MUDr.

Filip Brázda

verifiedCreated with Sketch.

Oční lékař přijímá nové pacienty

92 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 67 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně preventivních prohlídek, vyšetření… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Plaňanská 573/1, Praha 10
    108 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Služby

Specializujeme se na individualizované vyšetření refrakce (dioptrického stavu oka) při předpisu multifokálních, bifokálnícha a kancelářských (office) brýlí.
    Provádíme komplexní diagnostickou oční péči dospělých a dětí od školního věku s výjimkou podrobného vyšetření strabismu (šilhavosti).
    Přímo v ambulanci neprovádíme žádné léčebné zákroky ale umíme vám doporučit spolehlivá pracoviště při jakýchkoliv očních onemocněních, které vyžadují lékařskou intervenci.
    Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.
    Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko.
    Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne
    Vyšetření na brýle
    Vyšetřujeme a vydáváme potvrzení pro profesionální i běžné řidiče i pro jiná na zrak náročná povolání (strojvůdci, jeřábníci, apod.) nebo pro účely vydání zbrojního pasu.
    Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci.
    V případě, že máte nestandartní zdravotní pojištění (dlouhodobý pobyt mimo čr, občané cizích států,...), ověřte si předem u pojišťovny, že se vztahuje i na neakutní oční ošetření v čr. mějte prosím doklad o tomto pojištění pro čr s sebou!!
    Pouze pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření
    Běžný termín / kontrola
    Kontrolní vyšetření

Hodnocení pacientů

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Úplná spokojenost, v ordinaci jsem byla přijata přesně v čase objednání, sestřička provedla standardní vstupní vyšetření. Pan doktor mi ochotně a srozumitelně zodpověděl veškeré mé dotazy týkající se mé oční vady a možnostmi jejího řešení.

• M
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

Pan doktor je skvělý specialista.Zachránil mi sitnivi u pravého oka a proro jsem,rád,že ho mohu navštěvovat i při běžnývh kontrolách či očních potíží.Jen doporučuji.

• E
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

Začala jsem mít pocit,že do dálky hůře vidím.Přes server Známý lékař jsem objevila pana doktora Filipa Brázdu a poctivě přečetla uvedená hodnocení.Všechny názory pana doktora i sestřičku jen chválily a musím s nadšením přiznat,že nepřeháněly!Naprostá profesionalita,klid,laskavost pana doktora a milé jednání a půvab sestřičky jsou skvělé devizy této ordinace,umocněné bezproblémovým e-mailovým objednáváním..
    Děkuji a jsem moc ráda,že naše rodina získala tu nejkvalitnější oftalmologickou péči.

• S
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

Velice kladně hodnotím pana doktora i sestřičku. Snadné objednání, bez čekání a profesionální přístup

• A
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

U pana doktora jsem byla poprvé, ale pan doktor byl moc milý a profesionální. Sestřička byla naprosto skvělá :).

• J
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

Byl jsem prvně u pana doktora a byl jsem moc spokojený. Pan Doktor je moc milý. Hodná sestřička. Za chvilku vše hotovo.Snadné objednání zde přes web.

• Z
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

Pak doktor Brázda působí velmi profesionálně, sám vysvětluje, odpověděl mi na moje dotazy. Sestřička je moc milá a usměvavá. Oceňuji také uživatelsky velmi příjemný způsob objednávání přes internet. Prohlídka proběhla přesně na objednaný čas bez čekání.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

U pana doktora jsem byla na preventivní prohlídce. V ordinaci mi byl změřen tlak v očích, velikost očního nervu a kontrola čtení na dálku a na blízko. Pan doktor i sestřička působí velice mile.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

- dle mého názoru vynikající lékař;
    - nejen profesionál, ale i člověk s lidským přístupem;
    - velice příjemná sestra;
    - byl jsem přijat v objednaném čase bez čekání.

• L
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.Služby: Běžný termín / kontrola

příjemný přístup pana doktora i sestry, dobře vybavená ordinace, s prohlídkou 15-letého syna naprostá spokojenost

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně preventivních prohlídek, vyšetření dioptrií a předpisů brýlové korekce na všechny vzdálenosti, zhodnocení vhodnosti víceohniskových brýlí, diagnostikou šedého i zeleného zákalu, onemocnění sítnice a sklivce, sklivcových zákalů, očními komplikacemi cukrovky.
    Od roku 2006 přednáší o očním lékařství na Institutu postgraduálního vzdělávání lékařů.

• oftalmologie

Nemoci

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)
  • Dětské pacienty vyšetřujeme od školního věku, tj. když umí číst.
  • Cévní onemocnění sítnice (včetně diabetických a hypertonických)
  • Odchlípení sítnice (amoce), trhliny, degenerace, sítnice
  • Věkem podmíněná makulární degenerace, dystrofie sítnice
  • Sklivcové zákaly a jiné nemoci sklivce
  • Choroby vitreoretinálního rozhraní: ERM, pucker, VMTSy, IMD
  • Makulární díra, epiretinální membrána, makulární trakční syndrom
  • Otok sítnice, PCME

Fotografie