Ukrajinská 900/11, Praha
Poliklinika Ukrajinská (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: Poliklinika Ukrajinská

K paní doktorce jsem se objednala na základě pozitivních recenzí, kterým po návštěvě opravdu nerozumím. Čekala jsem 45 minut v čekárně (sama paní doktorka dorazila 30 minut po zahájení ordinačních hodin), přičemž samotné vyšetření trvalo asi 3 minuty. Chtěla jsem pouze změřit dioptrie a napsat poukaz na nové brýle. Bylo mi řečeno, že na měření dioptrií paní doktorka nemá čas, v rychlosti mě přezkoušela na čtení na tabuli a podívala se do oka, řekla, že je vše v pořádku a ať si sama řeknu, kolik chci napsat dioptrií? Poukaz mi nejprve napsala na jméno jiného pacienta, evidentně neřešila koho vyšetřuje. Návštěvu tedy rozhodně nedoporučuji, prostředí ani přístup paní doktorky není příjemný. Jediné plus je milá a hodná mladá sestřička, se kterou však paní doktorka přede mnou taktéž jednala neuctivě, což vyvolalo dusnou atmosféru.

Vynikající odborník ve svém oboru , velmi dobrý přístup k pacientům , vždy milá a příjemná , každému pacientovi se věnuje naprosto důsledně . Celkově opravdu lékař na svém místě !

Tak skutečně nevím, zřejmě se tato lékařka poslední roky změnila k horšímu, ale jak manželka, tak dcera jsou po opakované velmi špatné zkušenosti od ní nuceni odejít jinam. Paní doktorka nemá zájem o pacienta, nekomunikuje, dnes dokonce dceru, kterou nechala nejprve přes půl hodiny čekat nakonec odmítla ošetřit , že " už měla být dávno jinde " ( přišla se zánětem ) a to v čekárně již nikdo nebyl a dle ordinační doby chybělo do konce prac. doby min. 25 minut !?! Nechápu, proč takový člověk nejde dělat raději něco jiného, když jej práce s pacienty nebaví.

Profesionální přístup, zkoušeli jsme vhodné čočky asi 20 minut, aby byla zvolená kombinace co nejlepší. Navíc milá a ochotná sestřička.

naprosto perfektní přístup a dle mého nejlepší znalosti. Prošel jsem spoustu ordinací a v této "zakotvil".

Je prostě skvělá!

U paní doktorky jsem byla poprvé a byla jsem velice spokojená.Je velice příjemná a pečlivá a má i moc hodnou sestřičku.Cenková

Tak pečlivě, profesionálně a mile jako paní doktorka se mi ještě nikdy žádný lékař nevěnoval.

velmi příjemná

Je prostě výborná.