MUDr.

Filip Brázda

verifiedCreated with Sketch.

Oční lékař přijímá nové pacienty

87 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 57 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně preventivních prohlídek, vyšetření… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Plaňanská 573/1, Praha 10
    108 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Služby

Specializujeme se na individualizované vyšetření refrakce (dioptrického stavu oka) při předpisu multifokálních, bifokálnícha a kancelářských (office) brýlí.
    Provádíme komplexní diagnostickou oční péči dospělých a dětí od školního věku s výjimkou podrobného vyšetření strabismu (šilhavosti).
    Přímo v ambulanci neprovádíme žádné léčebné zákroky ale umíme vám doporučit spolehlivá pracoviště při jakýchkoliv očních onemocněních, které vyžadují lékařskou intervenci.
    Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.
    Běžný termín / kontrola
    Vyšetření na brýle
    Vyšetřujeme a vydáváme potvrzení pro profesionální i běžné řidiče i pro jiná na zrak náročná povolání (strojvůdci, jeřábníci, apod.) nebo pro účely vydání zbrojního pasu.
    Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci.
    V případě, že máte nestandartní zdravotní pojištění (dlouhodobý pobyt mimo čr, občané cizích států,...), ověřte si předem u pojišťovny, že se vztahuje i na neakutní oční ošetření v čr. mějte prosím doklad o tomto pojištění pro čr s sebou!!
    Pouze pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření
    Kontrolní vyšetření
    Vyšetření běžné - odpoledne

Hodnocení pacientů

• J
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

Byl jsem prvně u pana doktora a byl jsem moc spokojený. Pan Doktor je moc milý. Hodná sestřička. Za chvilku vše hotovo.Snadné objednání zde přes web.

• Z
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

Pak doktor Brázda působí velmi profesionálně, sám vysvětluje, odpověděl mi na moje dotazy. Sestřička je moc milá a usměvavá. Oceňuji také uživatelsky velmi příjemný způsob objednávání přes internet. Prohlídka proběhla přesně na objednaný čas bez čekání.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

U pana doktora jsem byla na preventivní prohlídce. V ordinaci mi byl změřen tlak v očích, velikost očního nervu a kontrola čtení na dálku a na blízko. Pan doktor i sestřička působí velice mile.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

- dle mého názoru vynikající lékař;
    - nejen profesionál, ale i člověk s lidským přístupem;
    - velice příjemná sestra;
    - byl jsem přijat v objednaném čase bez čekání.

• L
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

příjemný přístup pana doktora i sestry, dobře vybavená ordinace, s prohlídkou 15-letého syna naprostá spokojenost

• R
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Sužení zorného pole

Pan doktor se mi líbil. Dává pozor ne jenom na symptomy, ale i anamnéz, což dělají ne všichni (aspoň z mé zkušenosti). Přestože problém, z kterým jsem přišel, už nebyl aktuální (to je spíše problém zátěže doktorů), provedl komplexní a důkladné vyšetření. Kromě toho vysvětlil možné příčiny a pak i doporučení, jak se tomu dá vyhnout v budoucnosti, což je úplně vzácná věc.

• L
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

U pána doktora jsme byli s manželem poprvé. Pán doktor je velmi dobrý odborník, milý a vstřícny. Vyšetrění proběhlo naprosto supr. Pán doktor pacientovi naslouchá a poradí. Kéž by bylo víc takovýchto doktoru. Sestřička je taky moc hodná, usměvavá, což se v dnešní době jen tak nevidí a hned je den krásnější. Všem, co hledají očního lékaře, pána doktora doporučujeme.

• I

Pan doktor je odborník na svém místě. Vysetření bylo velmi důkladné. Velmi dobré jednání. Dík patří i sestřičce a pracovníkům optiky.

• C
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

Vše proběhlo dle mých představ a racionálně. Např. sestřička v rámci čekání na vyšetření u pana doktora mi změřila oční tlak a úroveň dioptrií mých starých brýlí. Čas strávený v zařízení byl přiměřený. Přístup ke mně, jako novému pacientovi, byl ze strany sestřičky i pana doktora velmi dobrý, jak po lidské, tak i profesionální stránce.

• J
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Horší viditelnost při řízení.

Pan doktor Brázda je velmi příjemný lékař,který mi po pár minutách pomohl.Do týdne jsem měla brýle k vyzvednutí.U jiného lékaře mi bylo řečeno,že věkem se zrak horší,ať si zvyknu.

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně preventivních prohlídek, vyšetření dioptrií a předpisů brýlové korekce na všechny vzdálenosti, zhodnocení vhodnosti víceohniskových brýlí, diagnostikou šedého i zeleného zákalu, onemocnění sítnice a sklivce, sklivcových zákalů, očními komplikacemi cukrovky.
    Od roku 2006 přednáší o očním lékařství na Institutu postgraduálního vzdělávání lékařů.

• oftalmologie

Nemoci

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • Cévní onemocnění sítnice (včetně diabetických a hypertonických)
  • Odchlípení, trhliny sítnice,makulární díra,epiretinální membrána
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)
  • Věkem podmíněná makulární degenerace, dystrofie sítnice

Fotografie