EUC Premium
Na Poříčí 1041/12, Praha

Umístění: EUC Premium

Úžasná paní doktorka. Vyzkoušel jsem asi 5 gynekologů a paní doktorce Bočanové nikdo nesahal ani po kotníky. Má skvělý přístup, vše dobře vysvětluje.

Umístění: EUC Premium

I do not recommend this "doctor" to people at all.

Went to EUC Premium for help and received the worst experience ever.

She was discussing the problems of another patient with her assistant right next to me.
Additionally, I was insulted by Bocanova in the Czech language for refusing to receive hormonal treatment (which I believe is my right) and did not even hear a single apology word when I let her know I understand everything.

Totally unprofessional and does not deserve to be called a Doctor!

je mi 29let a ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s paní doktorkou, protože bych nerada, aby to co potkalo mě, nemusela řešit další holčina. Je to milý člověk, vše v Mediconetu super dokud člověk nemá závažnější problém. Dlouhá léta mě trápila bolest v podbříšku, neřešilo, pouze jsem brala při každých měsíčkách utišující léky na bolest. Po jednom zamlklém těhotenství jsme se snažili opět otěhotnět , ale více jak rok se nám nedařilo otěhotnět a abych řekla pravdu, byl to hrozný rok, bolesti při měsíčkách i mimo ně, špinění. Když jsem to paní doktorce řekla, tak mi doporučila nějaký přírodní léky, ale hlavně ať neberu nic silnějšího,že to pak snižuje šanci otěhotnět, ale udělala mi ultrazvuk a sdělila, že mam veliké cysty a že jsou potřeba je laparoskopicky odstranit. Abych to zkrátila... Byla jsem v gyncentru na Hloubětíně, kde mi odstranili cysty a sdělili, že mám endometriózu, že bych měla co nejdříve otěhotnět.... Po 3měsících začaly zase bolesti, opět to samé co před operací, stejný přístup (nebrat aulin, brufen a další) ..... Po roce snažení jsem zašla za paní doktorkou, že bychom chtěli nějakou odbornou pomoct a aby nás poslala do CARu. Opět ultrazvuk a opět diagnostika - operace cysty s podezřením na endometriozu. Dnes si říkám, že jediná rozumná věc, kterou pro mě paní doktorka udělala bylo to, že mě poslala na Homolku, kde mi udělali další laparoskopii. Tak výborný a profesionální přístup jsem za těch několik let snad nezažila, velké díky celému týmu. Dali mě do pořádku, udělali krevní testy, kde mi zjistili, že jsem před operací měla hodnotu markrů 10x vyšší než je norma a výsledkem toho 3letého nic nedělání,než jsem se dostala na Homolku, byla endometrioza na střevech, močovodu,endometrióza levé pánevní stěny, levém vaječníku, jeden vejcovod mi museli vzít a druhý je neprůchodný(takže přirozenou cestou ve finále otěhotnět ani nemůžeme).
Nechci být nějak zlá nebo nevděčná, ale myslím si, že další holčina takhle dopadnou nemusí. Jsem ve finále šťastná, že vůbec nějakou cestou doufám otěhotnět budeme moct (už jsme objednané do CAR) a že nám to vynahradí tyto starosti za posledních několik let.

K paní Bočanové jsem chodila pár let, byla profesionální. Při poslední návštěvě však reagovala arogantně, byla nepříjemná, takže jsem se rozhodla lékaře změnit.

Zdravím , k paní doktorce Bočanové chodí už víc jak 8let a nemůžu si jí vynachválit. Jsem s ní narosto spokojená .Jak s prevencí tak s případnou léčbou jsem nikdy neměla ani ten nejmenčí problém a v těhotenctví se o mě perfektně starala .Můžu jí vřele doporučit.L.K.

Dokud jsem chodila pouze na prevence, bylo to super. Vlídný lidský přístup. Potom, co jsem začala mít problémy, tak se mi paní doktorka neosvědčila. Z mého pohledu nepátrala po příčině, vždycky jsem odcházela s novými prášky nebo antibiotiky a experimentovala, jestli to pomůže nebo ne. Za nespokojenost může i systém objednávání, který není dostatečně variabilní, aby se člověk mohl trefit do správného termínu. Našla jsem si nového gynekologa a jsem spokojená.

Paní doktorku jsem měla ráda, byla milá a vše jak má být, ale jednou když jsem měla problémi, měla k tomu dost neprofesionální připomínky a byla drzá! To mě velmi zklamalo a hledám si jinou gynekoložku, která bude více profesionální.

Paní doktorka je perfektní - neměnila bych.Vyšetří,vysvětlí - opravdová odbornice.

Jsem s paní doktorkou Bočanovou velice spokojena.
Odhalila problémy které jiní přehlédli. Velmi doporučuji.
Její přístup je velmi profesionální a zároveň přátelský

K paní doktorce chodím od roku 1994, kdy mi bylo 9 roků a stále jsem spokojena.Zvláště doporučuji pro přecitlivělé pacientky,které mají problém s chladným a neuctivým přístupem jiných lékařů:o)