Adresa

Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
32 názorů

L
Ověřeny pacient

Pan doktor Divila je velmi milý, pečlivý a zkušený. Odborník na svém místě. Díky němu mám půlročního chlapečka. Nestěhovat se pryč, chodím k němu dále. Urcitě doporučuji!


V
Ověřeny pacient

Pan doktor Divila je fantastický, chytrý člověk, s kterým se dá mluvit téměř o všem a člověk se před ním nemusí naprosto stydět. Všem v mém okolí pana doktora velice doporučuji a stejně tak i služby GynCentra, s kterým jsem velice spokojená.


T
Ověřeny pacient

Mám tam tři - chtěla jsem dát pět.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor Divila je hodný, trpělivý, pečlivý a vždy se u něj cítíte jako královna. Mám ho velmi ráda.


Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi milý, přívětivý, velmi pečlivý. Myslím, že zdraví a odborník na svém místě je penězi nepoměřitelný, tudíž mi nečiní problém zaplatit si roční kartu. Kdykoliv jsem měla před tím řpedepsánu antikoncepci na telefonické požádání, 2x ročně jsem kvůli vřídku chodila na prohlídky a po vysazení prášků a problémech jsem u pana doktora byla tento měsíc 3x v jednom týdnu. Vždy milý, usměvavý, s pochopením, bez rpoblémů jakékoliv vyšetření či injekce. Dle toho, co někdy slyším o chování jiných lékařů mi 900Kč ročně za péči o mé zdraví přijde adekvátní!


Chci jen napsat, že by se tu měl hodnotit lékař a né zařízení v jakém pracuje. Pan doktor je ohleduplný, pečlivý možná trošku více rozvážný (to ale není na škodu). Tolik diskutovaný roční poplatek 1.000,- se platit nemusí pokud nechcete!


Pana doktora znám 16 let a lapšího lékaře jsem si nemohla přát. vždy trpělivý vše dopodrobna vysvětluje a díky panu doktorovi mám 15 letého syna. nikdy se nestalo že by něco zanedbal právě naopak. takových lékařú by mělo být více bohužel je to jinak. proto s čistým svědomím mohu tohoto lékaře jen doporučit.


Neuvěřitelně milý a pozorný a hlavně pečlivý, nic neponechá náhodě


s panem doktorem jsem velmi spokojená, vždy mi pomůže, poradí.Vystřídala jsem více gynekologů, ale pan Divila je jasně nejlepší.Dokáže najít a odstranit problém. Můžu jen a jen doporučit.P.N.


K panu doktorovi chodim co jsem vdana a jsem nad miru spokojena poradi a hlavne vyleci.Moc mu duveruji a nemenila bych.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti