MUDr.

Gabriela Pilková

Oční lékař

Kontaktní informace

• K

Dcera i já jsme byly spokojené s doktorkou, ostatním personálem i prostředím.
    Akorát trochu dál od MHD, což ale vzhledem ke specializaci není důvod pro to sem nejít :-)

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

•   Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.

Dr. Pilková vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, všeobecné lékařství.

Po promoci působila jako oční lékařka na Oční klinice v Dětské Fakultní nemocnici v Bratislavě. Na tomto oddělení se věnovala problematice léčby hemangiomu u dětských pacientů.

Je autorkou a spoluautorkou několika odborných přednášek a článků, včetně přednášky na světovém kongresu v Berlíně 2010.

Absolvovala OCT kurz a kurz refrakce a astigmatismu. V roce 2011 úspěšně složila atestaci v oboru oftalmologie.

• oftalmologie

Sokolská 35/1662, 120 00 Praha, hl. město Praha

Běžný termín
    Komplexní vyšetření očním lékařem
    Oční vyšetření nekomunikujících dětí
    Vyšetření na synoptoforu - ortoptický status
    Vyšetření plusoptixem
    Kontrola v průběhu léčby - úprava brýlové korekce
    Kontrola v průběhu léčby - amblyopie, strabismus - úprava brýlové korekce a režimu cvičení
    Diagnostika neprůchodnosti slzných cest
    Průplachy slzných kanálků
    Vyšetření před laserovou operací
    Vyšetření před nitrooční operací
    Vyšetření před operací šedého zákalu
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• dobrý den, z vyšetření, které jsme absolvovali u pí dr. jsem měla rozporuplné pocity - po odborné stránce asi vše v pořádku - na mé dotazy odpověděla a výsledek vyšetření se cca shodoval s názorem i jiného odborníka. Ovšem zarazil mě její přístup - shodně jako negativní názor níže ohledně vyřizování soukromých věcí, musím říci, že to vypadalo jako bychom jí vlezli do hodiny angličtiny, kdy lektorka byla přítomna i našemu vyšetření a přístup k 4,5letému synovi byl neadekvátní. Syn na její rádoby vtipné a "chlapácké/silácké" řeči reagoval tím, že se stáhnul do sebe a určitě tím utrpělo i samotné vyšetření, kdy mohl změnou přístupu lépe spolupracovat. Myslím, že kdyby paní doktorka zvolila více "maminkovský" přístup k chlapcům, udělá lépe. Chápu, že když dítě vypadá jako 6leté, tak to svádí hovořit s ním na jiné úrovni, ale je potřeba přijmout fakt, že i s klukem se dá lépe mluvit mile a citlivě jako s malou holčičkou....

• K

Dcera i já jsme byly spokojené s doktorkou, ostatním personálem i prostředím.

• Dobrý den,
      u paní doktorky Pilkové v Dětském očním centru Kukátko jsme byli se 7M dcerkou z důvodu podezření na astigmatismus.
      Věděla jsem, že bude návštěva kvůli rozkapávání trvat cca 2,5 hodiny, děsila jsem se toho, jak to tam s tak malým miminkem zvládnu. Setkali jsme se však se skvělým přístupem celého personálu. Velmi jsem ocenila individuální přístup k miminku, podrobné vyšetření a také to, že mi paní doktorka vše trpělivě vysvětlila. Další kontroly už budeme absolvovat výhradně u ní :-) Jen budeme muset pro další vyšetření změnit pojišťovnu, ať ho nemusíme platit...
      V neposlední řadě také velmi oceňuji krátké čekací lhůty.
      Přejeme Kukátku a paní doktorce mnoho spokojených dětských pacientů.
      Lucka Polcrová s Barunkou

• Dobrý den, navštívili jsme s 3,5 letou dcerou ordinaci doktorky Pilkové, jelikož dcerka měla doporučení k očnímu lékaři. Již před touto návštěvou jsme absolvovali vyšetření u očního lékaře v Chomutovské nemocnici, kde jsme nebyli spokojeni. Proto zde musím poděkovat paní doktorce i celému personálu za jejich milé a profesionální jednání a přístup, trpělivost s malým pacientem i následní vysvětlení výsledků vyšetření rodiči. S paní doktorkou jsme byly nadmíru spokojené a další kontrola bude směřovat jen do její ordinace. Také bych ráda poukázala na krásné prostory i velkou hernu pro zabavení malých pacientů mezi jednotlivými vyšetřeními.

S poděkováním Gabriela Rousková s dcerou Ellou

• Opětovně hodnotím lékařku a zejména její přístup k pacientovi jako velmi slabý, neboť lékařka se pacientovi dostatečně nevěnuje, pořádně pacienta nevyslechne, neboť u ní pacient stráví tak 5-10 minut, do zprávy z vyšetření pak píše do subjektivního nálezu něco jiného, než jí pacient sdělil, pacientovi nedokáže doporučit vhodné řešení a v pracovní době si řeší soukromé záležitosti, čemuž pak odpovídá výsledek celého vyšetření, které bylo nepřesné a s ohledem na předcházející i následující vyšetření jinde je minimálně otázkou, zda bylo natolik lišící se vyšetření vůbec provedeno správně.

MUDr. Gabriela Pilková2014-09-03

V Detskom očnom centre Kukátko je našou hlavnou prioritou poskytnúť deťom a ich rodičom dostatok času. Štandardne každé vyšetrenie obsahuje vstupnú časť prevedenú sestrou, vyšetrenie lekárom v dĺžke cca 15 minút, u komunikujúcich detí vyšetrenie ortoptistkou v dĺžke 15-30minút podľa veku dieťaťa a po rozkvapkaní ďalšie vyšetrenie dieťaťa lekárom v dĺžke 15 minút. Pokiaľ má dieťa problémy s adaptáciou, nechce spolupracovať alebo sa pri vyšetrení objaví akýkoľvek iný problém, vždy sa všetci maximálne snažíme dieťaťu vyhovieť tak aby vyšetrenie prebehlo v poriadku. Takisto je rodičom poskytovaný priestor na dotazy a veľakrát práve záverečná časť vyšetrenia trvá namiesto 15 minút výrazne dlhšie. Zároveň na vyšetrení pracuje celý tým ľudí, namerané hodnoty tak vychádzajú z rôznych zdrojov , čo vo vysokej miere bráni jej skresleniu. Neuvádzate svoje meno ani dátum vyšetrenia, nemôžem teda na váš názor adekvátne reagovať, ale verím, že sa rozhodnete vystúpiť zo svojej anonymity a môžeme váš problém vyriešiť, budem rada pokiaľ sa obrátite na náš klientsky servis.
      MUDr. Gabriela Pilková