MUDr. Vladimír Zezula

Gynekolog Více

Bystřice pod Hostýnem 1 adresa

MUDr. Vladimír Zezula s.r.o.
Palackého 1645, Bystřice pod Hostýnem

Umístění: MUDr. Vladimír Zezula s.r.o. Jiný

Čekárna je celkem v pohodě, obrovské mínus je tenká stěna mezi čekárnou a ordinací, takže něco jako lékařské tajemství neexistuje, protože všichni slyší všechno. Je to tam trochu manufaktura, dvě převlékací kabinky vedle sebe, kde čekáte nahá od rozkroku dolů, dokud na vás není zavoláno. Pan doktor je hrubý, má nulovou empatii, nechá vás sedět na koze s roztaženýma nohama do vzduchu, zatímco si ještě vypisuje papíry...Nechápu, že jsem tam vydržela chodit tak dlouho (tři roky a cca pět návštěv). Poslední kapka byla, když mě pořezal zrcátkem a na mé bolestivé stěžování byla odezva akorát křik, že "co má jako dělat". Ze všech pěti doktorů, u kterých jsem byla, zdaleka nejhorší zkušenost. Doufám, že už brzo odejde do důchodu a nebude traumatizovat další ženy a děvčata.

Dnes jsem byla u pana Zezuly na akutní prohlídce, protože moje gynekoložka měla dovolenou. Pan doktor dobrý, hlavně mi vysvětlil vše potřebné. Ale nejvíce chci vyzdvihnout sestřičku - úžasná, vstřícná paní, zároveň s velmi profesionální s lidským přístupem! :-) Ani jeden z nich se nechoval povýšeně (což má pro mě u doktorů velký význam, neboť jsem se setkala i s doktory, kteří s vámi mluví stylem "doktor, který ví vše Vs. neschopný pacient, co ničemu nerozumí".)

Nejlepší doktor i sestřička v našem kraji, jak profesně tak lidským přístupem, moc jim za vše děkuji.

Pan doktor je tak trochu rozdvojená osobnost. Když má dobrou náladu, tak je ochotný a vstřícný ve všem poradit a vše důkladně vysvětlit. Staré babce jako bonus klidně zkontroluje křečové žíly na noze. Ale jakmile ho tlačí čas a spěchá za svými aktivitami (což je za poslední dobu na každodenním pořádku), nedá se s ním vůbec mluvit a hrubě neverbálně dává najevo, že ho obtěžujete. Velmi mě mrzí, že jsem si tohoto lékaře na doporučení známých vybrala, budu měnit. Sestra působí jako balzám na duši, ale buďte ostražití...

K panu doktorovi chodím celá léta.
Má trošku svérázné jednání, ale je vždy pečlivý,ochotný poslouchat a dobře poradit.
Jeho sestřička je neskutečně milá a perfektní profík.

super doktor i setra

Pan doktor vhodný opravdu pro babičky a bezproblémové pacientky.Prodělala jsem tři potraty díky nezájmu a zanedbání ze strany pana doktora.Žádné vyšetření,žádný ultrazvuk...Po přestupu k jinému gynekologovi mi byla provedena veškerá vyšetření,kde byla zjištěna příčina.Kdybych tenkrát od pana doktora neodešla,tak se asi vytouženého miminka nikdy nedočkám.Rozhodně nedoporučuji!!!!!Sestřička je zlatíčko,jediné plus.

Nikdy jsem s panem doktorem neměla problémy,při druhém dítěti mně poslal na všechna možná vyšetření,protože tu byla možnost roštěpu,vše dobře dopadlo,dá se s ním muvit.Sestřička je úžasná,nejlepší co jsem kdy potkala.

Pan doktor Zezula je velice vstřícný, a dokáže hodně poradit. Byla jsem u pana doktora Fabiána, a ten mne vůbec nepomohl byla jsem velice nemocná, jediný kdo se na mne nevykašlal je pan doktor Zezula.Sestřička je tak příjemná, že když hlídám synovce v BPH tak se vždycky stavím ona je sluníčko pana doktora.
Prostě pan doktor Zezula rodil mého přítele, a ten je zdravý jako buk :-) Prostě žádný klady na něj nemám.

Velice vstřícný a lidský doktor, jsem s ním spokojená. A sestřička suprová ženská, povzbudí a usmívá se.