Eva Astlová, internista Praha

Eva Astlová

Internista

15 názorů

Uložit


Adresy (2)

Běloveská 656, Praha
Samostatná interní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí
Spojenců 1054, Praha
Samostatná interní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
15 názorů

K
Umístění: Samostatná interní ordinace Jiný

Paní doktorka je velice ochotná,kvalifikovaná,s lidským přístupem a snahou pomoci,ač nejsem primárně její pacient.Sestřička je též velmi příjemná a milá.Opravdu doporučuji


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi dobrá a velmi kvalifikovaná lékařka s lidským přístupem. Vážím si jí za to, co pro lidi dělá.


T

Velmi příjemná lékařka i její sestřička:-)


Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce s rodiči, kterým je přes 90 let. Paní doktorka je velice příjemná, má zájem o jejich zdravotní stav, vyhledává léky, které jsou pro ně vhodné a účinné. Natáčí jim EKG a nikdy jsme za něj neplatili. Vždy rodiče objedná podle potřeby, ale přijme je ochotně i v případě, když nejsou objednaní a mají problémy. Na vyšetření se nečeká, jdou do ordinace na čas objednání. Také sestra je ochotná a vstřícná.


I já jsem v péči p.doktorky v Počernicích,velmi pěkné prostředí,lidský přístup,a to že komunikuje,to je snad dobře ,ne?Alespon pro mě ano,takže já jen doporučuji a ještě jsem nezažila tak skvělý odběr od sestřičky jako tady.


Jsem s péčí paní doktorky spokojena,vždy mě dokáže odzbrojit strachu z lékařů ,snaží se pomoci,velmi ocenuji lidský přístup a to ,že si s pacientem povídá je jedině dobře,protože ,např.pokud mi na mě vyštěkla co vám je,jako se to stávájinde ,rozbrečím se a uteču,takže pokud se někomu nelíbí,že p.doktorka komunikuje,at k ní nechodí.Já ji doporučuji.


Můj dojem není úplně ten nejlepší. S paní doktorkou si sice ženy velmi rády poklábosí,ale já považuji "poklábosení" mimo téma léčby u jakéhokoli lékaře za ztrátu jeho i našeho drahocenného času, který by mohl lékař věnovat třeba sebevzděláváním se s novými lečebnými postupy.Nerad bych paní doktorce uškodil svým hodnocením, nicméně nedělá na mne ten úplně nejlepší dojem. Jistě jsou však lékaři horší, ale i o mnoho fundovanější. Mirek P.


Jestli se jedná o paní dr. z Horních Počernic, tak je výborná, komunikativní, zájem o pacienta, vše vysvětlí, poradí, vřele doporučuji.


H

Nechápu to co čtu v předešlém příspěvku,já sama k p.doktorce chodím,naopak je velmi lidská,každého vyzpovídá a mně tedy EKG točila také a vždy zadarmo.Za sebe doporučuji,mimo to má bezvadnou sestru,která perfektně bere krev.


Naprostá nespokojenost s touto lékařkou panuje v celé mé rodině a mém blízkém okolí, bohužel, lidé v důchodovém věku nemají na výběr, nemohou dojíždět ke kilometry vzdáleným lékařům. Nespokojenost spočívá zejména v předepisování nevhodných léků, nehledání a neřešení prvotních příčin ale pouze v papírování a předepisování léků, nezájem o pacienta jako individualitu, vybírání padesátikorunových poplatků za EKG (za což byla potrestána nemalou pokutou) a další.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti