Adresa

Ordinace
Tyršova 799, Hulín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Dobrý den, dr. Foltýnová je skvělý lékař i diagnostik Je nesmírně pečlivá, staví věci do kontextu, což vůbec není v českém zdravotnictví samozřejmostí. Je opravdu vynikající gynekolog s třicetiletou praxí a jsme ráda, že jsem její pacientka. Má moji důvěru, protože vím, že pokud radí, tak vždy v zájmu zdraví pacientky a ne zdravotních pojišťoven nebo farmaceutických firem. Výbornou zkušenost mám i s jejím studiem estetické medicíny. Pokud něco nepovažuje za vhodné, vysvětlí rizika, což vám na žádné soukromé klinice v Praze nebo Brně nikdo nepřizná.

K
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již řadu let. Vždy jsem byla spokojená. Je to velmi profesionální, pečlivá a příjemná lékařka. Jsem ráda, že se snaží mi vybrat léky bez doplatku, pokud je potřebuji. Doba čekání je srovnatelná jako u jiných skvělých odborných lékařů. Sestřička je velmi milá, prostředí je příjemné a péče nadstandartní. Doporučuji.

K
Ověřený profil

K doktorce jsem chodila cca 3 roky. Čekací doby byly pokaždé více jak hodinu a půl a to i přes to, že byl člověk objednán. První pacientka objednána na 7 hodin, paní doktorka přijela cca v osm hodin a do půl 9 popíjela kafe se sestrou. Vyšetření hrubé a bolestivé. Při každé kontrole našla nějaký zánět, který jsem měla přeléčit čípky - vždy stejná značka (stejně to měla má matka). Po přechodu k jiné doktorce se problém nikdy neopakoval ani u jedné z nás, pravděpodobně měla smlouvu s farmakologickou firmou. Rozhodně nedoporučuji, není o co stát.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřený profil

Katastrofa,čekání i po objednání neuvěřitelné!Nezjistila ani po několika letech co mám za problém,přešla jsem k jinému gynekologovi a ten problém zjistil ihned!!!!!!Nespokojennost veliká!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřený profil

Skvělá doktorka. Poradí, vysvětlí. A v těhotenství si mě opravdu hlídala. Jen to čekání v čekárně. Člověk je objednaný a stejně tam třeba i hodinu čeká. Ale párkrát se stalo, že jsem šla na řadu hned.


Došlo k chybě, zkuste to znovu