Pani MUDr. Bronska je vyborna pediatricka. Vzdy je usmevava a trpeliva a synek se ji (ani sestricky)neboji a i po odberu krve ci injekce odchazi s usmevem na tvari. Co se tyka diagnostiky rozhodne je to clovek na svem miste. Nikdy nic neponenacha nahode a nedava zbytecne antibiotika za coz jsem vdecna. Vzdy ma cas zodpovedet dotazy a dobre poradi.
Super je take objednavani,nikdy v cekarne nejsme nejak dlouho a to je s detma k nezaplaceni. Za me doporucuji.

Všerubská 153/3, Praha 5 - Řeporyje, Praha
Dětská ordinace, pediatr, praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 6 Více

Analýza nutričního stavu

Biochemické vyšetření

Diagnostické vyšetření + 2 Více

Infekční nemoci

Dětská výživa

Praktický lékař pro děti a dorost - pediatr Praha 5 - Řeporyje Praha 13 - Řeporyje Příjemné a klidné prostředí Dobrá dopravní dostupnost Přátelsk...

• chronická onemocnění
  • alergie
  • onemocnění dýchacích cest

Umístění: Dětská ordinace, pediatr, praktický lékař pro děti a dorost Očkování klíšťová encefalitida

Absolutně nedoporučuji. K synovi, který má potíže ( porucha autistického spektra) se nechová hezky, dává najevo, že ji obtěžuje. V její čekárně nás napadla matka pacientky ,kterou syn rozčiloval, že stále mluví a lékařka se od toho zcela distancovala. Syna nejprve úplně rozhodila,protože jsme při druhém očkování ( klíšťovka) neměli hotovost( nevěděli jsme), poslala nás domů. A znovu se vrátit jako kdybychom ji chtěli okrást.. Tí. Jak se chovat k dětem s aspergerovým syndromem je pro tuto lékařku buď neznámé nebo ji to nezajímá.. Byli jsme u ní jen několikrát a stačilo to. Lituji že jsme k ní kvůli blízkosti přešli.Sestřička je moc milá. Chová se k synovi hezky. Buhužel pediatr, který se neumí chovat k dětem s AS, nebo ho dokonce obtěžují, není dobrý pediatr.

K paní doktorce chodíme téměř rok s miminkem. Je velmi šetrná, pečlivá, hodná, ale je také skvělou odbornicí, neustále se vzdělává. Moc mi pomohl její speciální díl v časopisu ohledně příkrmů, který jsem zdarma obdržela hned při první návštěvě stejně jako spoustu užitečných doporučení pro čerstvé maminky. Také v čekárně je čisto, jsou tam hračky a během pár minut jsme na řadě. Líbí se mi, že má paní doktorka rozdělenou ordinační dobu na preventivní péči a na nemocné. Když potřebuji, vždycky mi vychází vstříc co se týče objednání. Trpělivě nám zodpoví všechny otázky. Je dostupná na telefonu i na emailu. Spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým. S dětmi to umí a syn se ji nebojí. V klidu s úsměvem počká, než se oblečeme. Máme vždy dobrý pocit, když odcházíme.

Příjemné prostředí, milá paní doktorka i sestřička, bezvadný přístup k dětem. O odbornosti paní doktorky není třeba pochybovat, kvalitní péče o dětské pacienty je u ní samozřejmostí.

Naprosto bezvadná dětská doktorka. Je skvělá i jako lékař a díky skvělému přístupu k dětem se jí děti nebojí ani když jde o injekci či podobné jiné úkony. Jen tak dál.

Paní doktorka je moc milá, s dětmi to umí, a hlavně je schopný diagnostik. Doporučuji!

Dětská výživa

• alergie
  • onemocnění dýchacích cest

• dětské lékařství
  • dorostové lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost