Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Kostelní 9, Praha
GENNET, s.r.o.

Umístění: GENNET, s.r.o.

Pan doktor je absolutní profesionál a po této stránce mu nelze nic vyčíst. Ovšem na komunikaci s lidmi by si měl najít asistentku, neboť nerozumím, proč na oddělení fetální medicíny, dělá někdo bez špetky empatie. Možná, by si rodiče absolvující vyšetření rozhodující a zdraví dítěte, zasloužili trochu lidský přístup.

Umístění: GENNET, s.r.o. Screening v 1 trimestru

O panu doktorovi jsem se na diskuzich,(sice jiz postarsich) dozvedela spoustu neprijemnych informaci, tak jsem sla do ordinace se strachem. Nebylo treba, pan doktor byl klidny, coz nasledne uklidnovalo me, vse co “zkoumal” vysvetloval a pak na konci shrnul. Jen protoze jsem byla z diskuzi tak vyplasena tak jsem se ho bala na cokoliv zeptat ale myslim, ze nebyl duvod. Na chodbe, kdyz jsme si nechali vytisknout fotku s nami jeste vtipkoval. Pokud zase nekdy, klidne k nemu.

Umístění: GENNET, s.r.o. Genetické vyšetření

Pan doktor je velmi příjemný člověk a odborník, na kterém je vidět, že ví co dělá. Jeho klid mě také uklidňoval. Při vyšetřeních mi vše co bylo potřeba vysvětloval a poté ještě všechny informace shrnul. Nemůžu si na nic stěžovat a pana doktora můžu jen doporučit.