Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Náměstí Přerovského povstání 1, Přerov
Praktický lékař gynekolog

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Od pana doktora odcházím. Jsem s ním velmi nespokojená. Při mém prvním těhotenství mi neustále tvrdil, že je vše v pořádku. Na genetice nám objevili Turnerův syndrom a doporučili potrat. Na kontrole pak z pana doktora vypadlo, že to věděl, ale nechtěl nás strašit. Kdyby nás připravil na to, že nemusí být vše v pořádku, nebyl by to takový šok. Od té události se s přítelem znovu snažíme o miminko. Byla mi nasazena hormonální léčba a to bez toho, aniž by mně nebo příteli pan doktor udělal jakékoliv vyšetření. Ani během léčby jsem nebyla sledovaná tak, jak bych měla. Poslední kapkou bylo, když mi pan doktor při poslední kontrole řekl, že jsme mladí a máme času dost! Je mi 26 a po neúspěšném dvouletém snažení mám teda jiný názor!

W

Chodím k p. doktorovi už asi pět let. Vždy mi dokázal dobře poradit a pochopit mě. Chodí k němu i x let moje mamka. Doporučuji

Musím říci, že s panem doktorem nemám dobrou
zkušenost a odešla jsem jinam. Chodila jsem k němu asi 10 let, zpočátku byl příjemný, měl i jistý smysl pro humor. Pak začala přibývat arogance v jeho jednání, zvlášť když jsem se vyptávala na různé věci ohledně mého zdrav. stavu či léčby. Vrcholem však byly události, které proběhly, když jsem byla těhotná. Již v počátku jsme dostali kontakt na terénní porodní asistentku paní H. Já jsem však chtěla jinou, paní Jaremejkovou. Pan doktor na to zareagoval dost podrážděně a jak se blížil porod, nátlak v ordinaci se stupňoval. Asi měsíc před termínem mi na mobil volá paní H., že má na mě kontakt od dr.Pavlici a chtěla by přijít k nám domů. Když jsem jí řekla, že o její služby nemám zájem a jsem domluvená s paní Jaremejkovou, začla na mě do telefonu křičet. Prskala, kdo že mi na sestru Jaremejkovou dal kontakt, proč nechci ji, že o mě pečovala v předešlém těhotenství a že jsem nevděčná..., V poradně mi pak dr. Pavlica odmítl na p. Jaremejkovou vypsat doporučení na pojišťovnu. Přesto jsem neustoupila, situaci jsem řešila přestupem k jinému lékaři. Když jsem později zapátrala, zjistila jsem, že vnucování příslušné por.asistentky je u dr. Pavlici časté. Potvrdili mi to v přerovské porodnici, na pojišťovně i samotná p. Jaremejková, která to ví od mamin.

Chodím k panu doktorovi již 20 let a jsem velmi spookojená. Doporučuji.

Chodím k panu doktorovi Pavlicovi od roku 1998 a jsem sním velice spokojená,příjemně vystupuje,poradí a je velice ochotný.Jiného bych nechtěla.

K panu doktorovi chodím již 24let,od doby,kdy mi rodil dceru,mimochodem chodí k němu také.To mluví za vše.

obednava temer okamzite nebo na vam vyhovujici termin.ordinuje cely tyden a vzdy mi dobre poradil

Jako 15ti letá jsem šla k nejmenované paní a bylo to strašné! Proto již 5 let chodím k panu Pavlicovi. Chodí sem i mamka a jsme velmi spokojené. Ž.

Chodím k panu doktorovi již 10 let, spolu s dvěma kamarádkama jsme nadmíru spokojené. Je hodný, vstřícný, pochopí všechny obavy.
A navíc mě zachránil od prasknutí slepého střeva, obvodačka jej totiž nebyla schopná poznat. Pak mi lázně musel napsat on, protože se obvodačka zdráhala. Prostě zlatý pan doktor.
Hledám v Brně doktora jeho kvalit, v těhotenství není nejlepší pořád dojíždět do Přerova ale stále váhám, zda to přeci jen nerisknout s tím dojížděním.

Chodím do jeho ordinace už 20 let a díky němu se mi podařilo mít dvě děti.První dítě už pomalu také začne navštěvovat tuto ordinaci a ja doufám, že to bude právě ordinace pana doktora Pavlici.
Jinak názory jako chladný, arogantní...byl to opravdu on? Tohle jsem za celých 20 let nezažila.