Paní doktorka je neempatická, jedná povýšeně, ba dokonce i zvýší hlas. Pokud se zeptáte na něco, tak odsekává. Měla jsem pozitivní cytologii a několik měsíců jsem o tom ani nevěděla. Až po půl roce jsem začala krvácet mimo cyklus, tak jsem zavolala na objednání a “náhodou” mi sdělila, že výsledky byly špatné

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velmi zkušená a příjemná. Přístup k pacientovi je vysoce profesionální a péče nadstandardní. Nelze jí nic vytknout.

Umístění: jiné místo Dispenzarizace po konizaci

Lékařka je neempatická, hrubá při vyšetření, nevhodně sarkastická. Už jsem u ní byla 3x a je to pokaždé stejné. V CGOP nedodržují objednaci časy.

K paní doktorkce chodím přes rok a jsem maximálně spokojená.Sice je v Brandýse jen jednou týdně,ale i tak to stojí za to.
Paní doktorka i sestřička jsou velice vstřícné a vždy mi vysvětlí,co je třeba,nebo i zodpoví moje otázky.
Navíc je vůbec první gynekolog,který mi udělal ultrazvuk.

K paní doktorce jsem přestoupila z důvodu stěhování, ale musím říct, že za to kolik si účtují je to katastrofa. Paní doktorka nemá žádnou sestřičku, její ordinace je hned vedle recepce a vše je v jedné místnosti. Sama si vše zapisuje a poté hned vyšetří. Přišlo mi to za prvé dost nehygienické a za druhé cokoliv jsem zmínila, že jsem měla ten a ten probléh odbila mě jednou větou a tím ,,diskuze`` skončila. Bohužel za mě nic moc, navíc ordinuje jen jen den v týdnu.