Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Paní doktorka je velice nepříjemná, na dotazy odsekává a co je nejhorší, jako oční lékařka mi špatně změřila dioptrie a to o celou jednu dioptrii. U jiného lékaře byli dioptrie jiné. Na dotazy ohledně kondice oka neodpovídala nebo odsekávala. K této doktorce už nikdy více.

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Musím konstatovat že paní doktorka je opravdu hrozná. Můj otec měl problém a když se objednal na vyšetření,vše probíhalo stylem, co chcete bude to jen horší a nemohu Vám pomoci. Styl podání děsný, otec mi začal bláznit a ztratil zcela naději. Jinde mu samozřejmě pomohli a dali naději. Zamyslete se paní doktorko nad sebou zda je toto správně, otec byl dlouholetým pacientem ale nyní již bude muset chodit jinam. Jde mi hlavně o styl a přístup podání. Děkuji

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Byla jsem objednaná, u dr. mám kartu už několik let, pojištění řádně platím, jen jsem v den prohlídky u dr.zaměnila kartu pojišťovny omylem se synovou. Sestra i přes vysvětlení, že musím vyšetření zaplatit nebo se přeobjednat, že nemůže vědět, jestli si pojištění platím. Vzhledem k volnu v práci, cesty k dr., a v dnešní době, kdy mají UA téměř vše zadarmo, opravdu nepochopitelné..zřejmě to lékařka ani nevěděla a sestra mi dala bez debaty, jiný termín.., přestože čekárna byla prázdná a byla jsem na řadě. Nikdy víc. Hrozný přístup. Nebo si nepotřebují udržet ani klienty stávající..hodně štěstí.

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Paní doktorka je typ lékařky, co už dle pozdního příchodu zjevně nedělá svou práci ráda. Diagnozu mi stanovila od dveří, ani mě neuvedla se posadit. Na otázky reagovala takřka stahovačně, stylem "zase nějaké otázky, dejte mi pokoj". Léky jsem dostala, bez dalších instrukcí, jak se řídit, kdyby se nelepšilo a jelikož nezabírají, poohlížím se po jiném lékaři.

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Zbytečně ostrá na synka (4 roky), po té ho vyšetřila velmi zběžně. Zarudlé oko jí přišlo neprůkazné, prý to mohlo být synovou rýmou. Doporučila Opthalmo-Septonex. Nyní má syn oko celé rudé a my narychlo sháníme ambulanci.
Tohle po dvouměsíčním čekání na ošetření skutečně nestačí.

Umístění: Poliklinika Ukrajinská

K paní doktorce jsem se objednala na základě pozitivních recenzí, kterým po návštěvě opravdu nerozumím. Čekala jsem 45 minut v čekárně (sama paní doktorka dorazila 30 minut po zahájení ordinačních hodin), přičemž samotné vyšetření trvalo asi 3 minuty. Chtěla jsem pouze změřit dioptrie a napsat poukaz na nové brýle. Bylo mi řečeno, že na měření dioptrií paní doktorka nemá čas, v rychlosti mě přezkoušela na čtení na tabuli a podívala se do oka, řekla, že je vše v pořádku a ať si sama řeknu, kolik chci napsat dioptrií? Poukaz mi nejprve napsala na jméno jiného pacienta, evidentně neřešila koho vyšetřuje. Návštěvu tedy rozhodně nedoporučuji, prostředí ani přístup paní doktorky není příjemný. Jediné plus je milá a hodná mladá sestřička, se kterou však paní doktorka přede mnou taktéž jednala neuctivě, což vyvolalo dusnou atmosféru.

Vynikající odborník ve svém oboru , velmi dobrý přístup k pacientům , vždy milá a příjemná , každému pacientovi se věnuje naprosto důsledně . Celkově opravdu lékař na svém místě !

Tak skutečně nevím, zřejmě se tato lékařka poslední roky změnila k horšímu, ale jak manželka, tak dcera jsou po opakované velmi špatné zkušenosti od ní nuceni odejít jinam. Paní doktorka nemá zájem o pacienta, nekomunikuje, dnes dokonce dceru, kterou nechala nejprve přes půl hodiny čekat nakonec odmítla ošetřit , že " už měla být dávno jinde " ( přišla se zánětem ) a to v čekárně již nikdo nebyl a dle ordinační doby chybělo do konce prac. doby min. 25 minut !?! Nechápu, proč takový člověk nejde dělat raději něco jiného, když jej práce s pacienty nebaví.

Profesionální přístup, zkoušeli jsme vhodné čočky asi 20 minut, aby byla zvolená kombinace co nejlepší. Navíc milá a ochotná sestřička.

naprosto perfektní přístup a dle mého nejlepší znalosti. Prošel jsem spoustu ordinací a v této "zakotvil".