Plaňanská 573/1, Praha 10 , Praha
Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
601 38.....
281 01.....

8.- 12.7. ordinace uzvavřena. Akutní případy ošetří Oční ordinace ASOP Poliklinika Kartouzská, Praha 5, Smíchov nebo oční oddělení fakultní nemocnice.

Běžný termín / kontrola

Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci. +11 Více

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko.

Kontrolní vyšetření

Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

Fotografie

Běžný termín / kontrola

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko.

Kontrolní vyšetření

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Provádíme komplexní diagnostickou oční péči dospělých a dětí od školního věku s výjimkou podrobného vyšetření strabismu (šilhavosti).

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Přímo v ambulanci neprovádíme žádné léčebné zákroky ale umíme Vám doporučit spolehlivá pracoviště při jakýchkoliv očních onemocněních, které vyžadují lékařskou intervenci.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Specializujeme se na individualizované vyšetření refrakce (dioptrického stavu oka) při předpisu multifokálních, bifokálních a kancelářských (office) brýlí.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

V případě, že máte nestandartní zdravotní pojištění (dlouhodobý pobyt mimo ČR, občané cizích států,...), ověřte si předem u pojišťovny, že se vztahuje i na neakutní oční ošetření v ČR. Mějte prosím doklad o tomto pojištění pro ČR s sebou!!

Vyšetření na brýle

Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Vyšetřujeme a vydáváme potvrzení pro profesionální i běžné řidiče i pro jiná na zrak náročná povolání (strojvůdci, jeřábníci, apod.) nebo pro účely vydání zbrojního pasu.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

1* Naprosta spokojenost s pristupem jak lekare tak sestry.Velky odbornik a jeste velice charismaticky pan doktor. Vrele doporucuji!

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola zraku, nové brýle.

Pan doktor Brázda je velmi příjemný a kompetentní lékař. Sestřička je také velmi, velmi milá a příjemná. Moc oběma děkuji a rozhodně tuto praxi doporučuji.
Jarmila Štorková

Všechno v pořádku,mohu jen doporučit.Při první návštěvě jsem bez obav - přístup profesionální a velice milý.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. vyšetření očí

S návštěvou u pana doktora Brázdy jsem velice spokojená. Jeho přístup i sestry je profesionální, přitom lidský. Mohla bych napsat jenom samá superlativa.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola zraku

Pan doktor i sestřička jsou moc milí...vše řadně vyšetřeno a vysvětleno. Člověk se necítí že obtěžuje...Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Běžný termín / kontrola

Velmi příjemná sestra a lékař.Maximalni spokojenost.
Objednání a kontrola přesně na cas, žádné čekání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. prohlídka, předepsání nových brýlí

Velmi profesionální přístup. Byla jsem moc spokojena. Pan doktor je moc milý a kompetentní. A má velmi příjemnou sestřičku.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Glaukom

Velice milá sestra, doktor perfektní. Vybrala jsem si ho dle hodnocení na internetu a udělala jsem velice dobře. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Vyšetření syna

Pan doktor je úžasný!po předchozí návšťevě u jiné lékařky na oční,která nám po vyšetření řekla,že syn ma červené oko z alergie,nám pan doktor po týdnu trvání obtíží sdělil,že má syn zánět v oku!předepsal nám kapky,které hned druhý den oko vylečil!!!děkujeme že jsou ještě i lékaři kteří jsou mistři ve svém oboru!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Vše v pořádku. Vyšetření na nové brýle proběhlo včetně měření nitroočního tlaku, čas dle objednání byl dodržen, příjemná sestra i pan doktor.

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie