Vyborna pani doktorka s milym lidskym pristupem k detem i dospelym. Vse vysvetli,peclive zkontroluje a s vlidnym usmevem uklidni kazde dite. Vrele doporucuji

Pediatrie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 5 Více

Klinické vyšetření

Očkování

Běžný termín + 5 Více

Nastřelování naušnic

Vyšetření crp

Nastandartní péče

Jsem atestovaný pediatr s licencí České lékařské komory a se specializovanou způsobilostí praktického lékaře pro děti a dorost.

• dětské nemoci

L.Rajzíková

K paní doktroce chodím přes rok se synem a dcerou. Jsem velmi spokojená. Paní doktorka je milá, příjemná, ochotná a s dětmi to umí. Vše pečlivě vyšetří a rodičům srozumitelně vysvětlí. Nedává zbytečně ATB. Sestřička je také vstřícná a ochotná. Můžu jen doporučit!

MUDr. Formánková je výborná profesionálka, k dětem se chová moc hezky, s rodiči komunikuje mile a jasně. Co víc si přát. Jsem ráda, že jí tady na Dědině máme. Díky!

Jsme moc spokojení. Paní doktorka nikdy nic nepodcení, ale ani zbytečně ale nezastrašuje. Vždy je ochotná, skvěle to s dětmi umí a pozor: hlídá očkování dětí, pravidelné prohlídky a vždy na ně s předstihem e-mailem nabádá. Zuzana

Jsme spokojeni. Doktorka je dobrá, ochotná, odborně zdatná.

Dětské středisko v Roztokách mělo vždycky dobrou úroveň. Sama jsem jako malá chodila k paní doktorce Šalamounové, ta byla nedostižná, ale nemůžu říct nic špatného ani o paní doktorce Formánkové, která to převzala po ní. Milá, ochotná, vždycky jsem zatím byla spokojená. Jeětě kdyby tady byli nějací slušní lékaři pro dospělé.

Výborná. Doporučuji.

Dobrá doktorka.

Paní doktorka je vynikající, chodím k ní se synem a dcerou. Že by děti nebyly nemocné teda bohužel říct nemůžu, ale péči jsme měli vždycky perfektní, paní doktorka i sestřika byly vždycky bezva. Jak už tady někdo psal, do dětí hned necpou antibiotika, ale nejprve udělají vyšetření. Taky je dobré, že je tam víc ordinací a vzájemně se zastupují. Nevím, co bych jim teď mohla vytknout. Mohu doporučit.

Chodím k paní Dr. se svými dvěma syny už 2 a půl roku a jsem spokojená! PO telefonu vždy ochotně poradí, nikdy v čekárně nečekám! nedává zbytečně ATB a pod. Já jí doporučuji!

Běžný termín

Cena není uvedená

Administrativa /posudky pro zotavovací akce, školy, sportovní akce/

Klinické vyšetření

Kompletní léčebná péče

Nastandartní péče

Nastřelování naušnic

Vyšetření crp

Očkování

L.Rajzíková

Jsme spokojeni. Doktorka je dobrá, ochotná, odborně zdatná.

Výborná. Doporučuji.

Dobrá doktorka.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o Váš názor a radu. Můj 7 letý syn má neštovice. Má je již 14dní. Průběh má hrozný, má poseté celé tělo i hlavu. Dodržuji instrukce našeho lékaře. Ale puchýře mu neuvěřitelně zapáchají. Je problém se synem vydržet v jedné místnosti. Chci se zeptat, zda je to normální? A zda se s tím dá něco dělat? Na neštovice používáme Virashoote.

Děkuji, s úctou Natálie.

MUDr. Edita Formánková

• Dobrý den,
    chtěla bych Vás poprosit o radu. Moji 10m dcerku čeká nastřelení náušnic, setřička od naší pediatričky mi řekla, ať dceři nakreslím na ouška tečky, kam naušnice budu chtít... Chci se zeptat, zda je tento přístup v pořadku? Mám za to, že na uších má člověk spousty důležitých bodů, je bezpečné, abych si sama zvolila místo nastřelení?

Moc děkuji za odpověď.
    Přeji krásný den.

Dobrý den, pokud chcete klasicky pouze dvě náušnice, tak klidně tečku nakreslete a pak to před aplikací s paní doktorkou zkonzultujete.
    Hezký den, Formánková

MUDr. Edita Formánková

• dětské nemoci

• praktické lékařství pro děti a dorost