10 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

Plaňanská 573/1, Praha 10, Praha
Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Hotovost

Vyšetřujeme a vydáváme potvrzení pro profesionální i běžné řidiče i pro jiná na zrak náročná povolání (strojvůdci, jeřábníci, apod.) nebo pro účely vydání zbrojního pasu. • 200 Kč

Provádíme komplexní diagnostickou oční péči dospělých a dětí od školního věku s výjimkou podrobného vyšetření strabismu (šilhavosti).

Specializujeme se na individualizované vyšetření refrakce (dioptrického stavu oka) při předpisu multifokálních, bifokálních a kancelářských (office) brýlí. +11 Více

Přímo v ambulanci neprovádíme žádné léčebné zákroky ale umíme Vám doporučit spolehlivá pracoviště při jakýchkoliv očních onemocněních, které vyžadují lékařskou intervenci.

Kontrolní vyšetření - jen pro naše/stávající pacienty

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

200 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola dopolední (15 min) - pouze pro stávající pacienty - v časovém oknu 9:45-11:45

Kvalitní vyšetření, chodím k panu doktorovi pravidelně. Doporučil i vyšetření ve specializované oční klinice, vše vysvětlil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrolní vyšetření - jen pro naše/stávající pacienty

Velmi spokojená s přístupem pana doktora k pacientovi, je odborník ve svém oboru, pečlivý, empatický a doporučí Vám možnosti volby dioptrických brýlí, v mém případě na krátkozrakost i dalekozrakost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sedne mi odborne i lidsky. Vse vysvetli. Profik.Prijemna sestra. Chodim uz x let a vzdy spokojen. Doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

všechno bylo dle mých představ, nemám co bych jiného dodal
příjemné prostředí , sestra i pan doktor - vše OK

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem s péčí spokojena. Přístup pana doktora i sestřičky velmi vstřícný. Objednání přes internet rychle a výhodné.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Běžný termín / kontrola

Pana doktora navštěvuji několik let. S jeho péčí jsem nad míru spokojená, stejně tak i s jeho profesionálním přístupem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Všemi vychvalovaný pan doktor má velmi dlouhé objednací termíny, ale vydržela jsem. Nechal mě čekat v čekárně pres půl hodiny (moje mamka čekala víc jak 3/4), během 10 minut jsem byla zase venku... Bylo vidět jak spěchá a chce srovnat skluz, bavit se vůbec nechtěl. Mám dvě oční vady od dětství a přidala se krátkozrakost. Chtěla jsem poradit, zeptat se, ale byla jsem dost nemile překvapena... Za mě již ne a ne vždy recenze pomohou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor mi vše srozumitelně vysvětlil a pomohl při výběru brýlí. Na většinu důležitých věcí jsem se nemusel ptát, protže sám od sebe vše jasně popsal.
Bohužel jsem se dostal na řadu s hodinovým zpožděním od domluveného termínu.
Celkově jsem ale velmi spokojen.
JK

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemná sestřička, ošetření na čas, pan doktor jako vždy bez chyby. K panu doktorovi chodím víc jak 10.let a stále spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prijemne prostredi, profesionalni pristup jak pana doktora tak i sestricky. Jen v cekarne je treba se obrnet trpelivosti

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie