MUDr.

Gabriela Pilková

Oční lékař

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • K

  Dcera i já jsme byly spokojené s doktorkou, ostatním personálem i prostředím.
  Akorát trochu dál od MHD, což ale vzhledem ke specializaci není důvod pro to sem nejít :-)

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  •   Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.  


   Dr. Pilková vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, všeobecné lékařství.

   Po promoci působila jako oční lékařka na Oční klinice v Dětské Fakultní nemocnici v Bratislavě. Na tomto oddělení se věnovala problematice léčby hemangiomu u dětských pacientů.

   Je autorkou a spoluautorkou několika odborných přednášek a článků, včetně přednášky na světovém kongresu v Berlíně 2010.

   Absolvovala OCT kurz a kurz refrakce a astigmatismu. V roce 2011 úspěšně složila atestaci v oboru oftalmologie.

  Specializace

  • oftalmologie

  Nemoci

  • Šilhání
  • Tupozrakost
  • Neprůchodné slzné kanálky

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4

  Obecné skóre
  5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • dobrý den, z vyšetření, které jsme absolvovali u pí dr. jsem měla rozporuplné pocity - po odborné stránce asi vše v pořádku - na mé dotazy odpověděla a výsledek vyšetření se cca shodoval s názorem i jiného odborníka. Ovšem zarazil mě její přístup - shodně jako negativní názor níže ohledně vyřizování soukromých věcí, musím říci, že to vypadalo jako bychom jí vlezli do hodiny angličtiny, kdy lektorka byla přítomna i našemu vyšetření a přístup k 4,5letému synovi byl neadekvátní. Syn na její rádoby vtipné a "chlapácké/silácké" řeči reagoval tím, že se stáhnul do sebe a určitě tím utrpělo i samotné vyšetření, kdy mohl změnou přístupu lépe spolupracovat. Myslím, že kdyby paní doktorka zvolila více "maminkovský" přístup k chlapcům, udělá lépe. Chápu, že když dítě vypadá jako 6leté, tak to svádí hovořit s ním na jiné úrovni, ale je potřeba přijmout fakt, že i s klukem se dá lépe mluvit mile a citlivě jako s malou holčičkou....

  • K

   Dcera i já jsme byly spokojené s doktorkou, ostatním personálem i prostředím.
   Akorát trochu dál od MHD, což ale vzhledem ke specializaci není důvod pro to sem nejít :-)

  • Dobrý den,
   u paní doktorky Pilkové v Dětském očním centru Kukátko jsme byli se 7M dcerkou z důvodu podezření na astigmatismus.
   Věděla jsem, že bude návštěva kvůli rozkapávání trvat cca 2,5 hodiny, děsila jsem se toho, jak to tam s tak malým miminkem zvládnu. Setkali jsme se však se skvělým přístupem celého personálu. Velmi jsem ocenila individuální přístup k miminku, podrobné vyšetření a také to, že mi paní doktorka vše trpělivě vysvětlila. Další kontroly už budeme absolvovat výhradně u ní :-) Jen budeme muset pro další vyšetření změnit pojišťovnu, ať ho nemusíme platit...
   V neposlední řadě také velmi oceňuji krátké čekací lhůty.
   Přejeme Kukátku a paní doktorce mnoho spokojených dětských pacientů.
   Lucka Polcrová s Barunkou

  • Dobrý den, navštívili jsme s 3,5 letou dcerou ordinaci doktorky Pilkové, jelikož dcerka měla doporučení k očnímu lékaři. Již před touto návštěvou jsme absolvovali vyšetření u očního lékaře v Chomutovské nemocnici, kde jsme nebyli spokojeni. Proto zde musím poděkovat paní doktorce i celému personálu za jejich milé a profesionální jednání a přístup, trpělivost s malým pacientem i následní vysvětlení výsledků vyšetření rodiči. S paní doktorkou jsme byly nadmíru spokojené a další kontrola bude směřovat jen do její ordinace. Také bych ráda poukázala na krásné prostory i velkou hernu pro zabavení malých pacientů mezi jednotlivými vyšetřeními.

   S poděkováním Gabriela Rousková s dcerou Ellou

  • P

   Opětovně hodnotím lékařku a zejména její přístup k pacientovi jako velmi slabý, neboť lékařka se pacientovi dostatečně nevěnuje, pořádně pacienta nevyslechne, neboť u ní pacient stráví tak 5-10 minut, do zprávy z vyšetření pak píše do subjektivního nálezu něco jiného, než jí pacient sdělil, pacientovi nedokáže doporučit vhodné řešení a v pracovní době si řeší soukromé záležitosti, čemuž pak odpovídá výsledek celého vyšetření, které bylo nepřesné a s ohledem na předcházející i následující vyšetření jinde je minimálně otázkou, zda bylo natolik lišící se vyšetření vůbec provedeno správně.

   Gabriela Pilková2014-09-03

   V Detskom očnom centre Kukátko je našou hlavnou prioritou poskytnúť deťom a ich rodičom dostatok času. Štandardne každé vyšetrenie obsahuje vstupnú časť prevedenú sestrou, vyšetrenie lekárom v dĺžke cca 15 minút, u komunikujúcich detí vyšetrenie ortoptistkou v dĺžke 15-30minút podľa veku dieťaťa a po rozkvapkaní ďalšie vyšetrenie dieťaťa lekárom v dĺžke 15 minút. Pokiaľ má dieťa problémy s adaptáciou, nechce spolupracovať alebo sa pri vyšetrení objaví akýkoľvek iný problém, vždy sa všetci maximálne snažíme dieťaťu vyhovieť tak aby vyšetrenie prebehlo v poriadku. Takisto je rodičom poskytovaný priestor na dotazy a veľakrát práve záverečná časť vyšetrenia trvá namiesto 15 minút výrazne dlhšie. Zároveň na vyšetrení pracuje celý tým ľudí, namerané hodnoty tak vychádzajú z rôznych zdrojov , čo vo vysokej miere bráni jej skresleniu. Neuvádzate svoje meno ani dátum vyšetrenia, nemôžem teda na váš názor adekvátne reagovať, ale verím, že sa rozhodnete vystúpiť zo svojej anonymity a môžeme váš problém vyriešiť, budem rada pokiaľ sa obrátite na náš klientsky servis.
   MUDr. Gabriela Pilková