Eva Astlová, internista Praha

Spojenců 1054, Praha
Samostatná interní ordinace

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Samostatná interní ordinace Jiný

Paní doktorka je velice ochotná,kvalifikovaná,s lidským přístupem a snahou pomoci,ač nejsem primárně její pacient.Sestřička je též velmi příjemná a milá.Opravdu doporučuji

Paní doktorka je velmi dobrá a velmi kvalifikovaná lékařka s lidským přístupem. Vážím si jí za to, co pro lidi dělá.

Velmi příjemná lékařka i její sestřička:-)

Chodím k paní doktorce s rodiči, kterým je přes 90 let. Paní doktorka je velice příjemná, má zájem o jejich zdravotní stav, vyhledává léky, které jsou pro ně vhodné a účinné. Natáčí jim EKG a nikdy jsme za něj neplatili. Vždy rodiče objedná podle potřeby, ale přijme je ochotně i v případě, když nejsou objednaní a mají problémy. Na vyšetření se nečeká, jdou do ordinace na čas objednání. Také sestra je ochotná a vstřícná.

I já jsem v péči p.doktorky v Počernicích,velmi pěkné prostředí,lidský přístup,a to že komunikuje,to je snad dobře ,ne?Alespon pro mě ano,takže já jen doporučuji a ještě jsem nezažila tak skvělý odběr od sestřičky jako tady.

Jsem s péčí paní doktorky spokojena,vždy mě dokáže odzbrojit strachu z lékařů ,snaží se pomoci,velmi ocenuji lidský přístup a to ,že si s pacientem povídá je jedině dobře,protože ,např.pokud mi na mě vyštěkla co vám je,jako se to stávájinde ,rozbrečím se a uteču,takže pokud se někomu nelíbí,že p.doktorka komunikuje,at k ní nechodí.Já ji doporučuji.

Můj dojem není úplně ten nejlepší. S paní doktorkou si sice ženy velmi rády poklábosí,ale já považuji "poklábosení" mimo téma léčby u jakéhokoli lékaře za ztrátu jeho i našeho drahocenného času, který by mohl lékař věnovat třeba sebevzděláváním se s novými lečebnými postupy.Nerad bych paní doktorce uškodil svým hodnocením, nicméně nedělá na mne ten úplně nejlepší dojem. Jistě jsou však lékaři horší, ale i o mnoho fundovanější. Mirek P.

Jestli se jedná o paní dr. z Horních Počernic, tak je výborná, komunikativní, zájem o pacienta, vše vysvětlí, poradí, vřele doporučuji.

Nechápu to co čtu v předešlém příspěvku,já sama k p.doktorce chodím,naopak je velmi lidská,každého vyzpovídá a mně tedy EKG točila také a vždy zadarmo.Za sebe doporučuji,mimo to má bezvadnou sestru,která perfektně bere krev.

Naprostá nespokojenost s touto lékařkou panuje v celé mé rodině a mém blízkém okolí, bohužel, lidé v důchodovém věku nemají na výběr, nemohou dojíždět ke kilometry vzdáleným lékařům. Nespokojenost spočívá zejména v předepisování nevhodných léků, nehledání a neřešení prvotních příčin ale pouze v papírování a předepisování léků, nezájem o pacienta jako individualitu, vybírání padesátikorunových poplatků za EKG (za což byla potrestána nemalou pokutou) a další.