Praktický lékař gynekolog
Náměstí Přerovského povstání 1, Přerov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

K panu doktorovi chodím již od svých 15 let což je skoro 25 let.Nildy jsem s ním žádný problém neměla,je vstřícný ochotný odpovědět na jakékoliv otázky a i díky němu dnes čekám miminko o které jsme se s přítelem snažili skoro 5 let.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

K panu doktorovi jsem chodila asi 8 let, pak už pro mě bylo moc složité jezdit z Prahy (vzhledem ke krátkým cyklům, co mám). Začnu asi pozitivním hodnocením. Je to doktor, co dokáže odhalit problém, odstranit ho a odpovědět vám na otázky (pokud se neptáte na menstruační pomůcky nebo nehormonální antikoncepci, tam narazíte, viz níže). Vyšetření bylo vždy citlivé a nikdy mě nebolelo, a to ani když jsem byla ještě panna. Když jsem k němu přišla poprvé, hrozně jsem se bála a styděla a on mě dokázal uklidnit, super i je, že vám řekne, co bude kdy dělat, takže se pak při stěru třeba neleknete. Vždycky hlásil, že teď to asi bude chvilku nepříjemné. Taky se mi líbilo, že i přesto, že mi bylo už nad 25 let, neposlouchala jsem od něj nic jako "a kdy plánujete děti, už vám tikají biologické hodiny", prostě neplánuju, hotovo, to je super, protože jak je člověku nad 25, lidi okolo začínají mít tendenci se vyptávat a poučovat, jak pak budu na děti ve 30 stará. V tomto jsem panu doktorovi vděčná, že tohle nedělal. Tady bohužel moje pozitivní zkušenosti končí a jdeme na negativní..

Jsou věci, které se mi, i přes jinak dobrý a milý přístup, moc nelíbily, třeba to, že věděl, že v rodině je problém se srážlivostí krve (chodila k němu i moje mamka, takže musel dobře vědět, navíc i já mu to hlásila), a on mi na první kontrole v mých 19 letech zpoza stolu napsal HA, žádné krevní testy nic... Nikdy mi nevyšetřil prsa, neposlal mě na sono a ani mě nenaučil samovyšetření, a to i přesto, že v rodině je i rakovina prsu. Další problém nastal, když mi začal kritizovat menstruační pomůcky, co používám, s tím, že jsou špatné a že nejlepší jsou vložky. Nakonec mi to nějak toleroval, ale bavit se o tom a ptát jsem se fakt nemohla, protože automaticky jak byl problém, mohl za to můj menstruační kalíšek, jen proto, že pan doktor o něm měl málo informací a odmítal si je zjistit a nebo poslouchat, když jsem mu vysvětlovala, jak to funguje. Další věc... Našla jsem si přítele a protože jsem po vysazení HA po dvou a půl letech (tehdy mě za to pochválil, přítele jsem neměla) viděla, že ji už nechci, tak jsem se na pana doktora obrátila s dotazem na nehormonální antikoncepci (zvažovala jsem pesar) a on na to, že vzhledem k mé situaci, kterou soudil asi rok zpět a když mě viděl naposled, byla jsem single pracující holka v Praze, mi doporučuje hormonální tělísko.

Zaprvé, nerodila jsem, tělíska se dávají po porodu a já mu řekla, že představa, že mám v děloze něco takového, se mi příčí, zadruhé, řekla jsem, že chci NEhormonální... Zatřetí, co si vůbec dovoluje soudit moji situaci, když mě rok neviděl, během toho roku se mnou vůbec nemluvil a vlastně vůbec nic neví, ani o mém vztahu s přítelem a tak... Nejsem nějaká alternativní šílená osoba, ale když vím, že si do těla nechci rvát hormony a z představy tělíska se mi navaluje, tak doktor by to měl respektovat a ne mě i přes můj nesouhlas do toho nutit a nabízet mi přesně to, co jsem řekla, že nechci...

Od pana doktora odcházím. Jsem s ním velmi nespokojená. Při mém prvním těhotenství mi neustále tvrdil, že je vše v pořádku. Na genetice nám objevili Turnerův syndrom a doporučili potrat. Na kontrole pak z pana doktora vypadlo, že to věděl, ale nechtěl nás strašit. Kdyby nás připravil na to, že nemusí být vše v pořádku, nebyl by to takový šok. Od té události se s přítelem znovu snažíme o miminko. Byla mi nasazena hormonální léčba a to bez toho, aniž by mně nebo příteli pan doktor udělal jakékoliv vyšetření. Ani během léčby jsem nebyla sledovaná tak, jak bych měla. Poslední kapkou bylo, když mi pan doktor při poslední kontrole řekl, že jsme mladí a máme času dost! Je mi 26 a po neúspěšném dvouletém snažení mám teda jiný názor!

W

Chodím k p. doktorovi už asi pět let. Vždy mi dokázal dobře poradit a pochopit mě. Chodí k němu i x let moje mamka. Doporučuji

Musím říci, že s panem doktorem nemám dobrou
zkušenost a odešla jsem jinam. Chodila jsem k němu asi 10 let, zpočátku byl příjemný, měl i jistý smysl pro humor. Pak začala přibývat arogance v jeho jednání, zvlášť když jsem se vyptávala na různé věci ohledně mého zdrav. stavu či léčby. Vrcholem však byly události, které proběhly, když jsem byla těhotná. Již v počátku jsme dostali kontakt na terénní porodní asistentku paní H. Já jsem však chtěla jinou, paní Jaremejkovou. Pan doktor na to zareagoval dost podrážděně a jak se blížil porod, nátlak v ordinaci se stupňoval. Asi měsíc před termínem mi na mobil volá paní H., že má na mě kontakt od dr.Pavlici a chtěla by přijít k nám domů. Když jsem jí řekla, že o její služby nemám zájem a jsem domluvená s paní Jaremejkovou, začla na mě do telefonu křičet. Prskala, kdo že mi na sestru Jaremejkovou dal kontakt, proč nechci ji, že o mě pečovala v předešlém těhotenství a že jsem nevděčná..., V poradně mi pak dr. Pavlica odmítl na p. Jaremejkovou vypsat doporučení na pojišťovnu. Přesto jsem neustoupila, situaci jsem řešila přestupem k jinému lékaři. Když jsem později zapátrala, zjistila jsem, že vnucování příslušné por.asistentky je u dr. Pavlici časté. Potvrdili mi to v přerovské porodnici, na pojišťovně i samotná p. Jaremejková, která to ví od mamin.

Chodím k panu doktorovi již 20 let a jsem velmi spookojená. Doporučuji.

Chodím k panu doktorovi Pavlicovi od roku 1998 a jsem sním velice spokojená,příjemně vystupuje,poradí a je velice ochotný.Jiného bych nechtěla.

K panu doktorovi chodím již 24let,od doby,kdy mi rodil dceru,mimochodem chodí k němu také.To mluví za vše.

obednava temer okamzite nebo na vam vyhovujici termin.ordinuje cely tyden a vzdy mi dobre poradil

Jako 15ti letá jsem šla k nejmenované paní a bylo to strašné! Proto již 5 let chodím k panu Pavlicovi. Chodí sem i mamka a jsme velmi spokojené. Ž.