Plaňanská 573/1, Praha 10 , Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
601 38.....
281 01.....

23.12.2019 - 1.1.2020 včetně neordinujeme. Akutní případy ošetří Oční oddělení Fakultní nemocnice.

Běžný termín / kontrola

Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci. +12 Více

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko.

Kontrolní vyšetření

Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

Fotografie

Běžný termín / kontrola

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko.

Kontrolní vyšetření

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Provádíme komplexní diagnostickou oční péči dospělých a dětí od školního věku s výjimkou podrobného vyšetření strabismu (šilhavosti).

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Přímo v ambulanci neprovádíme žádné léčebné zákroky ale umíme Vám doporučit spolehlivá pracoviště při jakýchkoliv očních onemocněních, které vyžadují lékařskou intervenci.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Specializujeme se na individualizované vyšetření refrakce (dioptrického stavu oka) při předpisu multifokálních, bifokálních a kancelářských (office) brýlí.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

V případě, že máte nestandartní zdravotní pojištění (dlouhodobý pobyt mimo ČR, občané cizích států,...), ověřte si předem u pojišťovny, že se vztahuje i na neakutní oční ošetření v ČR. Mějte prosím doklad o tomto pojištění pro ČR s sebou!!

Vstupní (první) vyšetření nepojištěného pacienta

1 500 Kč

Vyšetření na brýle

Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Vyšetřujeme a vydáváme potvrzení pro profesionální i běžné řidiče i pro jiná na zrak náročná povolání (strojvůdci, jeřábníci, apod.) nebo pro účely vydání zbrojního pasu.

200 Kč

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Sklivec

Děkuji za velmi vstřícný
a profesionální přístup. Pan doktor
mi vše podrobně vysvětlil. Doporučuji.
Menšík Vladimír

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Velice příjemná jak sestra tak pan doktor. Vyšetření proběhlo v pořádku. Rada se budu k panu doktorovi vracet i kdyz to mam z ruky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Very professional and friendly doctor. My Czech is not so good yet, pan doctor was very patient, and in hopeless situations we spoke in English

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Pan doktor je odborník a má vynikající přístup k pacientům. Totéž platí i o sestřičce. Prostě navýsost spokojen.
Teď trochu zneužiji tuto cestu k objednání se. Zkoušel jsem to přes "znamylekar", objednalo mně to na 2.12. na 13:15. Jenže se mi nějak nepovedlo objednávku dokončit. Telefonem se nemohu dovolat. Prosím o objednání či kontakt na p. doktora. Jde o pravidelnou návštěvu.
Děkuje a zdraví
Mgr. Milan Honusek, CSc.
737720619 m.honusek(zavináč)seznam.cz

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. kontrola zhoršujícího se zraku

Děkuji milé sestřičce i naprosto profesionálnímu panu doktorovi. Oceňuji možnost objednání, vlastně žádné čekání, i když nějaké menší by mi určitě nevadilo, vlídné a vstřícní jednání sestřičky a pečlivost pana doktora. Naprostá spokojenost. Ještě jednou děkuji.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne

Na svého očního doktora si nemohu ani v nejmenším stěžovat. Jde o velmi slušného, ochotného lékaře, ke kterému se budu vždy ráda vracet. Sestřička je usměvavé sluníčko. Čas vždy dodržený a také upozornění SMS pro zapomětlivé. Malinská

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Běžný termín / kontrola

Velmi dobrý dojem z dnešní první návštěvy. Pan doktor i sestřička velmi příjemní a profesionální, objednaný čas návštěvy byl do puntíku dodržen, pan doktor vše ochotně vysvětlil. Mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Lékařské vyšetření pro řidiče 65+

Lékař mi provedl všechna potřebná vyšetření i s komentářem, k čemu slouží, což mi vyhovuje. Byla jsem objednána 1 měsíc a v předstihu jsem dostala 2x SMS s upozorněním na daný termín a čas, který byl přesně dodržen. Nemohu opomenout ani sestričku, která je rovněž profesionální a velmi vstřícná. Doporučuji všem budoucím klientům. D. Kavková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola zraku, brýle na čtení

Výborný přístup, velmi milý charismatický lékař, sestřička také výborná, milá a usměvavá...Mohu jen doporučit. Všechno super !!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Pana doktora i sestřičku jsem si vybrala podle recenzí. Nelhaly.
Oba jsou výborní. Doporučuji ostatním.

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie