Pediatrie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 5 Více

Administrativa /posudky pro zotavovací akce, školy, sportovní akce/

Běžný termín

Klinické vyšetření +5 Více

Kompletní léčebná péče

Nastandartní péče

Nastřelování naušnic

Jsem atestovaný pediatr s licencí České lékařské komory a se specializovanou způsobilostí praktického lékaře pro děti a dorost.

• dětské nemoci

Nastřelování naušnic

Očkování

Vyšetření crp

Pediatrie

Vyborna pani doktorka s milym lidskym pristupem k detem i dospelym. Vse vysvetli,peclive zkontroluje a s vlidnym usmevem uklidni kazde dite. Vrele doporucuji
L.Rajzíková

K paní doktroce chodím přes rok se synem a dcerou. Jsem velmi spokojená. Paní doktorka je milá, příjemná, ochotná a s dětmi to umí. Vše pečlivě vyšetří a rodičům srozumitelně vysvětlí. Nedává zbytečně ATB. Sestřička je také vstřícná a ochotná. Můžu jen doporučit!

MUDr. Formánková je výborná profesionálka, k dětem se chová moc hezky, s rodiči komunikuje mile a jasně. Co víc si přát. Jsem ráda, že jí tady na Dědině máme. Díky!

Jsme moc spokojení. Paní doktorka nikdy nic nepodcení, ale ani zbytečně ale nezastrašuje. Vždy je ochotná, skvěle to s dětmi umí a pozor: hlídá očkování dětí, pravidelné prohlídky a vždy na ně s předstihem e-mailem nabádá. Zuzana

Jsme spokojeni. Doktorka je dobrá, ochotná, odborně zdatná.

Dětské středisko v Roztokách mělo vždycky dobrou úroveň. Sama jsem jako malá chodila k paní doktorce Šalamounové, ta byla nedostižná, ale nemůžu říct nic špatného ani o paní doktorce Formánkové, která to převzala po ní. Milá, ochotná, vždycky jsem zatím byla spokojená. Jeětě kdyby tady byli nějací slušní lékaři pro dospělé.

Výborná. Doporučuji.

Dobrá doktorka.

Paní doktorka je vynikající, chodím k ní se synem a dcerou. Že by děti nebyly nemocné teda bohužel říct nemůžu, ale péči jsme měli vždycky perfektní, paní doktorka i sestřika byly vždycky bezva. Jak už tady někdo psal, do dětí hned necpou antibiotika, ale nejprve udělají vyšetření. Taky je dobré, že je tam víc ordinací a vzájemně se zastupují. Nevím, co bych jim teď mohla vytknout. Mohu doporučit.

Chodím k paní Dr. se svými dvěma syny už 2 a půl roku a jsem spokojená! PO telefonu vždy ochotně poradí, nikdy v čekárně nečekám! nedává zbytečně ATB a pod. Já jí doporučuji!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych Vás poprosit o radu. Moji 10m dcerku čeká nastřelení náušnic, setřička od naší pediatričky mi řekla, ať dceři nakreslím na ouška tečky, kam naušnice budu chtít... Chci se zeptat, zda je tento přístup v pořadku? Mám za to, že na uších má člověk spousty důležitých bodů, je bezpečné, abych si sama zvolila místo nastřelení?

Moc děkuji za odpověď.
    Přeji krásný den.

Dobrý den, pokud chcete klasicky pouze dvě náušnice, tak klidně tečku nakreslete a pak to před aplikací s paní doktorkou zkonzultujete.
    Hezký den, Formánková

MUDr. Edita Formánková

• Dobry den, mam na vás prosím prosbu. Mám 7 měsíčního chlapečka, kterému podavam Flixotide 50 Inhaler 2x denně k tomu 8 kapek Fenistilu 2x denně, další týden se bude dávka zmenšovat na 1x denně F.50 Inhaler a 1x denně 8 kap Fenistilu. Toto bude užívat ještě měsíc. Můžeme v tomto čase, kdy bere tyto léky očkovat? Jednalo by se o Prevenar 13 a Hexavakcínu.
    Děkuji Vám za odpověď. Petra

Ano, očkování je možné-

MUDr. Edita Formánková

• dětské nemoci

• praktické lékařství pro děti a dorost