Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Bystřice pod Hostýnem

• „Paní doktorka je velice ochotná a příjemná. Nemusela jsem čekat žádnou frontu, dobrá organizace. Děkuji

Palackého 94/8, Přerov Mapa

Prucková gynekologie Přerov s.r.o.

• „Pan doktor je opravdu špička ve svém oboru. Tomu co dělá rozumí a s medikací to taky nepřehání. Nutno podotknout, že když je medikace potřeba, je schopen zvolit tu správnou. Dá se s ním o jakékoliv problému pobavit a vždy mne uklidní. V Přerově už nebydlím, ale k panu doktorovi snad jako jedinému doktorovi jsem schopna dojíždět. Děkuji ještě jednou za jeho profesionální přístup a empatii. Více

Čapka Drahlovského 6, Přerov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „paní doktorku mám moc ráda. To o žádném jiném lékaři říct nemohu. Je to odbornice a je velmi oblíbená.

Rybníček 126, Hustopeče nad Bečvou Mapa

Praktický lékař gynekolog, dětská gyn.

• „Je to ten nejlepší doktor na světě jemu vděčím za své děti ale především svou dceru bez něho bych ji neměla vřele ho všem doporučuji a jeho sestřička v Kroměřižské nemocnici no báječnější ženskou neznám Více

Čapka Drahlovského 6, Přerov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pana doktora doporučuji,pomohl mi se všemi problemy které jsem měla od cisty přes nefunkčnost vaječníku a díky jeho postupu a léčbě se mi podařilo otěhotnět.Chodim k němu řadu let,stejně jako moje mamka a sestřenka a všechny jsme s péčí velmi spokojené a s tím odcházením pacientek to nebude tak hrozné,když k němu chtěla přejít ještě kamarádka,tak už měl bohužel plno!!! Více

Komenského 5, Fryšták Mapa

Gynekologická ambulance

• „Chodím k p. doktorovi už asi pět let. Vždy mi dokázal dobře poradit a pochopit mě. Chodí k němu i x let moje mamka. Doporučuji Více

Náměstí Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Paní doktorka mi zachránila vaječník po operaci slepého střeva, a kromě nepříjemné sestry ještě ve staré ordinaci si nemohu stěžovat ani na její přístup a komunikaci. Nyní spolu řešíme rozhozený menstruační cyklus a nemám pocit, že by něco zanedbala. Ultrazvuk mi dělá při každé návštěvě, jednou ročně stěr. A vždy se snažila hledat příčinu problému a ne jen přeléčit akutní projevy. Navíc si velmi cením možnost komunikace se sestřičkou i paní doktorkou prostřednictvím mailu, ušetří mi to moc času při dojíždění do ordinace. Ano je pravdou, že preventivní je 1 návštěva ročně, ale pokud žena žije sexuálním životem, bere HA či nějaké léky, doporučuje se i pojišťovnou navštěvovat gynekologa 2x ročně a promiňte, ale 30 Kč mi za bezproblémové těhotenství a zdravé dítě stojí. (U zubaře máte také prevenci 1x ročně, ale podle pojišťovny je to až druhá návštěva v kalendářním roce.) Takže si řeči o tahání peněz z pacientek prosím ušetřete. Se mnou paní doktorka vždy konzultovala i cenu případných léků a nabídla levnější i dražší alternativy. Více

Masarykovo náměstí 18, Hranice Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Dnes jsem přišla akutně k paní doktorce a musím říct, že paní doktorka je moc příjemná a hodná. Návštěva byla sice velmi rychlá a tak tak jsem pobrala všechny informace, ale není se čemu divit, přišla jsem bez objednání a paní doktorka měla už tak spoustu objednaných pacientek v čekárně. Snad na ni budu mít štěstí zase příště :-) Více

Zborovská 1245, Hranice Mapa

NEMOCNICE Hranice a.s.

• „Dnes jsem byla u pana Zezuly na akutní prohlídce, protože moje gynekoložka měla dovolenou. Pan doktor dobrý, hlavně mi vysvětlil vše potřebné. Ale nejvíce chci vyzdvihnout sestřičku - úžasná, vstřícná paní, zároveň s velmi profesionální s lidským přístupem! :-) Ani jeden z nich se nechoval povýšeně (což má pro mě u doktorů velký význam, neboť jsem se setkala i s doktory, kteří s vámi mluví stylem "doktor, který ví vše Vs. neschopný pacient, co ničemu nerozumí".) Více

Palackého 1645, Bystřice pod Hostýnem Mapa

MUDr. Vladimír Zezula s.r.o.

• „Býval vstřícnější, snad se zase polepší. Jinak nemám problém.

Velké Novosady 648/8, Přerov Mapa

Dopravní zdravotnictví, Poliklinika Přerov

• „Dobrý den, dr. Foltýnová je skvělý lékař i diagnostik Je nesmírně pečlivá, staví věci do kontextu, což vůbec není v českém zdravotnictví samozřejmostí. Je opravdu vynikající gynekolog s třicetiletou praxí a jsme ráda, že jsem její pacientka. Má moji důvěru, protože vím, že pokud radí, tak vždy v zájmu zdraví pacientky a ne zdravotních pojišťoven nebo farmaceutických firem. Výbornou zkušenost mám i s jejím studiem estetické medicíny. Pokud něco nepovažuje za vhodné, vysvětlí rizika, což vám na žádné soukromé klinice v Praze nebo Brně nikdo nepřizná. Více

Tyršova 799, Hulín Mapa

• Gynekolog