Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: jiné místo Oční centrum Lensi, Novodvorská, záněty rohovky a spojivky

S paní doktorkou Magyarovou mám jen samé dobré zkušenosti od první návštěvy. Potřebovala jsem vzít rychle kvůli akutnímu zánětu rohovky (neměla jsem v Praze 4 svého očního) a vzala mě okamžitě. Přijela jsem i s malým synem a nic nebylo problém. Na řadu jsem přišla poměrně rychle, vzhledem k tomu, že jsem zavolala na poslední chvíli a hned jela. Nic nebyl problém. Paní doktorka mě vyšetřila a ihned zahájila léčbu. Byla jsem u hodně očařů, ale této paní doktorce věřím od první chvíle, že ví nejlépe co dělá. Pracuje citlivě a důsledně oči zkontroluje, nedává žádné atb kapky zbytečně, jen když je opravdu třeba. Za ta léta, co nosím kontaktní čočky jsem navštívila dost očních lékařů a optiků, tudíž mám možnost srovnání a paní Magyarová je doktorka na svém místě. A to, že se na každého hned od dveří nesměje nic neznamená. Každý máme své starosti a problémy a také paní doktorka je může mít. Co se týče sestry, je také úžasná, příjemná, vstřícná na domluvu další návštěvy jak po telefonu tak osobně a současná, nová ordinace na Novodvorské je velice příjemná, čistá a v optice Vám zdarma také naměří dioptrie a vyčistí a upraví brýle. Za mne mohu jen doporučit toto oční centrum a paní doktorce i sestře moc děkuji, jsem ráda, že jsem našla tak zkušené a dobré centrum. Pechová Věra

V životě jsem se nepotkal s někým tak arogantním a nepříjemným. Byl u jsem u ní (ani nemůžu napsat u paní doktorky, protože si to nezaslouží) 2x. Poprvé jsem její chování ustál (s vypětím všech sil). Podruhé jsem po několika napadáních, zesměšňování, odfrkávání a pod. odešel uprostřed vyšetření. Myslím, že lepší nechodit nikam, než k ní, stejně nic neumí.

Kvalitu paní doktorky jako lékaře hodnotit nemohu, ale z lidského hlediska je tato ordinace peklo. Dcera potřebovala vyšetření kvůli neurologii, osobně jsem ji objednala, ale protože dcera onemocněla, volala jsem, omluvila ji a domluvila si náhradní termín. Vše bylo v pořádku až do příchodu v den objednání. Dcera byla objednána na 12:45. Když jsme přišly, v čekárně byl jeden pán a říkal, že sestra odešla na oběd. Ta se vrátila ve 13 hodin (vzala od nás kartičky), zazlezla do ordinace, kde byla doktorka a dalších 15 minut nevylezla. Pak vzali prvního pacienta a měly jsme jít na řadu. Po dalších 15ti minutách zase vylezla a arogantně mi tvrdila, že nejsme objednané. A tvrdila, že jsme se asi přeobjednaly jinde. Což není možné, protože jsem volala přímo na číslo, které mají na dveřích. Ukazovala jsem ji žádanku s datem, ona si otevřela sešit a měla u našeho původního data přeškrtnuto jméno, což by nebyla schopna vysvětlit. Kdyby nás nepřeobjednala, neměla by tam poznámku. Pak ještě z ordinace něco arogantně pořvávala doktorka. Další termín za 3 týdny (tedy dva týdny po návštěvě neuroložky, která již potřebovala výsledky). Neuvěřitelná bezmoc, když odmítnou vyšetřit vaše pětileté dítě kvůli chybě sestry a ještě jsou arogantní a zlé. Naštěstí oční ambulance, která je přímo u optiky, nás poté, když jsem řekla, jak se k nám chovaly tyhle dvě ...... , nás hned vzala. Úžasná sestřička i paní doktorka. Tedy, pokud musíte na oční, rozhodně nechoťte k doktorce v 3. patře a běžte rovnou dolů do optiky. Vyšetří vás normálně na žádanku na pojišťovnu. Rychlý, vstřícný a milý přístup je tam samozřejmostí.

Byla jsem poprvé u oční lékařky a potřebovala jsem změřit pečlivě kolik mám dioptrií. Odbyla mě arogantním jednáním. Byla jsem v ordinaci necelých 5 minut. Když jsem řekla, že mě to bolí, jak mi nasadila speciální brýle, kam mi vyměnovala sklíčka, vynadala mi, že to snad vydržím. Pospíchala na mě a nepěkným způsobem mě odbyla. Přeměření dioptrií jsem si raději zaplatila v optice, kde byli mnohem příjemnější. Po takové návštěvě už nechodím na pravidelné kontroly a uvažuji o změně. V životě bych tuto doktorku nikomu nedoporučila.

Na tuto paní doktorku jsem zde psala hodnocení již před 2 lety, ovšem jako neregistrovaná. Po čase jsem zjistila, že bylo odstraněno. Ale... I po 2 letech hrůza z čekárny ve mně zůstává. Proto znovu!
V lednu 2011 mi byl diagnostikován Non-Hodgkinův lymfom. Začalo martyrium vyšetření po všech možných lékařských oborech. Patřilo mezi ně i oční oddělení. Protože už z dřívější doby jsem byla u paní doktorky registrována, tak mě ani nenapadlo vyhledat jiného očního lékaře. Škoda... Mohla jsem mít o jednu špatnou zkušenost méně.
Z důvodu nemoci mě čekala léčba 8 chemoterapií a u každé CH i lumbální punkce, z toho důvodu jsem potřebovala vyšetření očního pozadí. Zde nutno podotknout, že všechna náročná vyšetření byla hotova během 14 dnů. Ve čtvrtek - 6 dní před zahájením léčby jsem dostala v nemocnici doporučení na již zmiňované vyšetření. Bylo tam žlutíým zvýrazňovačem zaškrtnuto že mám v krku agresivní nádor!!!!!!!!!!!!!!
V pátek jsem volala paní dokorce - neúspěšně. V pondělí jsem se vydala do ordinace. Byla plná pacientů. když vyšla sestra z ordinace, šla jsem k ní a prosila ji, zda by mě i bez objednání mohla paní doktorka vzít, že ve středu nastupuji na chemoterapii a že počkám až by měla paní doktorka čas.. Podivala se na papír a do diáře a řekla - volno máme příští středu, já na to, že mi to asi nepomúže, když za 2 dny mám nástup na chemoterapii. Odcházela jsem odtamtud se slovy sestry - s tím já ale nic neudělám. Kamarádka mi ještě týž den zařídila vyšetření na druhý den a když jsem zjistila, že toto vyšetření trvá asi 3 minuty byla jsem v šoku. Ale tam byl i pan doktor, který mě bez zaváhání přijmul a viděl mé doporučení. Neodpustil si poznámku - s tímto vás nechala paní doktorka odejít? Měla by vrátit lékařský diplom.
Musím touto cestou ale poděkovat všem doktorům a sestrám, kteří se během 8 měsíců o mě starali a všude byli milí a vstřícní a nikde jsem se nesetkala s něčím podobným.

Přišel jsem k této doktorce s prosbou o vyšetření. Sestra mě arogantním tónem odbyla, že se musím objednat, ačkoliv v čekárně i ordinaci nikoho neměla. Nenechala se přesvědčit, i když jsem jí vysvětloval, že potřebuji akutně vyšetřit (ze dne na den jsem téměř přestal vidět na jedno oko), nejevla absolutně žádný zájem a stále opakovala, že se musím objednat. Když jsem ji poprosil, ať mi dá moji složku, že půjdu k jiné doktorce, vysmála se mi, že takhle to nefunguje a složku mi nedá. Naštěstí i tato zkušenost byla k něčemu dobrá, našel jsem si díky tomu výbornou očařku, která byla ochotná mě vzít hned, ačkoliv jsem k ní vůbec nepatřil. Její hodnocení na tomto webu je o 3.5 hvězdičky vyšší, což mnohé vypovídá. Samotnou Dr. Magyarovou mohu hodnotit jen na základě jedné návštěvy a řekl bych spíš průměr, vyloženě špatná mi nepřišla. Možná jí jen kazí hodnocení ta sestra.

Něco neskutečného s ještě neskutečnější sestrou. Přítele poslala obvodní lékařka se žádankou na vyšetření očí kvůli zvýšenému riziku ohledně sváření při výkonu povolání. Jel tam druhý den ráno ještě před ordinačními hodinami kvůli tomu, aby ho sestra vykázala, že se musí nejdříve objednat (podotýkám ale, že v čekárně nebyl jediný pacient). Objednala ho za pár dní na 10.40 hod a napsala si to zřejmě bohužel jen na jeho žádanku, kterou dostal zpět (zřejmě už ne k sobě do kalendáře, protože o něm později vůbec nevěděla). V den objednání jsme přišli ještě o 5 minut dříve a během 35 minutového čekání jsme viděli pouze pootevření dveří, za kterými sestra vždy zahalekala jméno člověka, který měl vstoupit, aniž by se vůbec obtěžovala vystrčit alespoň rypák. Tohle individum jsme poprvé viděli právě po těch 35 minutách, kdy jí zřejmě došly kartičky od pojišťovny, které vybrala od pacientů ráno a vyšla zřejmě jen proto, aby posbírala další od lidí, kteří se tam mezitím nashromáždily, aby mohly po obědě opět pokračovat. Přítel, jak jí viděl ihned jí strčil žádanku s její poznámkou o objednání, chvíli to studovala, aby se na něj pak otočila a s tak arogantním tónem ho napadla něco ve smyslu: No pane, ale to jdete pozdě. To už jsem nevydržela a stejným způsobem jako ona nám, jsem jí odvětila, že už tady čekáme nejmíň 20 minut. Na to odpověděla: V klidu ne!? Znovu jsem jí zopakovala, že uz tady nejmíň 20 minut čekáme, tak ať neříká, že přítel jde pozdě. Na to se otočila a zalezla zpátky do ordinace, dvě minuty nato jim poslíček přinesl oběd. Už jsme mysleli, že budeme čekat až se nabaští, ale přítele si za pár minut zavolaly dovnitř, kde ho přivítala naštvaná doktorka s otázkou Proč sem jdete? Nevím co čekala, že od ní bude chtít, když jde na oční a ještě se žádankou, kde má přesně napsáno co se po ní chce, kterou milostpaní ještě navíc drží v ruce. Milostivě ho tedy vyšetřila, za 5 minut byl venku a obě dvě mu patřičně dávaly celou dobu svými "otlemenými" výrazy najevo, jak moc je to obtěžuje (kyselá sestra si jen při jeho odchodu řekla o 30 korun, na které mu stejně nedala ani potvrzení o zaplacení). No je to konec konců pochopitelné..kvůli sestře, která se ani neobtěžuje zvednout prdel a vystrčit čumák ze dveří, aby zjistila, jestli jim někdo nový přibyl v čekárně, se chuderka doktorka musela obětovat a mezitím jí chladl oběd.

Bez problémov,bez nejakého dlhého čakania. Velmi ochotná sestra a ja pani doktorka.

já mám také s paní doktorkou špatnou zkušennost. Je mi 45 let a už hůře začínám vidět na čtení. Paní doktorka mě řekla, že si mám tedy ty noviny oddálit a určitě to přečtu. Hrůza....chování příšerný. Je protivná a nadřazená a chová se k lidem jako k hnoji.Bohužel.

Mně pro jistotu jako malému dítěti předepsala asi jeden a půl dioptrie. Po párminutovém zkoušení sklíček v nepříjemné atmosféře: "TAK KDY JE TO LEPŠÍ?!" na mě hučela, tak jsem jí něco ve stresu odpovídala. O téměř 15 let později stále vidím bez brýlí až za roh... smutek přístup.