Evropská 59, Praha
Kožní stacionář pro léčbu lupénky (mapa)

Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha
Kožní ambulance (mapa)

Umístění: Kožní ambulance Vyrazky na celom tele

Navstivila som pani doktorku prvy krat s vyrazkami po celom tele,ani obvodna doktorka ani alergolog nevedeli pricinu.Pani doktorka hned na prvy pohlad vedela o co sa jedna a vyriesila moj problem uspesne.Inak by som bola v tom,ze mam histaminovu intoleranciu a riesila diagnozu, ktore je mylna. Naozaj sa caka dlho,ale stoji to za to.Pani doktorka je profik.Urcite odporucam.

Umístění: Kožní ambulance Vyrážka a znaménko

Paní doktorka je úžasný člověk a neutulna čekárna nic neznamená. Pacienti ji opravdu zajímají, i jako lidi. Bere diagnózy i z psychosomatickeho hlediska neřeší jen symptomy. Proto to čekání s každým pacientem s i promluví o tom co jej trápí a může mít vliv na jeho problem. A na to si klidně počkám i déle než dvě hodiny.

Umístění: Kožní ambulance dermatologická konzultace

Paní doktorka je naprosto úžasná, velice milá, pečlivě mě vyšetřila a stanovila diagnózu a hned léčebný plán. Od rana plna cekarna lidi, ale vyplatí se prijit a počkat. První lékař který mi pomůže od mého problemu.

Skvělá lékařka,milá,ochotná,povzbudí i když odcházíte z nedobrou diagnózou,čekání nevadí,protože za to stojí,kéž by bylo více takových lékařů!!!děkuji a vřele doporučuji Martina

Naprostá spokojenost. Mého syna vyléčila když dva kožní lékaři tvrdili že má ekzem ale ona to vyvrátila. Za 10 dní byl naprosto v pořádku. A vůbec nelituji času který jsme cekali.

K paní doktorce chodím už jistě 20 let - podle potřeby. Ano, paní doktorka nemá v ordinaci vše pinktlich urovnané, ano, v čekárně opravdu čekáte, leckdy poměrně dlouho, ale podle mého názoru se čekat i přimhouřit oči nad neladem vyplatí. Paní doktorka mně i celé mojí rodině vždy pomohla. Se synem s vlekoucími se problémy s ekzémem, mně s problematickými znaménky i jinými kožními defekty, tatínkovi s atypickou vyrážkou... Vždy je důsledná, vždy problém řeší až do vyřešení. Jako bonus navíc je pokaždé vstřícná a vlídná a s pochopením. Doporučuji, je to lékařka, která ví, co dělá.

Velmi dobrá doktorka. Projede vás od hlavy k patě. Diagnosu stanovuje velmi pečlivě. V ordinaci má sice nepořádek, ale aspon se snaží lidem pomoc a neudělá z vás b*bečka ( jak je to u dnešních doktorů velmi v oblibě) za mě 5*

Velmi dlouhé čekání v neútulné čekárně na nepohodlných židličkách. V ordinaci samotné to neodsýpá, jelikož paní doktorka je na všechno sama - nemá sestru, tak vypisuje karty pacientů, recepty, potvrzení a do toho neustále telefonuje. Prostředí ordinace je velmi chaotické, nepořádek, zmatek. Pravděpodobně to ale paní doktorce nevadí. Možná, že je skutečný odborník - lidská rozhodně je - ale první dojem nic moc.

Názor přidán dne 09.09.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorka je zkušená a dobrá, poctivá, pacientům se věnuje, ALE!!! PROČ NEMÁ SESTRU?
Píše sama recepty, telefonuje s pacienty...objednává atd..., takže se u ní čeká 4HODINY, někteří již od půl sedmé od rána...!!!?