Poliklinika Opatovská 1763, Praha
Gynekologie - MUDr. Petr Kolek (mapa)

Paní doktorka je poklad :) Zodpovědná, pečlivá, vynikající odbornice a přitom všem i velmi lidská. Nejpříjemnější lékařka, jakou jsem kdy zažila. Díky ní se člověk na nepříliš populární pravidelné vyšetření vlastně těší. Pět hvězdiček je málo.

Výborná paní doktorka i jako člověk mi je velice sympatická. Vše ráda vysvětlí,poradí a při vyšetření je velmi milá a citlivá. Všem dívkám i ženám mohu doporučit. Jsem za tuto paní doktorku velice ráda. Po zkušenosti s ní už nebudu na gynekologii chodit nervozní a s pocitem,co mne tam zase čeká.

Správný člověk se srdcem na pravém místě..!! Paní doktorka je úžasný člověk zřejmě od narození a její povolání byla správná volba, už nechci chodit k nikomu jinému. Hodná, lidská, chápající, sdílná, milá,usmívající a empatická.
Simona Štefanová

Paní doktorku jsem si našla na internetu.
Hned jak jsem vešla do ordinace, věděla jsem, že jsem si vybrala správně. Pacient pro ni není jenom číslo do počtu, ale člověk, který je rovnocenným partnerem. Přivítala mne podáním ruky a dál už všechno probíhalo nenásilně. Myslím, že žádná žena nechodí ráda na gynekologii, ale u paní doktorky jsem si vůbec nepřipadala "divně". Při vyšetření všechno předem vysvětlí, vyšetření probíhá velmi šetrně, přesto důkladně.

Paní doktorka je mou první gynekoložkou a jsem s ní naprosto spokojena. Vše dokáže velmi "lidským" způsobem vysvětlit a ochotně poradit při každé potíži. Byla mi doporučena kamarádkou a jsem jí za to vděčná.

Velmi vstřícná paní doktorka s osobním přístupem. Chodím k ní od začátku svého těhotenství (s předchozí lékařkou jsem nebyla spokojená, ale pokud člověk není těhotný, tak to moc neřešil). Při vyšetření je velmi pečlivá, vše srozumitelně a lidsky vysvětlí. Pokaždé prohlédne miminko na ultrazvuku. Opravdu doporučuji. Martina

K paní doktorce jsem přešla od bývalé doktorky, kde jsem nebyla spokojená. Mudr. Hajdůšková je velmi pečlivá, má zájem o pacienta, vše mi podrobně vysvětlí a poradí ohledně vyšetření, navrhne i řešení, jak by bylo v mém věku žádoucí. Má pochopení pro pacientku a jedná velmi zdvořile, lidsky. Je to výborná gynegoložka, jsem moc spokojená, je to radost chodit k ní do ordinace. Chodí k ní i moje dcera a je moc spokojená.

Paní doktorka se mi zdá velmi pečlivá a moderně smýšlející. Všechno pacientce srozumitelně a citlivě vysvětlí a nic nezanedbává. Své dvě předchozí gynekoložky jsem musela téměř prosit, když jsem chtěla nějaké vyšetření (aby mi napsaly žádanku), Mudr. Hajdušková naopak sama aktivně navrhne, jaké vyšetření by pro mne v mém věku a kokrétní situaci bylo žádoucí. S pacienty jedná jako s klienty, velmi zdvořile a lidsky.

F

K paní doktorce jsem zacala chodit v lete 2012. Před tím byla na mateřské. Jsem zatím v celku spokojena, poplatek při registraci chtěli 200 Kč a pak se už platí jen za vyšetření a zádné roční poplatky. Hodně se ptá a vyšetření probíhá taky dobře jak pohmatem,tak ultrazvukem. Jen vůbec nebrala krev, což bych možna na vstupní prohlídce opravdu uvítala. Sestra velmi sympaticka a příjemná.