Františka Vojníková, oční lékař Praha

MUDr. Františka Vojníková

Uložit

Oční lékař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi zrušila objednání bez toho, aniž by mi dala vědět. Přístup jejich sestřiček byl otřesný, naprosto ignorantský. Tento přístup je prý velice známý z její strany, proto tuto lékařku nedoporučuji.

J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Poprvé se mé vyšetření zrušilo, aniž by mi to bylo oznámeno. Podruhé jsem na pozvání přišel a sestřička se mě na jméno zeptala za hodinu, načež mi řekla, že už na mě nebude mít čas. DĚS. Napotřetí se nám návštěva podařila, vyšetření oproti zkušenostem od minulých lékařů se mi ale přesto zdálo trochu odfláknuté.

E
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. pravidelná prohlídka

K paní doktorce chodím na kontroly od roku 2002. Ze začátku byla velmi
milá, ochotná a vstřícná, ale při mé poslední návštěvě jsem se nestačil divit. Seděl jsem u perimetru a ona vesele klábosila se sestrou o vnoučatech a pokyny mi dávala z vedlejší místnosti. Jelikož mám složitější oční vadu, poslala mě na další vyšetření na kliniku, ale tam z jejího doporučení nebyli moudří, nepochopili, co po nich chce.
Takže shrnuto: jsem nucen se po letech poohlédnout po jiném lékaři.
V dobré víře jsem ji doporučil svým známým a teď vidím, že se jim budu muset omluvit.

P
Ověřeny pacient

Paní doktorka si mě objednala na vyšetření očního pozdadí. Místo toho mě narychlo vyšetřila jen dioptrie a na pozdadí pozvala na jiný termín, což je ZAVÁDĚJÍCÍ - jednak ÚČTOVÁNÍ 2X MANIPULAČNÍHO POPLATKU a navíc mi připadá, že má spíš zájem o její optiku než o ordinaci. Navíc je velmi nevstřícná a hlavně se plete do oboru, kterému vůbec nerozumí. Optice - sklům určitě ano, to jí nikdo nebere, ale v materiálech obrouček se zcela jistě nevyzná a chce rozhodovat. Proč to nepřenechá odborníkům - tedy výrobcům!!! NEDOPORUČUJI

Dobrý den, překvapily mě negativní reakce. Byl jsem u paní doktorky zatím 2x po objednání a vždy jsem odcházel maximálně spokojen. Poprvé to bylo bez čekání, podruhé max půl hodinky.
A pokaždé si docela dost dala záležet na tom, aby vybrala ty správné kombinace čoček (mám cylindry). Po návštěvě u ní vidím vždycky perfektně. Dokonce mi ani moc nevnucovala návštěvu té své optiky dole. To jsem docela ocenil, protože neumím lhát - využívám služeb optičky/vzdálené příbuzné, u které jsem také maximálně spokojen.
Brýle nosím od mala a po dlouhodobé zkušenosti bych po stránce profesního i lidského přístupu paní doktorku řadil rozhodně k těm nejlepším (třeba vedle očního chirurga prof. Krause, kterého si pamatuji z dětství).
V nejbližší době tam budu muset znovu, tak uvidíme ;)

Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Je milá, ochotná, poradí. Když má člověk jakýkoliv problém, pomůže. Byla jsem u ní celkem čtyřikrát a pokaždé jsem šla na řadu včas.

Ověřeny pacient

Bohužel jsem se před objednáním nepodíval do hodnocení na webu. Naprosto totožná negativní zkušenost jako u jiných hodnotitelů. Ani jsem nečekal na vyšetření a po hodině odešel. Za předpokladu, že nemáte čas vysedávat hodiny v čekárně naprosto nedoporučuji.

P

Komplexní péče, velice lidský přístup. Poté, co jsem roky chodil na vyšetření jen do oční optiky na Prahu 4, jsem tady zjistil, že mám naprosto nevyhovující brýle a zcela jiné dioptrie... Vím, že jsem nebyl sám, podobných případů "diagnostiky" v očních optikách mám v příbuzenstvu více.
Scéna z příspěvku č. 1 mi připadá naprosto vymyšlená (nezlobte se, pane Bojanovský) nebo si spletl ordinace... Poté, co jsem v životě vystřídal více očních lékařů, musím říct, že sem chodím rád...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti