Gastroenterolog Přerov

1 názor

„děkuji Mudr. Kolářovi spolu se sestřičkami za šetrné vyšetření, které je jedno z nejnepříjemnějších. Po dnešku se již tohoto výkonu nebudu obávat.spokojená pacientka M.Z. Více

Kroměříž, Havlíčkova 660,76755, Kroměříž Mapa

Gastroenterologická ordinace ,Kroměřížská nemocnice a.s.

• „Jsem velice spokojený s panem doktorem.Je to opravdu specialista na kterého může být naše zdravotnictví hrdé.prošel jsem u něj gastroskopii i kolonoskopii a nemůžu říct že mi to dělalo jakýkoliv problem.Přístup pana doktora i jeho sestřiček je vynikající a vysoce odborný.Ještě jednou děkuji Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Odborný lékař gastroenterologie

• Gastroenterolog, Chirurg, De… rmatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Dávám dobrý z toho důvodu, že když jsem chtěla injekci na uklidnění, paní doktorka mi řekla, že se dává spíše malým dětem, že zákrok trvá asi 4 minuty a že to určitě zvládnu. A nedostala jsem ani sprej do krku .. tak to nechápu, alespoň ten sprej se přeci dává! Jinak přístup byl milý, všechny mé dotazy mi paní doktorka zodpověděla, i několikrát po sobě, protože jsem byla ještě dost rozrušená.Jsem velký strašpytel :-) Sestřička hodně příjemná, pořád mě chválila a říkala, že už to bude, ať se nebojím plivat sliny do mističky, kterou mi dali pod ústa.Jestli můžu poradit, hodně uvolněně a zhluboka dýchat, hlavně se nesnažit polykat sliny! Pak se nebudete ani tolik dávit :-) pro mě hodně nepříjemný zážitek, ale přežila jsem to a hlavně už vím, co mě ty dva dlouhé roky trápí. Držím pěsti!!! Více

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• Gastroenterolog, Gynekolog, … Hematolog, Internista, Neurolog, Onkolog, Ortoped, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog Více

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

• Gastroenterolog, Chirurg, Di… abetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Jeremenkova 40/1056, Olomouc Mapa

Železniční poliklinika Olomouc

• Gastroenterolog, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

1 názor

„nejhodnejsi ,sympaticky vse vysvetli no proste supr doktor ale i sestricky jsou straaasne hodne jak jedna tak druha nikdy bych nemenila Více

6. května 1160, Kojetín Mapa

Odborný lékař gastroenterologie

• Gastroenterolog, Chirurg

„Mám deset let refluxní chorobu jícnu, za sebou laparoskopickou operaci ve FN Homolka a taky dvě dakší reoperace ve FN Olomouc. V obou přípacech mne reoperoval MUDr. Aujeský. Práve jemu vděčím, že aktivně nadále sportuji a užívám naplno života. Barretův jícen patří mezi zánětlivá onemocnění jícnu. Jedná se o refluxní esofagitidu, jež je zapříčiněna jícnovou reflexní chorobou. MUDr. René Aujeský je DOKTOREM, který vypadá, chová se a přemýšlí jako žádný jiný DOKTOR, kterého jsem kdy potkal. Pro Aujeského je i humor nejlepší medicína a on udělá cokoli, aby se jeho pacienti smáli. A já se díky němu usmívám každý den. Můj DOKTOR je výborný lékař a profesionál. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

I. chirurgická klinika, Fakultní nemocnice Olomouc