Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Komenského 5, Fryšták
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Sadová 2526, Zlín
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Pana doktora doporučuji,pomohl mi se všemi problemy které jsem měla od cisty přes nefunkčnost vaječníku a díky jeho postupu a léčbě se mi podařilo otěhotnět.Chodim k němu řadu let,stejně jako moje mamka a sestřenka a všechny jsme s péčí velmi spokojené a s tím odcházením pacientek to nebude tak hrozné,když k němu chtěla přejít ještě kamarádka,tak už měl bohužel plno!!!

P
Ověřeny pacient

S doktorem už delší dobu nejsem spokojená, problémy neřeší, jak tady píše jedna paní, pokud docházíte pouze na preventivní prohlídky, tak je milý a plný nechutných komentářů, jakmile má řešit problém, tak ho buď neřeší nebo je nepříjemný, že musí dělat něco nad rámec, o jeho "kvalitách" svědčí i prázdná čekárna.... neochotná a arogantní sestra k tomu nepřidá...dnes jsem od něj konečně odešla! a pro správce: není to obvinění, ale jen pravda, kterou chci upozornit ostatní ženy, aby si daly pozor, protože zdraví máme jen jedno a lékaře můžeme vždycky zněmit a v tomto případě je to opravdu namístě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Úžasný, vtipný a milý pan doktor, moc se mi po něm stýská, protože jsem se musela odstěhovat do Prahy.

J
Ověřeny pacient

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, těch co jste měly problémy... já byla taky poslána do laserového centra a nic se nezlepšilo... řekl že bych měla jít znovu, ale odmítla jsem... říkal, že se tohoto problému už nezbavím.. že je to prostě vrozené... mohla by tedy některá zde sdělit, třeba jaké problémy měla nebo tak?

V
Ověřeny pacient

Tak asi na každého dokotra se něco najde jsou to taky jenom lidi.Co se týče mé zkušenosti,dostal mě z velikých problémů, a dokonce se mi podařilo díky jeho netradičním postupu léčení otěhotnět. Je vždy milý, a vždy mi se vším poradil..sestřička ta je nejlepší. takže já můžu jen doporučit.

Všem bych pana doktora doporučila. Ikdyž byl nějaký problém tak poradil a vyšetřil nebo poslal kam bylo potřeba. Uplně super sestřička...jinou bych tam nechtěla.

S péčí pana doktora jsem byla nadmíru spokojena, chodila jsem k němu 12 let, teď se stěhuji, takže budu muset hledat jiného profesionála- bude to těžké, neboť pan doktor nasadil vysokou laťku :-) Jsem zdravotník a opravdu mohu říci, že takových doktorů je bohužel velmi málo, lidský, vysoce profesionální a především pozitivní přístup se dnes téměř vytrácí, zde ho ale najdete, stejně tak jako moderní vybavení a milou sestru. Děkuji za péči.

Od pana doktora jsem odešla právě kvůli jeho přístupu. Pokud docházíte jen na preventivní prohlídky, nemáte komplikace, vše je o.k. Jakmile nastanou nějaké potíže nebo problémy pan doktor je velmi neochotný a spíš jsem měla pocit, že ho velmi obtěžuji. Také velice kalkuluje s tím, co mu proplatí pojišťovna a co ne, provádí jen nejzákladnější vyšetření. Osobně bych ho nikomu nedoporučila. Co se týče odbornosti jeho znalosti jsou na úrovni absolventa lékařské fakulty, absolutně nesleduje nové trendy v léčbě, pokud už se vyskytne větší komplikace, s radostí posílá k jiným odborníkům, aby nemusel sám nic řešit. Myslím, že nejsem jediná, kdo od něj utíká, poslední rok jeho čekárna zeje prázdnotou, na vyšetření čekáte max. 1 minutu, sestra již vás nedočkavě vyhlíží, byla jsem zvyklá na plnou čekárnu a hodinové čekání na vyšetření.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi dobrý lékař,

individuální přístup ke každé zákaznici, spolehlivý a profesionální.
Doporučuji všem

Pana doktora vřele doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti