Adresa

Stupkova 3, Praha
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
22 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Byla jsem velmi nespokojená, dokud jsem neměla žádné problémy a brala antikoncepci, tak byl velmi příjemný. Před rokem jsem antikoncepci vysadila a vůbec se mu to nelíbilo. Pak jsem začala mít zdravotní problémy a jediné jeho řešení bylo znovu začít brát antikoncepci, když jsem odmítla, měla jsem od pana doktora přednášku jakou dělám chybu, a že antikoncepci je jediné řešení na moje problémy. Vysvětlovala jsem mu, že bych ráda cca za rok otěhotněla a rozhodně nechci brát antikoncepci, a že mám strach abych vůbec mohla otěhotnět a to naprosto ignoroval a řekl, že problémy s otěhotněním řeší na jiných klinikách a ne u něho v ordinaci. Naprosté zklamání z jeho přístupu.


L
Ověřeny pacient

Po odborné stránce si na pana doktora nemohu stěžovat. Akorát mne udivují platby - každá je jiná,jedna pacientka platí 300,druhá 280,- , některá nic. Já platila 450,-. Je pravdou,že pan doktor doporučuje služby hrazené pacientem.


E
Ověřeny pacient

Pan doktor mi přijde odborně na úrovni. Kdykoli jsem přišla s problémem tak poradil.
V těhotenství vše kontroluje, při zaplacení těhotenského balíčku je ultrazvuk s fotkou na každé prohlídce (jinak pojišťovna proplatí pouze 3 ultrazvuky). Dopředu upozornil na veškerá vyšetření, které budou probíhat. Doporučí vitamíny, ale nic nevnucuje.
To platí i o antikoncepci, o které má negativní smýšlení a pacientkám ji nenutí. Naopak je rád, když ji vysadíte :-)
Já jsem s ním spokojená. Je pravda, že občas má svou náladičku - ale kdo nemá. Je to jenom člověk a po odborné stránce mu naprosto věřím.
Sestřičky jsou strašně milé a ochotné.


M
Ověřeny pacient

Strašný. I přes to, že jsem k němu chodila pravidelně a citologie mi vycházeli špatně do COPu mě poslal v posledním předrakoviném stádiu. Byl velmi nepříjemný, nic mi pořádně nevysvětlil a když jsem chtěla svou dokumentaci, abych mohla jít k jinému lékaři odmítl mi je vydat. Podle mě se bál,že mě poslal do COPu pozdě, když viděl výsledky.


K
Ověřeny pacient

Musím říct, že jsem donedávna byla s panem doktorem spokojená, ale poslední dobou si nejsem jistá, zda doporučuje to, co je pro pacienta nejlepší nebo spíše za co pacient utratí víc peněz. Chtěla jsem vysadit antikoncepci, aby si můj organismus dal po 12 letech od léků pauzu a on mě stále přemlouval, udělal mi přednášku, jak je antikoncepce prospěšná a stále ji vychvaloval ještě v době, kdy jsem se po vyšetření za paravánem oblékala. To mi přišlo už ne jen jako rada lékaře pro dobro pacienta, ale spíše jako obchodní tah. Proto si nejsem jistá, zda jsou jeho rady vždy jen v souladu se zdravím pacientek.


M
Ověřeny pacient

Souhlasím s názorem výše - pan doktor je chladný, neosobní, arogantní. Před každou návštěvou jsem se týden stresovala, a po návštěvě jsem vždy byla zcela znechucena. Velmi mi chyběl příjemný a přátelský kontakt a zájem lékaře, na který jsem byla zvyklá s předešlou doktorkou (než odešla do důchodu). Pokaždé jsem se chystala odmítnout zaplatit několik stokorun za jednu návštěvu (šlo vždy o pouhou klasickou preventivní prohlídku, která by měla být hrazena pojištovnou), nikdy jsem se nakonec bohužel neodvážila povýšenému doktorovi odmítnout zaplatit. Abych nemusela tolik platit a také se stresovat z návštěvy tohoto pána, snížila jsem frekvenci návštěv na jednu za 2-3 roky, to jsem pak ale dostala zase vynadáno, a to dost nepříjemným způsobem. Píšu v minulém čase, podařilo se mi najít jiného doktora, a návštěva gynekologa po několika letech pro mne už není utrpení. Pana doktora Černého nikomu nedoporučuji.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je dobry, sestricka nic moc. Komunikace s ni je docela neprijemna a casto se chova arogantne k pacientum. Je clovek nalady, ale to by nemelo mit vliv na prace.


S panem doktorem jsem byla vždy velmi spokojená,poplatky mi nevadí,vždyt dnes se platí všechno.Spokojenost trvala do doby,než jsem otěhotněla.Ze začátku jsem chodila k panu doktorovi a pak přibližně od 14-15 týdne jsem byla přiřazena k pani doktorce,která je pouze pro těhotné a s panem doktorem se střídá.Bohužel jsem potom zjistila (nenapadne Vás,že to musí proběhnout přesně v daném termínu),že mě pan doktor neposlal na první screening na vyloučení downova syndromu,přešla jsem to,že jsem mladá a snad bude miminko také zdravé.I když je to nejduležitější vyšetření v těhotenství :( a procentně je uspěšnější než screening druhý.Po-té jsem již chodila k pani doktorce po celé těhotenství,musím říci,že byla skvělá,no prostě jsem ji neměla nikdy co vytknout.Ale jak to tak bývá,pani doktorka ke konci mého těhotenství musela skončit pro velkou vytíženost na Bulovce a já byla opět u pana doktora.A to začala má nespokojenost.Ultrazvuky trvaly 2 minuty,o všechno jsem se musela připomínat,říkat si o výsledky a do deseti minut jsem byla vždy venku z ordinace.Chápu,že to muselo být náročné,když panu doktorovi byly přiřazeny všechny těhotné,měl asi co dělat,aby stíhal,ale i přesto očekáváte nějaký standart hlavně když čekáte první miminko.Co mě nejvíce dostalo bylo,když mi pan doktor dal zdarma vitamíny a já pak zjistila,že jsou prošlé.Naštěstí má návštěvnost se u pana doktora blíží ke konci,tak přestanu být otrávená při každé návštěvě.Když to schrnu,výborný doktor,nikdy jsem si na nic nestěžovala,ale proboha né pro těhotné maminky,kterým je třeba se věnovat,vysvětlit a doba návštěvy v ordinaci se přeci jen o trochu prodlouží.Sestřička je v pohodě a milá,přijdete jí na chut,stane se,že nemá náladu,ale to je většinou v případě,že je nějaký problém.


Ověřeny pacient

Pana doktora doporučuji. V případě jakéhokoliv problému vše vysvětlí a poradí. Poskytuje dobré služby, za které si ráda připlatím (nejedná se o nijak závratnou částku). Někdy z něj informace musíte malinko lámat, ale on se nechá...takže se v klidu poptejte.
Sestřička bohužel neumí telefonovat, takže objednání je sem tam trošku komplikované, ale jinak je to velmi příjemná paní.
Na běžné vyšetření nemusíte čekat měsíce - většinou týden.


Ověřeny pacient

Pan doktor je v pořádku,jen mi vadí půl roční poplatek,jinak výhrady nemám!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti