Adresa

Kostelní 9, Praha
GENNET, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
R
Ověřeny pacient
Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Od druhého screeningu jsem očekávala podrobnější informace a tudíž jsem se objednala a zaplatila stanovenou částku. K mému údivu vše proběhlo během necelých 10 minut, o podrobném vyšetření nemůže být řeč (na x věcí nedošlo, včetně plodové vody a pupečníku či některých orgánů dítěte). Pan doktor chtěl řešit primárně pohlaví a nechápal, proč jsem si je nenechala zjistit při prvém screeningu. Já mu řekla pravdu, tedy že to mne opravdu nezajímalo a nezajímá, a že naopak mám extrémní zájem o informace o stavu a životaschopnosti dítěte a jeho vyhlídky být porozeno živé. To očividně panu doktoru vadilo a jen suše, povýšeně a krajně rozladěně prohlásil, že na mém dítěti nic nenormálního nevidí, ale že se běžně rodí mrtvé děti. Nedostala jsem procentální informaci a ani sebemenší povzbuzení či naději, že vše je na dobré cestě a že je rozhodně pravděpodobnější porod zdravého dítěte než porod mrtvého či postiženého dítěte. Naopak jsem byla poučena, že má otázka ohledně stavu pupečníku a výživy dítěte je neetická a on mi to neřekne. Bylo to krajně morbidních a nepříjemných něco pod 10 minut. U dítěte, které obstálo v Prenascan a i na ultrazvuku nevykazuje sebemenší odchylku, bych očekávala alespoň trochu kvalitnější vyšetření a následně snad lehce optimistický komentář. Přirozeně na mou prosbu o fotku (i tu jsem si platila) pan doktor reagoval jedním pokusem a opravdu z té rozmazaniny se nedá nic poznat. Pro srovnání, všechna má dosavadní těhotenství proběhla bez problémů (žádné komplikace a porod zdravých dětí v termínu) a 2. screening u nich vypadal úplně jinak - jednalo se o pečlivé a empatické vyšetření v délce 20-30 minut, během kterého bylo vše profesionálně vysvětleno a ze kterého jsem odcházela šťastná, s nadějí a s fotečkou v roce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Byla jsem k němu poslána na 2.screening. Pan doktor byl hotový raz dva, v ordinaci jsem byla cca 5 minut. Absolutní neochota. Návštěva u něj byla pro mne absolutně zbytečná, nic jsem se nedozvěděla a na otázky jsem nedostala odpověď.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient
Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Cestou do Gennetu jsem si hloupě přečetla nějaké diskuze na pana doktora a neřekla si o fotku. Úplně zbytečně. Pan doktor byl skvělý, milý, během vyšetření toho moc nenamluvil, ale věnoval se tomu, co měl a vše pečlivě a soustředěně kontroloval. Vždy mi řekl, co zrovna měří, kde je srdíčko, ruce, žaludek. Zapsal výsledky a ty mi velmi srozumitelně vysvětlil. Vše proběhlo skvěle


P
Ověřeny pacient
Umístění: GENNET, s.r.o.

Pan doktor je absolutní profesionál a po této stránce mu nelze nic vyčíst. Ovšem na komunikaci s lidmi by si měl najít asistentku, neboť nerozumím, proč na oddělení fetální medicíny, dělá někdo bez špetky empatie. Možná, by si rodiče absolvující vyšetření rozhodující a zdraví dítěte, zasloužili trochu lidský přístup.


J
Ověřeny pacient
Umístění: GENNET, s.r.o. Screening v 1 trimestru

O panu doktorovi jsem se na diskuzich,(sice jiz postarsich) dozvedela spoustu neprijemnych informaci, tak jsem sla do ordinace se strachem. Nebylo treba, pan doktor byl klidny, coz nasledne uklidnovalo me, vse co “zkoumal” vysvetloval a pak na konci shrnul. Jen protoze jsem byla z diskuzi tak vyplasena tak jsem se ho bala na cokoliv zeptat ale myslim, ze nebyl duvod. Na chodbe, kdyz jsme si nechali vytisknout fotku s nami jeste vtipkoval. Pokud zase nekdy, klidne k nemu.


K
Ověřeny pacient
Umístění: GENNET, s.r.o. Genetické vyšetření

Pan doktor je velmi příjemný člověk a odborník, na kterém je vidět, že ví co dělá. Jeho klid mě také uklidňoval. Při vyšetřeních mi vše co bylo potřeba vysvětloval a poté ještě všechny informace shrnul. Nemůžu si na nic stěžovat a pana doktora můžu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti