Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. pravidelná prohlídka

K paní doktorce chodím na kontroly od roku 2002. Ze začátku byla velmi
milá, ochotná a vstřícná, ale při mé poslední návštěvě jsem se nestačil divit. Seděl jsem u perimetru a ona vesele klábosila se sestrou o vnoučatech a pokyny mi dávala z vedlejší místnosti. Jelikož mám složitější oční vadu, poslala mě na další vyšetření na kliniku, ale tam z jejího doporučení nebyli moudří, nepochopili, co po nich chce.
Takže shrnuto: jsem nucen se po letech poohlédnout po jiném lékaři.
V dobré víře jsem ji doporučil svým známým a teď vidím, že se jim budu muset omluvit.

Paní doktorka si mě objednala na vyšetření očního pozdadí. Místo toho mě narychlo vyšetřila jen dioptrie a na pozdadí pozvala na jiný termín, což je ZAVÁDĚJÍCÍ - jednak ÚČTOVÁNÍ 2X MANIPULAČNÍHO POPLATKU a navíc mi připadá, že má spíš zájem o její optiku než o ordinaci. Navíc je velmi nevstřícná a hlavně se plete do oboru, kterému vůbec nerozumí. Optice - sklům určitě ano, to jí nikdo nebere, ale v materiálech obrouček se zcela jistě nevyzná a chce rozhodovat. Proč to nepřenechá odborníkům - tedy výrobcům!!! NEDOPORUČUJI

Dobrý den, překvapily mě negativní reakce. Byl jsem u paní doktorky zatím 2x po objednání a vždy jsem odcházel maximálně spokojen. Poprvé to bylo bez čekání, podruhé max půl hodinky.
A pokaždé si docela dost dala záležet na tom, aby vybrala ty správné kombinace čoček (mám cylindry). Po návštěvě u ní vidím vždycky perfektně. Dokonce mi ani moc nevnucovala návštěvu té své optiky dole. To jsem docela ocenil, protože neumím lhát - využívám služeb optičky/vzdálené příbuzné, u které jsem také maximálně spokojen.
Brýle nosím od mala a po dlouhodobé zkušenosti bych po stránce profesního i lidského přístupu paní doktorku řadil rozhodně k těm nejlepším (třeba vedle očního chirurga prof. Krause, kterého si pamatuji z dětství).
V nejbližší době tam budu muset znovu, tak uvidíme ;)

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Je milá, ochotná, poradí. Když má člověk jakýkoliv problém, pomůže. Byla jsem u ní celkem čtyřikrát a pokaždé jsem šla na řadu včas.

Bohužel jsem se před objednáním nepodíval do hodnocení na webu. Naprosto totožná negativní zkušenost jako u jiných hodnotitelů. Ani jsem nečekal na vyšetření a po hodině odešel. Za předpokladu, že nemáte čas vysedávat hodiny v čekárně naprosto nedoporučuji.

Komplexní péče, velice lidský přístup. Poté, co jsem roky chodil na vyšetření jen do oční optiky na Prahu 4, jsem tady zjistil, že mám naprosto nevyhovující brýle a zcela jiné dioptrie... Vím, že jsem nebyl sám, podobných případů "diagnostiky" v očních optikách mám v příbuzenstvu více.
Scéna z příspěvku č. 1 mi připadá naprosto vymyšlená (nezlobte se, pane Bojanovský) nebo si spletl ordinace... Poté, co jsem v životě vystřídal více očních lékařů, musím říct, že sem chodím rád...

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. pravidelná prohlídka

K paní doktorce chodím na kontroly od roku 2002. Ze začátku byla velmi
Takže shrnuto: jsem nucen se po letech poohlédnout po jiném lékaři.

V nejbližší době tam budu muset znovu, tak uvidíme ;)