteří měli plnou kapacitu), sice měla poměrně dlouhé objednací lhůty, ale když slyšela, jak jsem zoufalá, neváhala mi dát nejbližší možný termín. Od té doby k ní docházím, a to i poté, co jsem se přestěhovala na Prahu 10, takže to teď pro mě znamená hodinu cesty tam a hodinu zpátky. Ale paní doktorka za to stojí. Jen díky ní a její pomoci jsem schopna v životě celkem normálně fungovat. Když u mě dojde k nějakému akutnímu zhoršení stavu, vím, že za ní mohu kdykoliv i bez objednání příjet a ona mě přijme a poskytne potřebnou pomoc. Je to velmi vlídná a chápavá dáma, dovede uklidnit a dodat optimismu. Navíc je mi u ní jako u lékařky velice sympatické, že se s ní dá diskutovat, že nejedná direktivně a že je ochotna vyslechnout si názor pacienta a nemá problém jej respektovat. Po porodu jsem potřebovala nasadit antidepresiva a paní doktorka mi řekla, že když budu užívat tyto léky, nemůžu kojit. Já jsem ale kojit velmi chtěla, a tak jsem se spojila s pediatrem, který mi v odborných zahraničních pramenech vyhledal aktuální studie o antidepresivech, při jejichž užívání lze i kojit, protože nepřecházejí do mateřského mléka (nebo jen v bezvýznamném množství). Paní doktorce jsem pak tyto materiály předala, ona si je prostudovala, uznala, že věda pokročila a že ona s tím doposud neměla zkušenost, a jedno ze zmiňovaných antidepresiv mi následně předepsala. (A já jsem pak spokojeně kojila dva roky.) U lékaře je velmi důležité, dovede-li s pacientem diskutovat a přijímat jeho názory či dokonce námitky, a takových já si vážím, protože to zdraví je nakonec moje a já potřebuju vědět, že se mi dostává té nejlepší možné péče. A u paní doktorky Procházkové ten pocit mám.

Pokud potřebujete pomoci, mohu jen vřele doporučit!!!

S paní doktorkou jsem dlouhá léta velice spokojen a mohu ji jen doporučit. Dokáže naslouchat a pomoci.

Rozhodla jsem se napsat hodnocení na tuto paní doktorku, kterou již navštěvuji drahnou dobu, mám dokonce pocit, že snad celý život. Otevřu si tuto stránku a najdu jako poslední dva příspěvky, které o ní píšou naprostou, mírně řečeno, nepravdu. A oba jsou takříkajíc anonymní, protože podepsat se Pepa je jako nepodepsat se vůbec. Mám pocit že jsou ze stejné dílny,jakoby paní doktorce chtěl někdo úmyslně ublížit. Opak je totiž pravdou: Ostatně je to vidět i z ostatních názorů jejich pacientů a naklikat nesouhlas s kladným hodnocením umí každý trouba. Milá paní doktorko, milý anonyme i drahý Pepo: Přijď se jednou posadit do čekárny k paní doktorce a uvidíš spoustu spokojených pacientů. My si totiž, když tam čekáme, také spolu povídáme a mnozí se již známe. Neslyšela jsem nikdy, že by o ní padlo jediné křivé slovo, i když si nemyslím, že je dokonalá, úprotože takoví lidé neexistují. Jsem si dnes již stoprocentně jista, že mne,a nejen mne, vždy léčí ku prospěchu. Jednou mi v čekárně jakýsi pacient dokonce prozradil, že mu svým přístupem a léčbou zachránila život.U mne každá návštěva její ordinace mi stále více pomáhá překonat mou nelehkou životní situaci. Tak vidíte, původně jsem chtěla psát poděkování stručné a jasné a namísto toho jsem se musela na anonyma Pepu rozlobit. Vím, že každý má právo na svůj názor a na své tvrzení. Jenže i to má své meze. Nelze přece tvrdit, například, že slunce je zelené... Dojmy a mnoho nepopsaných důvodů, nejsou vůbec přesvědčivými argumenty. Ladislava Marynčáková

Na tuto paní doktorku mohu napsat jen samou chválu, je velmi milá a příjemná, ochotná vyslechnout a pomoci. Po zkušenosti s jiným lékařem mohu porovnat a paní dr. Procházková je prostě výborná, nejlepší a mohu jen doporučit.

Chodím k paní doktorce 9 let a jsem velmi spokojena.Je moc milá,prostě bezvadná.Pomohla nejen mně,ale už i několika mým přátelům,které jsem k ní přivedla.Nikdy nečekám,paní doktorka mě s milým úsměvem a podáním ruky pozve dál.Připadám si u ní jako na návštěvě a ne jako na stresujícím vyšetření s několikahodinovým čekáním,kam jsem chodila předtím(k Tautrmanovi)Všem tuto paní doktorku doporučuji.Eva Matějíčková

Paní doktorka Procházková je profesionál s potřebnými znalostmi a zkušenostmi, ale hlavně je to velice empatický a milý člověk. Dokáže pomoci v těžkých chvílích, nejenom léky. Jsem jí vděčná za to, že se můj zdravotní stav zlepšil o 100% k lepšímu.

Nejlepší lékařka, velmi lidský přístup k pacientům, v tomto oboru velmi potřebný. Ochotná, příjemná, hodná...a pomůže. Prostě nejlepší.