Gynekologie - MUDr. Petr Kolek
Poliklinika Opatovská 1763, Praha

Umístění: Gynekologie - MUDr. Petr Kolek Jiný

S paní doktorkou jsem spokojená, přijde mi lidská, empatická a snaží se vše hezky vysvětlit. Nenutí vlastní názor a poradí. Neměla jsem zatím žádné problémy, pouze prevence, ale vše probíhalo bez problémů.

Umístění: Gynekologie - MUDr. Petr Kolek Jiný

K paní doktorce jsem se registrovala na základě zde uvedených zkušeností jiných pacientek, já s ní však spokojená nejsem, a to ani po profesní stránce, ani po té lidské. K paní doktorce jsem přišla s problémem předmenstruačního krvácení, který začala řešit až po více než půl roce, a to až v době, kdy uplynul rok od předchozí preventivní prohlídky (u jiné gynekoložky), aby byl stěr placený od pojišťovny. Do té doby se odkazovala na ten minulý s tím, že mi nic není. Po roce udělala nový stěr a test na pohlavní choroby, které vyšly negativní a tím to pro paní doktorku skončilo, žádný problém nemám, i když od první návštěvy se nic nezměnilo.
Když jsem otěhotněla a odmítla zaplatit nadstandardní těhotenský balíček za péči, kterou považuji za nadbytečnou (ultrazvuk při každé poradně + fotka), její chování bylo neprofesionální a nepříjemné. Ve 20. týdnu těhotenství jsem tak měla absolvovat screening hrazený pojišťovnou (výkon č. 63411), protože jsem nechtěla rozšířený (63415), řekla mi, že se koukne, jestli má miminko ruce a nohy a změří ho a tím to končí. Když jsem se ohradila, že pouze o tom přece tento screening není, řekla: "No tak se kouknu na mozek, ale nebude to přesné."
Když jsem v těhotenství přišla s problémem krvácení po styku a ptala se jí, jestli to nemůže být zánět čípku (stejnou zkušenost mám z předchozího těhotenství), řekla mi, že mi klidně předepíše ty samé čípky, jaké jsem na to tehdy brala. Když jsem se jí zeptala, zda to tedy je zánět čípku, řekla, že se to nepozná, že si to moje předchozí gynekoložka pouze tipla a že stěr jsem měla čistý (dělaný před 5 měsíci!). Nebo pokud mi to vadí ať styk s manželem nemáme.
Za mě tedy vrcholně neprofesionální a paní doktorku tedy rozhodně nemohu doporučit.
Na ordinaci kladně hodnotím přístup sestřiček k dětem, nikdy nebyl problém mít dceru s sebou, ještě jí přinesly krabici s hračkami, jen díky nim dávám dvě hvězdičky.

Umístění: Gynekologie - MUDr. Petr Kolek Jiný

Výborná, vstřícná, milá... prostě všechno! Člověk má pocit, že je opravdu u lékaře, který má zájem a nesnaží se Vás rychle odbýt. Vše vysvětleno, podrobné info zaslané do mailu... nemám co bych vytkla! Za mě 100% doporučujiI!!!

Umístění: Gynekologie - MUDr. Petr Kolek Jiný

Skvělá paní doktorka, skvělý člověk. Vždy vyslechne, poradí, nespěchá, jedná velmi lidsky. V těhotenství jsem odmítla některá vyšetření (např. cukrovku), ale nikdy se mi nedostalo nepochopení nebo odsouzení. Vždy jsme našly společnou cestu a za to jsem velmi vděčná. Paní doktorka je profesionální, ale ne neosobní. Neměnila bych a určitě mohu doporučit.

Umístění: Gynekologie - MUDr. Petr Kolek Jiný

Paní doktorka je pečlivá, milá a ochotná. Ordinace je moderně vybavená a i sestřičky jsou úžasné. K její péči o mé zdraví nemám sebemenší připomínky, vždy vše dobře vysvětlí, se vším pomůže, poradí a najde adekvátní řešení. Nemám problém se jí s čímkoli svěřit.

Paní doktorka je poklad :) Zodpovědná, pečlivá, vynikající odbornice a přitom všem i velmi lidská. Nejpříjemnější lékařka, jakou jsem kdy zažila. Díky ní se člověk na nepříliš populární pravidelné vyšetření vlastně těší. Pět hvězdiček je málo.

Výborná paní doktorka i jako člověk mi je velice sympatická. Vše ráda vysvětlí,poradí a při vyšetření je velmi milá a citlivá. Všem dívkám i ženám mohu doporučit. Jsem za tuto paní doktorku velice ráda. Po zkušenosti s ní už nebudu na gynekologii chodit nervozní a s pocitem,co mne tam zase čeká.

Správný člověk se srdcem na pravém místě..!! Paní doktorka je úžasný člověk zřejmě od narození a její povolání byla správná volba, už nechci chodit k nikomu jinému. Hodná, lidská, chápající, sdílná, milá,usmívající a empatická.
Simona Štefanová

Paní doktorku jsem si našla na internetu.
Hned jak jsem vešla do ordinace, věděla jsem, že jsem si vybrala správně. Pacient pro ni není jenom číslo do počtu, ale člověk, který je rovnocenným partnerem. Přivítala mne podáním ruky a dál už všechno probíhalo nenásilně. Myslím, že žádná žena nechodí ráda na gynekologii, ale u paní doktorky jsem si vůbec nepřipadala "divně". Při vyšetření všechno předem vysvětlí, vyšetření probíhá velmi šetrně, přesto důkladně.

Paní doktorka je mou první gynekoložkou a jsem s ní naprosto spokojena. Vše dokáže velmi "lidským" způsobem vysvětlit a ochotně poradit při každé potíži. Byla mi doporučena kamarádkou a jsem jí za to vděčná.