Adres

Plaňanská 573/1, Praha 10, Praha
Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
601 38.....
281 01.....

Specializujeme se na individualizované vyšetření refrakce (dioptrického stavu oka) při předpisu multifokálních, bifokálních a kancelářských (office) brýlí.

Vyšetřujeme a vydáváme potvrzení pro profesionální i běžné řidiče i pro jiná na zrak náročná povolání (strojvůdci, jeřábníci, apod.) nebo pro účely vydání zbrojního pasu.

Provádíme komplexní diagnostickou oční péči dospělých a dětí od školního věku s výjimkou podrobného vyšetření strabismu (šilhavosti). + 10 Více

Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci.

Přímo v ambulanci neprovádíme žádné léčebné zákroky ale umíme vám doporučit spolehlivá pracoviště při jakýchkoliv očních onemocněních, které vyžadují lékařskou intervenci.

V případě, že máte nestandartní zdravotní pojištění (dlouhodobý pobyt mimo čr, občané cizích států,...), ověřte si předem u pojišťovny, že se vztahuje i na neakutní oční ošetření v čr. mějte prosím doklad o tomto pojištění pro čr s sebou!!

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Běžný termín / kontrola

Dr. Brazda showed very nice attitude, he has very good command of English language too. I am very satisfied with Dr. Brazd.
On another note, the nurse was also very pleasant.
Great experience.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Velmi profesionální a ochotný přístup lékaře i sestřičky.Dodržení času objednání. Je příjemná i možnost objednání přes internet.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne

S p. Mudr Brázdou mám výbornou zkušenost.
Vždy s plným nasazením. Vynikající přístup, profesionální jednání, není co vytknout.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor je zcela vyborny profesional. Rekne vse, co je potreba a odpovi na vse, co Vas zajima. Dekuji za vysetreni.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velice příjemný pan doktor, který je odborník na svém místě. Chodíme k němu celá rodina. Sestřička je velice ochotná a taktéž příjemná.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dodržen objednací čas. Pan doktor příjemný, milý a velmi pečlivý. Spokojenost! Pokud budu muset znovu k očnímu lékaři, znovu se objednám.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Úplná spokojenost, v ordinaci jsem byla přijata přesně v čase objednání, sestřička provedla standardní vstupní vyšetření. Pan doktor mi ochotně a srozumitelně zodpověděl veškeré mé dotazy týkající se mé oční vady a možnostmi jejího řešení.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý specialista.Zachránil mi sitnivi u pravého oka a proro jsem,rád,že ho mohu navštěvovat i při běžnývh kontrolách či očních potíží.Jen doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Začala jsem mít pocit,že do dálky hůře vidím.Přes server Známý lékař jsem objevila pana doktora Filipa Brázdu a poctivě přečetla uvedená hodnocení.Všechny názory pana doktora i sestřičku jen chválily a musím s nadšením přiznat,že nepřeháněly!Naprostá profesionalita,klid,laskavost pana doktora a milé jednání a půvab sestřičky jsou skvělé devizy této ordinace,umocněné bezproblémovým e-mailovým objednáváním..
Děkuji a jsem moc ráda,že naše rodina získala tu nejkvalitnější oftalmologickou péči.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velice kladně hodnotím pana doktora i sestřičku. Snadné objednání, bez čekání a profesionální přístup

Cena není uvedená

Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.

Cena není uvedená

Pouze pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Běžný termín / kontrola

Kontrolní vyšetření

Vyšetření na brýle

Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne

Cena není uvedená

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko.

Cena není uvedená

On another note, the nurse was also very pleasant.
Great experience.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S p. Mudr Brázdou mám výbornou zkušenost.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie