Plaňanská 573/1, Praha 10, Praha
Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
601 38.....
281 01.....

Specializujeme se na individualizované vyšetření refrakce (dioptrického stavu oka) při předpisu multifokálních, bifokálních a kancelářských (office) brýlí.

Vyšetřujeme a vydáváme potvrzení pro profesionální i běžné řidiče i pro jiná na zrak náročná povolání (strojvůdci, jeřábníci, apod.) nebo pro účely vydání zbrojního pasu.

Provádíme komplexní diagnostickou oční péči dospělých a dětí od školního věku s výjimkou podrobného vyšetření strabismu (šilhavosti). +10 Více

Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci.

Přímo v ambulanci neprovádíme žádné léčebné zákroky ale umíme vám doporučit spolehlivá pracoviště při jakýchkoliv očních onemocněních, které vyžadují lékařskou intervenci.

V případě, že máte nestandartní zdravotní pojištění (dlouhodobý pobyt mimo čr, občané cizích států,...), ověřte si předem u pojišťovny, že se vztahuje i na neakutní oční ošetření v čr. mějte prosím doklad o tomto pojištění pro čr s sebou!!

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

Fotografie

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola po operaci šedého zákalu

Kontrola proběhla naprosto v pořádku, pan doktor oko pečlivě zkontroloval, předepsal kapky a vysvětlil pooperační režim. K panu doktorovi jdu na další kontrolu za měsíc a potom na kontrolu zraku ohledně brýlí na čtení. Celkově jsem velmi spokojená a tohoto odborníka můžu určitě doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Vyšetření očí syna proběhlo v pořádku. Sestra i lékař byli příjemní. Čekací lhůta krátká. Vše bez problému.

U pana doktora jsem byl velmi spokojen. Do ordinace jsem šel na čas, ihned se mě ujala ochotná sestra, pan doktor mi pak vše srozumitelně a jasně vysvětlil, prohlédl. Mohu jen doporučit.

Veliká spokojenost!
Sestřička velice milá a pozorná.
Pan doktor vyšetří, řekne svůj názor, vysvětlí, poslechne si i vás! Já to vidím tak, že těmto lidem nejsou vaše problémy jedno a to je v našem zdravotnictví velice příjemné zjištění.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. běžná kontrola

Naprosto skvělý a profesionální přístup. Velmi se mi líbí možnost objednání přes internet. Vše je skvěle zorganizované. Všem vřele doporučuji. Svobodová

Velká spokojenost.
Pana doktora jsem navštívila, protože se mi nezdály vysoké dioptrie, které mi určili na jiné oční klinice.
Pan doktor byl velmi pečlivý a poctivý. Po vyzkoušení různých skel vybral správné dioptrie, které mi přesně sedly.
Děkuji!

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne

Profesionální přístup, komunikativnost jsou klady MUDr. Brázdy. Objednávání přes www také usnadňuje kontakt bez čekání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Běžný termín / kontrola

Dr. Brazda showed very nice attitude, he has very good command of English language too. I am very satisfied with Dr. Brazd.
On another note, the nurse was also very pleasant.
Great experience.

Velmi profesionální a ochotný přístup lékaře i sestřičky.Dodržení času objednání. Je příjemná i možnost objednání přes internet.

S p. Mudr Brázdou mám výbornou zkušenost.
Vždy s plným nasazením. Vynikající přístup, profesionální jednání, není co vytknout.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Pouze pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Běžný termín / kontrola

Kontrolní vyšetření

Vyšetření na brýle

Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko.

Veliká spokojenost!
Sestřička velice milá a pozorná.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. běžná kontrola

Velká spokojenost.
Děkuji!

O

On another note, the nurse was also very pleasant.
Great experience.

S p. Mudr Brázdou mám výbornou zkušenost.

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie