Filip Brázda, oční lékař Praha

33 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

Plaňanská 573/1, Praha 10, Praha
Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Hotovost

Běžný termín / kontrola

Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci.

Kontrola dopolední (15 min) - pouze pro stávající pacienty - v časovém oknu 9:45-11:45 +12 Více

Kontrola dopolední (15 min) pro stávající pacienty - v časovém oknu 10:00-11:45.

Kontrola odpolední - jen pro naše/stávající pacienty (15 min) - v časovém oknu 13:00-15:00.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

200 Kč

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola dopolední (15 min) - pouze pro stávající pacienty - v časovém oknu 9:45-11:45

Vše proběhlo dobře. Je vidět praktická zkušenost a pragmatismus, to mi vyhovuje. Extrémně příjemná sestra.

Bezproblémová prohlídka.Pouze časová prodleva i při objednání na čas. Empatická sestřička, která bezvadně organizuje svou práci.

Pan doktor je asi dobrý specialista a svému oboru rozumí. Ocenila bych trochu více komunikativnosti a empatie z jeho strany. Na co se člověk nezeptá, to se nedozví. Jeho sestřička je ale velice milá.

Přístup pana doktora i asistentky naprosto skvělý, není co dodat. Ordinace po rekonstrukci je velice příjemná, celé prostředí polikliniky je pěkné a čisté.

Pan doktor je fajn, byla jsem na pravidelné prohlídce a vše dopadlo dobře, takže nemám žádný problém :) Sestřička od pana doktora je úžasná. Velice milá a ochotná. Je to člověk na správném místě :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

Velmi příjemné jednání u p. doktora i u sestřičky , v případě dotazů nebo žádosti o vysvětlení vždy kladně vyřízeno

F

Několik let léčil dr.Brázda moji manželku (degenerace makuly) a byli jsme vždy s jeho přístupem a odborností nadmíru spokojeni. Rovněž i já po dnešní kontrole mého zraku.K příjemnému prostředí nesporně přispívá i jeho milá, vždy ochotná,usměvavá sestřička.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Běžný termín / kontrola

Pan doktor je vstřícný a pečlivý, vše vysvětluje a vždy trpělivě zodpoví veškeré dotazy. On i sestřička jsou velice milí. Velice doporučuji.

G

U pana doktora jsem byla poprvé před rokem, kdy jsem řešila špatnou ostrost vidění. Pan doktor mě vyšetřil a předepsal mi brýle. Nyní jsem u něho byla po roce na kontrole.
Prvnotní vyšetření i kontrola proběhly skvěle. Nic nepříjemného. Sestřička i pan doktor jsou moc milý a vstřícní, je zde klidná atmosféra. Určitě doporučuji. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Velmi příjemná sestra a lékař. Pan doktor vše jasně a empaticky vysvětlil. Můžu jen vřele doporučit.

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie