Filip Brázda, oční lékař Praha

15 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

Počernická 524/64, Praha 10, Praha
Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Hotovost

Aktualita 27.2.21: Všechna objednaná vyšetření v naší ordinaci i v době zpřísněných opatření probíhají dle plánu a dle objednání, řidte se prosím aktuálním nařízením vlády!

Běžný termín / kontrola

Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci. +14 Více

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín / kontrola

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Kontrolní vyšetření - jen pro naše/stávající pacienty

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Provádíme komplexní diagnostickou oční péči dospělých a dětí od školního věku s výjimkou podrobného vyšetření strabismu (šilhavosti).

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Přímo v ambulanci neprovádíme žádné léčebné zákroky ale umíme Vám doporučit spolehlivá pracoviště při jakýchkoliv očních onemocněních, které vyžadují lékařskou intervenci.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Specializujeme se na individualizované vyšetření refrakce (dioptrického stavu oka) při předpisu multifokálních, bifokálních a kancelářských (office) brýlí.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

V případě, že máte nestandartní zdravotní pojištění (dlouhodobý pobyt mimo ČR, občané cizích států,...), ověřte si předem u pojišťovny, že se vztahuje i na neakutní oční ošetření v ČR. Mějte prosím doklad o tomto pojištění pro ČR s sebou!!

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Vstupní/první vyšetření NEPOJIŠTĚNÉHO pacienta nebo kontrola nepojištěného pacienta po více než 2 letech

od 1 500 kč

Vyšetření na brýle

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne - pro stávající pacienty.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Vyšetřujeme a vydáváme potvrzení pro profesionální i běžné řidiče i pro jiná na zrak náročná povolání (strojvůdci, jeřábníci, apod.) nebo pro účely vydání zbrojního pasu.

200 Kč

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola odpolední - jen pro naše/stávající pacienty (15 min) - v časovém oknu 13:00-15:00.

Skvelý doktor, milá sestřička a profesionální přístup. Byla to prijemna navsteva ordinace.Mohu všem jedině doporučit.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrolní vyšetření - jen pro naše/stávající pacienty

Mr. Brazda demonstrated highest level of professionalism, he was clear in communication. The overall impression is positive.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola dopolední (15 min) pro stávající pacienty - v časovém oknu 10:00-11:45.

Velmi milá sestřička a příjemný pan doktor, doporučuji. Vyšetření proběhlo hladce, těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Jiný

Obrátila jsem se na ordinaci s akutním problémem. Byla jsem přijata hned ten samý den a potěšil mě velmi milý a vstřícný přístup sestry i lékaře.

Pan doktor mě přijal místo mé oční lékařky, která uzavřela ordinaci z důvodu covidové karantény. Už za to mu patří mé díky - nemusel, měl i tak nabitý rozvrh. Jeho chování bylo příjemné a péče výsostně profesionální. Velmi příjemná byla i sestřička. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Vse bylo super pan doktor byl vstřícný a profesionální doporučuji čas objednání byl dodržen

Naprosto profesionalni pristup. I behem kratke navstevy vyrizeno vse potrebne. Mohu jednoznacne doporucit.

Pan doktor i sestřička byli velice milí a příjemní a vyšetření proběhlo rychle a přitom bylo naprosto důkladné.

U očního lékaře jsem byla poprvé. Odborný a milý přístup, pan doktor vysvětlil vše, co bylo potřeba a doporučil mi i další postup.

Příjemná, milá sestřička. Profesionální přístup pana doktora, který vše vysvětlí. Krátké objednací termíny. Moje první návštěva u pana doktora a byla jsem moc spokojená.

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie