Plaňanská 573/1, Praha 10, Praha
Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Hotovost
601 38.....
281 01.....

Aktualita 6.5.: Od 11.5. již probíhají všechny objednané kontroly přes znamylekar.cz bez ohledu na to, zda jde o akutní potíže či plánovaná a preventivní vyšetření, tj. začínáme ordinovat v běžném provozu se zvýšeným hygienickým režimem.

Běžný termín / kontrola

Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci. +12 Více

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko.

Kontrolní vyšetření

Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie

Běžný termín / kontrola

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko.

Kontrolní vyšetření

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Provádíme komplexní diagnostickou oční péči dospělých a dětí od školního věku s výjimkou podrobného vyšetření strabismu (šilhavosti).

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Přímo v ambulanci neprovádíme žádné léčebné zákroky ale umíme Vám doporučit spolehlivá pracoviště při jakýchkoliv očních onemocněních, které vyžadují lékařskou intervenci.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Specializujeme se na individualizované vyšetření refrakce (dioptrického stavu oka) při předpisu multifokálních, bifokálních a kancelářských (office) brýlí.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

V případě, že máte nestandartní zdravotní pojištění (dlouhodobý pobyt mimo ČR, občané cizích států,...), ověřte si předem u pojišťovny, že se vztahuje i na neakutní oční ošetření v ČR. Mějte prosím doklad o tomto pojištění pro ČR s sebou!!

Vstupní (první) vyšetření nepojištěného pacienta

1 500 Kč

Vyšetření na brýle

Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Vyšetřujeme a vydáváme potvrzení pro profesionální i běžné řidiče i pro jiná na zrak náročná povolání (strojvůdci, jeřábníci, apod.) nebo pro účely vydání zbrojního pasu.

200 Kč

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Využila jsem možnosti objednání právě přes tento web - super! Mám ráda, když i lékaři využívají nástrojů 21. století :-)
Sestřička byla milá, i pan doktor, který mě upozornil i na rizika dlouhodobého nošení kontaktních čoček (jasně, píše se to na internetech, ale když vám to podá a vysvětlí vše na okolo lékař, má to přeci jen jinou vypovídající hodnotu). Zkontroloval vnitrooční tlak a jiné, takže za mě naprostá spokojenost.

Oceňuji dochvilnost, dobrou organizaci vyšetření, rychlost. Navíc moc příjemné chování jak sestry tak pána doktora. Takhle nějak si představuji návštěvu u odborného lékaře. Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko.

Perfektni zkusenost. Potrebovla jsem premerit a vse probeho za par minut. Nemam co vytknout. Prijdu zas za 2 roky

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne

The visit at Dr. Filip was very nice, even for me as a non-Czech speaker. The nurse and the doctor were very professional and willing to help. The visit was undertaken after COVID-19 situation and the hygiene conditions were well managed. I totally recommend this clinic.

Moc mila sestricka. Pan doktor take velmi sympaticky a podle meho nazoru i peclivy. Byla to prijemna navsteva ordinace.

Pan doktor je pečlivý a důkladný. Nic nezanedbá, ale zároveň nepředepisuje zbytečně věci navíc. Ordinaci s ním sdílí velice milá a empatická zdravotní sestřička. Chodíme k nim, již čtvrtým rokem a stále jsme spokojeni.

Mohu všem jedině doporučit. Žádné čekání, sestřička moc milá a ochotná. Pan doktor je super, moc mi pomohl, když jsem měla akutní problém, i dnešní vstupní vyšetření bylo bez chybičky. Za mě velká spokojenost. Děkuji za přístup a péči.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. šedý zákal

Pan doktor byl příjemný a ochotně se vším poradil. Po vyšetření rovnou doporučil, vyhledal a zajistil termín na odborném pracovišti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Vysetreni oko

Jsem spokojná, krome toho ze cekalá 20 minute, sestra ta pán doktor jé moc pozorny ta prijemni z pácientama :) doporucuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. preventivní kontrola

Jsem velmi spokojená, pan doktor je vstřícný a pečlivý. Rovněž sestřička je usměvavá a velmi příjemná. Srdečně oběma děkuji.

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie