Palackého 1645, Bystřice pod Hostýnem
MUDr. Vladimír Zezula s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Dnes jsem byla u pana Zezuly na akutní prohlídce, protože moje gynekoložka měla dovolenou. Pan doktor dobrý, hlavně mi vysvětlil vše potřebné. Ale nejvíce chci vyzdvihnout sestřičku - úžasná, vstřícná paní, zároveň s velmi profesionální s lidským přístupem! :-) Ani jeden z nich se nechoval povýšeně (což má pro mě u doktorů velký význam, neboť jsem se setkala i s doktory, kteří s vámi mluví stylem "doktor, který ví vše Vs. neschopný pacient, co ničemu nerozumí".)

Nejlepší doktor i sestřička v našem kraji, jak profesně tak lidským přístupem, moc jim za vše děkuji.

Pan doktor je tak trochu rozdvojená osobnost. Když má dobrou náladu, tak je ochotný a vstřícný ve všem poradit a vše důkladně vysvětlit. Staré babce jako bonus klidně zkontroluje křečové žíly na noze. Ale jakmile ho tlačí čas a spěchá za svými aktivitami (což je za poslední dobu na každodenním pořádku), nedá se s ním vůbec mluvit a hrubě neverbálně dává najevo, že ho obtěžujete. Velmi mě mrzí, že jsem si tohoto lékaře na doporučení známých vybrala, budu měnit. Sestra působí jako balzám na duši, ale buďte ostražití...

K panu doktorovi chodím celá léta.
Má trošku svérázné jednání, ale je vždy pečlivý,ochotný poslouchat a dobře poradit.
Jeho sestřička je neskutečně milá a perfektní profík.

super doktor i setra

Pan doktor vhodný opravdu pro babičky a bezproblémové pacientky.Prodělala jsem tři potraty díky nezájmu a zanedbání ze strany pana doktora.Žádné vyšetření,žádný ultrazvuk...Po přestupu k jinému gynekologovi mi byla provedena veškerá vyšetření,kde byla zjištěna příčina.Kdybych tenkrát od pana doktora neodešla,tak se asi vytouženého miminka nikdy nedočkám.Rozhodně nedoporučuji!!!!!Sestřička je zlatíčko,jediné plus.

Nikdy jsem s panem doktorem neměla problémy,při druhém dítěti mně poslal na všechna možná vyšetření,protože tu byla možnost roštěpu,vše dobře dopadlo,dá se s ním muvit.Sestřička je úžasná,nejlepší co jsem kdy potkala.

Pan doktor Zezula je velice vstřícný, a dokáže hodně poradit. Byla jsem u pana doktora Fabiána, a ten mne vůbec nepomohl byla jsem velice nemocná, jediný kdo se na mne nevykašlal je pan doktor Zezula.Sestřička je tak příjemná, že když hlídám synovce v BPH tak se vždycky stavím ona je sluníčko pana doktora.
Prostě pan doktor Zezula rodil mého přítele, a ten je zdravý jako buk :-) Prostě žádný klady na něj nemám.

Velice vstřícný a lidský doktor, jsem s ním spokojená. A sestřička suprová ženská, povzbudí a usmívá se.

to co mi doporučil mi nepomohlo jen můj stav zhoršilo.......