Filip Brázda, oční lékař Praha

27 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

Počernická 524/64, Praha 10, Praha
Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Hotovost

Běžný termín / kontrola

Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci.

Kontrola dopolední (15 min) - pouze pro stávající pacienty - v časovém oknu 9:45-11:45 +12 Více

Kontrola odpolední - jen pro naše/stávající pacienty (15 min) - v časovém oknu 13:00-15:00.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

200 Kč

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

Velmi příjemné jednání u p. doktora i u sestřičky , v případě dotazů nebo žádosti o vysvětlení vždy kladně vyřízeno

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola dopolední (15 min) - pouze pro stávající pacienty - v časovém oknu 9:45-11:45

Několik let léčil dr.Brázda moji manželku (degenerace makuly) a byli jsme vždy s jeho přístupem a odborností nadmíru spokojeni. Rovněž i já po dnešní kontrole mého zraku.K příjemnému prostředí nesporně přispívá i jeho milá, vždy ochotná,usměvavá sestřička.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Běžný termín / kontrola

Pan doktor je vstřícný a pečlivý, vše vysvětluje a vždy trpělivě zodpoví veškeré dotazy. On i sestřička jsou velice milí. Velice doporučuji.

G

U pana doktora jsem byla poprvé před rokem, kdy jsem řešila špatnou ostrost vidění. Pan doktor mě vyšetřil a předepsal mi brýle. Nyní jsem u něho byla po roce na kontrole.
Prvnotní vyšetření i kontrola proběhly skvěle. Nic nepříjemného. Sestřička i pan doktor jsou moc milý a vstřícní, je zde klidná atmosféra. Určitě doporučuji. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Velmi příjemná sestra a lékař. Pan doktor vše jasně a empaticky vysvětlil. Můžu jen vřele doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

I am very pleased, it was friendly, effective and efficient. Both, the doctor and the nurse were positive.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrolní vyšetření - jen pro naše/stávající pacienty

Odpovědný lékař vyslechne a poradí více takových sestra v souladu s lékařem profi a take hlavně uklizena čistá a pěkná ordinace díky doporučuji dal

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Skvelý doktor, milá sestřička a profesionální přístup. Byla to prijemna navsteva ordinace.Mohu všem jedině doporučit.

O

Mr. Brazda demonstrated highest level of professionalism, he was clear in communication. The overall impression is positive.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola dopolední (15 min) pro stávající pacienty - v časovém oknu 10:00-11:45.

Velmi milá sestřička a příjemný pan doktor, doporučuji. Vyšetření proběhlo hladce, těším se na další návštěvu.

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie